Almanyada Yasayan Arkadaslar Ya Da Aranizda AMC Tencere Seti Kullananlar Var mi ?

Konusu 'Yurtdışı Paylaşım Almanya' forumundadır ve Zehir tarafından 11 Ocak 2010 başlatılmıştır.

11 Ocak 2010
    Konu Sahibi : Zehir
  1. Zehir

Zehir her seçiş bir vazgeçiştir Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Almanyada yasayan arkadaslar AMC tencere setini cogunuz kalite yönünden iyi biliyorsunuzdur

amc seti kullananlar hangi takimi aldilar ve aldiklari takimin eksilerini artilarini yazarlarsa cok sevinirim

2. 20 Ocak 2010
  3. HanimAga

HanimAga Guru Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    286
    amc ürünlerinin tanitim ve satisini yaptigim icin amc yi taniyorum.
    Eksi olarak pahali olmasi olabilir ama amc aldiginda zamanla göreceksin ki sana hem hesapli elektrik/gaz hem de vakitten tasarruf yaptigini...
    Sürekli söyledigimiz bir seydi; zamanla kendini ödüyor va hatta kar bile yaptiriyor.... ama gercekten öyle...
    3 dakika da hem sebze, hem et yemegini ayni anda pisirmek mümkün degil ama bu ürünle mümkün...
    kurufasulye vs. 5 dakikada pisiyor...
    estetik olarak schik... ömür boyunca garantilidir amc...
    kapaklarini, kulplarini ve parlatma gibi bakimini ömür boyunca yaptirabilirsiniz.
    hangi takimi almak istedigini bilmiyorsan, kac kisilik aileyseniz ona göre alabilirsin ama büyük takimi almak hesapli ve tencerelerin büyüklügünü kendin secebilme hakkin da var... her seyi satan temsilci ile konusabilirsiniz.
    öyle bir imkanin varsa kacirma derim ben...
    sattiklarimdan herkes cok menmun. gecenlerde eltimin takimini götürüp bakimini yaptirdim ve eltim cok menmun.
    reklam gibi oldu umarim silinmez.

4. 25 Ocak 2010
  5. ASYAM30

ASYAM30 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kaydirigubbakcemile5 selam zehir ben amc alali 1 sene oluyor ve cok memnunum sanirim 2. takimdi benimki kristal yanii tavsiye ederim sende alll gercekten hem kullanisli hem zamandan tasarruf, artik oofff cok az vaktim kaldi düsüncesi yok 5 dkk hersey hazir inan hic bir kuru bakliyati aksamdan islatmak zorunda degilim artik düdüklüsü süper korkanlar bana gelsin pisman olmayacaksin inan hihoyyyt yalniz 1 büyük 1 de kücük düdüklü kapagin olsun okkk daha iyi olur ben hala taksit ödüyorum ama canima degsin esimin isi ne yemek isterken iyi oluyor ödeyecek tabii ,,,,,,,,öyle degilmi hanimaga arkadasim hadi hscc zehir kib opuyorumnanaktan

6. 25 Ocak 2010
  7. sanyeli

sanyeli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    annem 20 yil önce almisti hala kullaniyor....süper kalite ...garantisi de yillarca...

8. 24 Şubat 2010
  9. zeynep_tuana

zeynep_tuana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bizimde var cok süper bisey .. kullaniyoruz.. annem banada alacak ama ben türkiyede evlenip orada oturacagim icin annem türkiyede varsa ordan alalim diyor..
    acaba türkiyedede alinabiliyomu bu tencereler?
    HanimAga ablacim bir bilgin varmi?

10. 24 Şubat 2010
  11. TATLIM1988

TATLIM1988 COK SEVMI$DIM... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende kulaniyorum annem ceyizime almisdi cok memnunum harika pisiriyor yemeklerimi annemde kulaniyior o da cok memun evt biraz pahali ama deger o paraya

12. 25 Şubat 2010
  13. HanimAga

HanimAga Guru Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    286
    Türkiye'de temsilciligi yok maalesef.

14. 17 Nisan 2010
  15. 23Ocak

23Ocak 13.11.2010 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    annemde teyzeme sıparıs ettı tencere setını ceyızım ıcın ben hıc goremedım ne yazıkkı hatta ınternette resımlerıne baktım ama bulamadım,şimdi bir kampanyası mı ne varmıs 3 tane duduklu tenceresı var 2 tane tencere bır tane tavası var hedıye olarakta dıjıtal saat,yemek kıtabı,duduklu kapak,caydanlık takımı,kepce takımı ve bıcak takımı verıyormus tam fıyatlarını bılmıyorum ama annem 3mılyara gelıyor falan demıstı.hanımaga senın haberın vardır kampanyadan acaba resımlerı falan varmı?

16. 18 Nisan 2010
  17. HanimAga

HanimAga Guru Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    286
    xzgi, AMC de kampanya hic bitmez. Her satis sorumlusu degisik kampanyalar sunar.
    Senin bahsettigin kampanyalar müthismis amaaaa.... satan arkadasin palavrasi da olabilir. cok dikkat edilmeli, bak izah edeyim azcik.
    Sizin ismarladiginiz takim geldikten sonra sakinnn acmayin, bekleyin size kim sattiysa gelsin acsin amaaa acmadan önce hediyelerinizi(sözü gecen kampanya hedyeleri yani) de birlikte isteyin.
    xzgi, ayrica ben su anda AMC satisi yapmiyorum, dolayisiyla kampanya da bahsi gecen hediyeleri belki internette görebilirsin.

18. 18 Nisan 2010
  19. BenPia

BenPia Queen Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    ezgi, bahsettiginde tek kampanya galiba tava yada caydanlik seti.. digerleri hepsi zaten icinde 3 düdüklü dedigin bir kapak var ve diger 3 tencereyede uyuyor yazdiklarinin hepsi zaten fiyatta normal extra verdigi birsey yok.. kepce takimi ve bicak setini zaten sana ev hediyesi olartak verebilir.. oda normal.. yani ihtiyacin varsa al.. hepsi bu
    bahsettiginde amc nin normal en kücük seti

bendede bu setten var .. memnunum .. ama benim birkac fazla hediyem daha vardi.. bu biraz sans saniyorum ama senin bahsettiklerin extra bisey degil canim eger ogrenmek istedigin buysa

eger istersen 1500€bende tam olarak neler verdiklerini yazabilirim? bakmak lazim