Alo Tüp Bebek Danışma Hattı

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve mayatupbebek tarafından 8 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  8 Ocak 2009
  Konu Sahibi : mayatupbebek
 1. mayatupbebek

  mayatupbebek Guest

  Halkın tüp bebek yöntemleri hakkında doğru bilgiye daha kolay ulaşmasını sağlamak amacıyla 0800 314 1 314 numaralı “Alo Tüp Bebek Danışma Hattı” kuruldu. Tüp bebek ile ilgili her türlü soruyu, uzmanlar ile buluşturan ve cevaplandıran “Alo Tüp Bebek Danışma Hattı” Türkiye’nin her yerinden ücretsiz olarak aranabiliyor. Danışma hattı, kadın sağlığı, tüp bebek, kısırlık, başarısız tüp bebek tedavileri ve tekrarlayan düşükler gibi pek çok konuda başvuru noktası olmayı hedefliyor.

  Maya Tüp Bebek Merkezi tarafından desteklenen ve tüp bebek konusunda bilimsel anlamda danışmanlık veren “Alo Tüp Bebek” danışma hattı, haftanın 7 günü mesai saatleri içerisinde (09:00-20:00) hizmet veriyor. Bu saatler dışında arayanlar ise telesekretere sorularını ve telefon numaralarını bıraktıkları takdirde; Maya Tüp Bebek Merkezi’nin uzman doktorları tarafından en kısa sürede aranarak bilgilendiriliyor. Soru yönelten çiftlerin daha önce yapılmış tetkikleri varsa görüşme sırasında değerlendiriliyor. Kısa süre önce hizmet vermeye başlayan ve çiftlerin ücretsiz tıbbi danışmanlık almalarını sağlayan “Alo Tüp Bebek” hattına yurtiçinden ve yurtdışından çok sayıda infertil çift yoğun ilgi gösteriyor.

  Yardımcı üreme teknikleri hakkında her türlü soru ve sorununuzu “Alo Tüp Bebek” danışma hattını kullanarak çözebilirsiniz.

  Alo Tüp Bebek Danışma Hattı: 0 800 314 1 314
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.