Alminam kollarımda..

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve 19KasimBhr tarafından 27 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

27 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : 19KasimBhr
  1. 19KasimBhr

19KasimBhr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Merhabaaa;

Uzun bir aradan sonra hepinizi kucaklıyorum canlarımma.s.
    Benim doğum hikayem biraz enteresan oldu kızlar o yüzden sizlerle geç paylaşmak zorunda kaldım..Çoğunuz doğum yaptınız yiğenlerim ve sizleri kocamann öpüyorummm öncelikle...

Gelelim kızımla benim hikayemize;
    Doğumum 11 ağustosta olucakken 4 ağustos sabahı karnımda ağrılarla uyanmıştım..Kaynanamla akrabaya gittik nasıl olsa daha zamanım var diye rahattık çünkü.Neyse orda otur ye iç derken benim belimden baya sancılar vurmaya başlamıştı eve geri geldik ve ben uyumak için odama geçtim.Kaynanamda dışarıya çıkmıştı neyse ben otururken aniden karnımda bir acı hissettim ve bir sıvı....

Tuvalete gittiğimde nişan geldiğini gördüm ama rengi kırmızı olması gerekirken kahverengiydi.Sancılarımda devam ediyordu sevinmiştim aslında..Sonrasında doktorumu aradım asistanı ameliyatta olduğunu söyledi.Ben durumumdan bahsedince gel bir nstye gir dedi akşam saat 5 ti bu arada.Neyse apar topar veb kaynanam ve kayınpederim hastanenin yolunu tuttuk.Nst ye girdim sancılarım devam edyordu.Ebe sen bugün doğum yaparsın dedi doktorum geldikten snra oda alttan muayene yaptı 1 santim açılman var sen eve git yarın gelirsin dedi elini çeker çekmez suyum geldi mekonyum dedi doktorum suyum sarımsı geliyordu ve bebek kakasını yapmış acilen sezeryana alınman lazım dedi.Tabi ben beklemediğim için yemek yemiştim anestezist hamur işi yediğim için genel anestezi onayı vermedi ve spinal anesteziyle sezeryana girmek için hazırlıklarım başladı bir yandan eşimi arıyorum bir yandan kayınvalidem yatış işlemleri için gitti kayınpederimde çantamı almak için eve gitti,tek başıma kalakalmıştım asansör bekliyordum sancılı sancılı.Neyse odama çıkmıştım tek başıma beni hazırlamak için geldiler ben giderken en azından birini göreyim diyordum.Kayınvalidem son anda yetişti ve ameliyathanenin yolunu tuttuk..herşey öyle acil olmuştuki hiçbirşey hissetmiyordum o anda belimden iğneyi vurdular ve 5 dk sonra kızımmın ağlama sesii kafasına kadar kakasını yapmıştı midesi yıkandı 3 kilo 40 gr doğdu kızım,alminam.. kendi evimde olmadığımdan da geç yazabildim teyzeleri :dance: Rabbim herkese bu duyguyu tattırsın acısı,ağrısı,uykusuzluğu değermiş gerçekten..Şimdilerde gaz problemimiz var umarım en yakın zamanda atlatıcaz..

:1hug: İşte buda benim doğum hikayem canlarımm..

jelibon25 bunu beğendi.
  2. 27 Ağustos 2008
  3. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Canım tebrik ederim Allah analı babalı büyütsün...
    İyiki farkedilmiş o anda...
    Tebrikler canım..

4. 27 Ağustos 2008
  5. deniiiz

deniiiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun canım allah bebişini analı babalı büyütsün.

6. 27 Ağustos 2008
  7. EU3

EU3 Guest

hayırlı bi evlad olsun inş canım allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin..çok şükür şuan bebişlerimizin sağlıgı iii ya çekilen sıkıntılar acılar hep unutuluyo....

8. 27 Ağustos 2008
  9. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238
    tebrikler canım allah analı babalı büyütsün

10. 27 Ağustos 2008
  11. baranxixnannesi

baranxixnannesi cantanem baranım benım Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    allah saglıkla buyutmenı nasıp etsın cnm

12. 27 Ağustos 2008
  13. sule3852

sule3852 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Tebrik ederim.Allah sağlıkla büyütsün.Ne güzel hiç beklemediğin bir anda alıvermişsin kızını kucağına.Tam sürpriz yani...

14. 27 Ağustos 2008
  15. dilek_286

dilek_286 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    allah analı babalı buyutsun cnm

16. 27 Ağustos 2008
  17. yexsximmerve