Almanyadan almana tüpbebek tedavisi

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve bosbesik tarafından 4 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

4 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : bosbesik
  1. bosbesik

bosbesik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    öncelikle herkesi selamliyor ve su anda ve ileride tedavi olanlara allahtan basarili ve saglikli gecmesini diliyorum

ben almanyadan katiliorum ve buradaki kadin doktorum beni alman bahceci kliniyine gönderior.
    aslinda cok umutluyum türkiyede yaptiricam diye.cünkü türkiye bu konuda bayagi ileride.alman hastanesinide arastirdim ve cok iyi haberler okudum ve duydum bu klinik üzerine.
    allah nasip ederse haziranda tedaviye baslicam.size birkac soru sorabilirmiyim?
    mesela cider diye bir dernek var buraya üye olunca indirimli fiyatlardan yararlaniyormusun bu dogrumu?
    ben cidere telefon actim karsima cansin adli bir hanim cikti cok zarif ve iyi niyetli birisi idi.
    bana dediki siz buraya gelin biz size yardimci olucaz dedi.ön görüsme ve randevu lari biz sizin icin aliyoruz dedi.yillik 150 ytl ödüyormususun bunun karsiliginda.
    acaba sizin aranizda bu dernek ile tecrübe sahibi olan varsa lütfen bana bilgi verebilirmi?
    ciderdeki hanimefendi bana söyle dedi.almanda yaptirisaniz 2000 euro arti ilac parasi.ayni tedavi umut tüp bebek merkezinde ayni kadro ile 3900 ytl ilac dahil.arada baya fark var demi?simdi ikilemde kaldim umutta mi yada bahceci kliniyinde mi yaptirsam diye siz ne önerirsiniz?CADIARZU

ve bir ÖNEMLI son sorum daha.ilaclar hakkinda.türkiyede ilaclar bana kac paraya patliyacak tam olarak bir rakam verebilirmisiniz?
    mesela puregon,synarella ve ovitrelle gibi ilaclar.belkide türkiyede ilac isimleri deyisikdir amma sadece fiyatini öyrenmek acisindan yani.

cok tesekkür ederim simdiden vereceyiniz cevaplar ve yardim icin.

saygilar
    özlem

2. 4 Mayıs 2009
  3. xoxzlem16

xoxzlem16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canim öncelikle hayirli olsun tedavin,
    kesinlikle bahceci klinigini öneririm kismetse ,bende haziran da bahceci ye gidicegim 2.bebegim icin .ben 3 yil önce Almanya da sayisiz micro denemelerinden sonra son bi umut arastirarak bahceci kliniginde karar kilip tedavi oldum ,doktorlarindan hemsirelerine kadar cok ilgililer ben cok memnun kaldim ,ilac konusuna gelince almanya daki fiyatlarla hemen hemen ayni canim ...
    her sey gönlünce olsun kader arkadasim
    sevgilerimle...

4. 4 Mayıs 2009
  5. bosbesik

bosbesik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saol canim cevabin icin.ve bana suan öyle bir umut verdinki inanamasin.kimbilir nekadar mutlu olmusundur ilk bebisinde.dilerim allahtan ikinciside tutar.
    bende haziranda baslicam kismet olursa.belki orada görüsürüz nedersin.benim tedavim sanrim haziranin 2 sinde baslicak.
    benim gönlümde bahceciden yana ama para olarak dediyim gibi cok fark var arada acaba neden?cünkü umut tüp bebek kliniyide bahceci ekibindenmis.
    biraz anlatsana senin tedavin nasil gecti nelerle karsilastin ve sana kaca patladi ilk tedavin öyrenebilirmiyim? bana önediyin yada dikkat ediceyim seyler varmi canim adassim?
    saygilar
    özlem