alnım geniş:(:(ömür boyu perçemlemi gezicemm:(:(!!

Konusu 'Saç Şekilleri (kesim, örgü, topuz) & Kataloglar' forumundadır ve esmer_melek tarafından 2 Ekim 2008 başlatılmıştır.

2 Ekim 2008
    Konu Sahibi : esmer_melek
  1. esmer_melek

esmer_melek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar benim alnım biras geniş o yüzden perçemsiz güzel durmuyo ama kendimi bildim bileli perçem kestiriyorum çok geniş değil aslında ama alışmışım rahat edemiyorum yan yapıncada iyi durduğunu söylüyolar ama ben beğenmiyorum perçemde rahat olmuyo hemde bıktım artık değişik bşyler yapmak istiyorum bende saçımı geri atıp değişik modeller yapmak istiyorum ne yapabilirim bi fikriniz varmı:çok üzgünüm:

2. 2 Ekim 2008
  3. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    benimde aynı senin gibi. çok geniş alnım yok ama perçemsiz beğenmiyorum.başka çare varmı bilmiyorum. bilmiyosan niye cevap yazdın dicen:)))) ne bilim yazdım işte:))

4. 2 Ekim 2008
  5. princess.17

princess.17 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sımdı alnın acık ve qerıye atmak ıstıyosan yapman qereken ıslem cok basıt alnının orta kısmından bı bolumu arkaya dorqu ıstedıqın qıbı tuttur sonra alnının kose noktalarından sac cıkar yuzunu oval qostercek sekılde onları oraya sabıtle alnının acıklıqı dıkkat cekmes hem bence acık alın daha qusel baq benım kardesımnde alnı acık ondan uc turlu qosterm sana

6. 2 Ekim 2008
  7. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.019
    Ödül Puanları:
    163
    canım benımde alnım bıraz geniş ama ben percem kullanmıorum,gözlerimin alt hizasına kadar perçemim var biraz uzun, onu bazen ortadan ayırıyorum, bazen yandan... eskıden kahkulde kestırırdım ama yandan ayırdıgımı cok begendı arkadaslarım, bende cok begendım boyle devam edecegım, ben bırtek ıyıce arkaya yapmıyorum onun nedenı de saçlarımın azlığı , birde öyle toplamayı çok az kişiye yakıştırıyorum ben, sende alıskanlıktan perçemden vazgecemıosun belli, uzat percemlerını benım gıbı ıstedıgın sekılde kullan

8. 2 Ekim 2008
  9. esmer_melek

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    sağolun kızlar pırlanta84 canım ben öyle ortadan ayırınca kadınsı geliyo bana sevmiyorum tamamen uzatıyım hiç kahkül kalmasın diyorum yakıştırmıyorum kendime küçükken yapmıştım bi daha hiç denemedim yıllar önceydi tabi şimdi nasıl durur bilmiyorum princess.17 cim tşkür fotolar için kardeşininki geniş ama dümdüz gödüğm kadarıyla dimi benimkisi birazda yuvarlak 2.deki gibi hele hiç yakışmıyo 1. deki gibi yan yapmaya çalışıyorm bazen kahkülüm düz olduğu için olmuyo yan kestirmeyede cesaret edemiyorumm:KK43::KK43: ne yapsam bilemedim tek bildiğim artık düz perçem istemediğimmm

10. 2 Ekim 2008
  11. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.019
    Ödül Puanları:
    163
    canım ortadan yaptıgımda yuzume cok taze bı goruntu vermıstı, arkadasların cogu yakıstırdı, bende sneın gıbı dusunuyordukm bende ceneme kadar uzatacagım , dumduz cektırırdıgımde hıc kahkul yok gıbı olacak, ıce cektırınce fonu katlı katlı duracak, yana ayırdıgımdada kahkul duzgun duracak kısaltmayı dusunmuyorum ben bakalım

12. 2 Ekim 2008
  13. esmer_melek

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evet topluyorum evde bazen ama ne biliyim bi kaç kişi arkadaşlardan yakışmamış alnın çok açılmış demişlerdi ondan sonra cesaret edip toplamadım yan veya ortadan ayırmadım ama geçenlerde 2 hafta önce amaan banane kim derse desin dedim yan ayırdım gittim çoğu kişi güzel olmuş yüzünün güzelliği ortaya çıkmış dedi bi kaç kişi hariç tabi:KK43: aslında ben kendimle barışığımda çevremdekiler böyle çekindiriyo beni hem bende alışmışım bu halime banada tuhaf geliyo ortadan sevmiyorum yan kestirmeyede cesaretim yok kestirsemmi acaba :sm_confused:

14. 3 Ekim 2008
  15. esmer_melek

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar yardımınızı bekliyorum lütfen!!.......

16. 3 Ekim 2008
  17. glsh85

glsh85 Guest

alnına takılıp kalmassan sen sorun olmıcak gor bak
    sen kafana taktıgından herkes oraya bakıo sanıosundur

18. 3 Ekim 2008
  19. esmer_melek

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evet perçemsiz çıkınca sanki herkes bana bakıyo benmi öyle zannediyorumbenneyaptımki