almayadan arkadaslar yardim edin

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve melissa78 tarafından 14 Eylül 2007 başlatılmıştır.

14 Eylül 2007
    Konu Sahibi : melissa78
  1. melissa78

melissa78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    almanyadan arkadaslar varmi?esinde sperm bulunmayan ve tüp bebek tedavisi gören arkadaslar size sesleniyorum,bana lütfen yasadiklarinizi yazin,cok caresizim icimde umutlarim yok olmak üzeresenağlama

2. 16 Eylül 2007
  3. zeros

zeros Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba Arkadsim, hemen umudunu yitirme. bende almanyadayim ne ögrenmek istedigini sorabilirsin bana cünki ilk tüp bebek tedavisini almanyada yaptirdim. sana yardimci oluruz meraklanma. ama önce bizlere kendinden ve esinden anlat sorun kimde? ve almanyadaki doktorlar ne dedi.??? allah yardimcimiz olsun.

4. 17 Eylül 2007
  5. melissa78

melissa78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    selam zeros ,biz ilk doktora benim porolaktin hormon yüksek diye gittim daha dogrusu bu hormon kizken yüksek cikmisti doktorda ilerde cocuk istediginde gel ilac yazalim demisti,bebege karar verdigimizde doktor gittik,doktor benimkanimi aldi esimide urologa yolladi,hapa baslamadan esindende emin olalim dedi ve sonuc esimde canli sperm cikmadi,baska bir urologa tekrar gittik sonuc ayni,tese yoluyla bakalim belki öyle buluruz dediler,ama biraz pahaliydi o yüzden biraz bekleyelim dedik,bu sene tam yaptiralim dedik randevü bile aldik ama kan testinde esimde hepatit b cikti,doktormuz bizi özel tüp bebek hastanesine yolladi orda bize önce hepatit be tedavisi sonuclansin ondan sonra tekrar gelin dediler,simdi ilac tedavisine daha baslanmadi esimin karaciger sonuclari yüksek cikti,önümüzdeki ay cigerinden biopsi yapilcak ona göre tedaviye baslancak,ben ise simdiden porolaktin hormonu icin hapa basladim.rahim filmimde cekildi iyi cikti simdilik bende sorun yok. ya tesedede birsey cikmazsa diye cok korkuyorum

6. 15 Ekim 2007
  7. zeros

zeros Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

8. 17 Ekim 2007
  9. melissa78

melissa78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    insallah canim esim daha 24 yasinda o yüzden hepsini biz ödemek zorundayoz ama biz simdilik tese yaptirip sonucu ögrenmek istiyoruz canli sperm bulunursa önce dondurtacagiz,burda bile yaptiracak gücümüz pek yok bir caresine bakacagiz,niyetimiz önce burda denemek olmazsa türkiyede canim

10. 17 Ekim 2007
  11. zeros

zeros Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bak canim benim simdi sana bu konulari dahada iyi arastirbilecegin bi site yazacagim. www.cocukistiyorum.com bu sitede türkiyedeki doktorlarin ve merkezlerin durumunu ve maliyetini arastirabilirsin. biliyorsun ben burda almanyada frankfurtta ilk denemem oldu ve tutmadi. hani tamam yinede allah bilir tutup tutmuyacagini ama burdaki merkez bence cok acemice davrandi. yani sana olani biteni bi anlatsam burasi yazmaya yetmez. hem türkiyedeki merkezlerin cogunun burdaki merkezlerden tutma oranlari daha yüksek. ah keseke demeyesin diye yaziyorum bunlari. ama yinede sen bilirsin. allah hepimize kolayliklar versin. ha bu arada esinede gecmis olsun. biz buradi onlari baya baya göz ardi ediyoruz malesef cünki eminim onlarda bizim gibi belki bizlerden dahada fazla stess altindadirlar. birde baska biseyler sormak istiyorsan hic cekinmeden sorabilirsin.tekrar allah yardimcimiz olsun

12. 10 Aralık 2007
  13. fazilet

fazilet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canim bende almanyada yasiyorum 7 kez tüpbebek denedim cevap yazabilirsen sevinirim

14. 10 Aralık 2007
  15. melissa78

melissa78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    selam fazilet hic tutadan olmadimi canim ve kimde sorun

16. 10 Aralık 2007
  17. Kizil Deniz

Kizil Deniz Acil tıp teknisyeni :)Yiğit anası Üye

Beğenildi:
    119
    Ödül Puanları:
    153
    canım sana bişiy diyeyımmı benım bı arkadasım var almanyada ona da doktorlar imkansız hiç sperm yok falan dedıler kız 1 ay sonra hamıle kaldı

18. 10 Aralık 2007
  19. melissa78

melissa78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    keske canim rabbim insallah o günleride göstersin,simdi esim korunuyorda cünkü esimde hepatit b cikti ben 2 asimi oldum sonuncusunuda subatta olcam birde benim prolaktin hormonum da cok yüksek cikti ve hap kullaniyorum düsmesi icin,o yüksek oluncada hamile kalinamiyor,bazen bende düsünüyorum belki rabbim böylede nasip eder diyorum,hakkimizda hayirlisi neyse o olsun canim