Altın rengi saten boya var mı?

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve çamaxsxxixrsuyu tarafından 1 Kasım 2008 başlatılmıştır.

1 Kasım 2008
    Konu Sahibi : çamaxsxxixrsuyu
  1. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar, bugünlerde eşeğin kulağına su kaçırdım biliyorum, sürekli evlerden bahsediyorum, yok yeni gelin evi yok laminant parke falan ama yine bir sorum olacak....

altın rengi ya da ışıltılı sarı bir saten boya var mı? biliyormusunuz? nette bulamadım....fazla da arayamadım çünkü çok zor bulmak.....eğer bilen varsa paylaşırsa sevinirim....belki de tamamen hayal ürünüdür....ama bir yerde konusu geçmişti....

ayrıca, koyu kahverengi koltuklar ve açık renk (bej) yemek odası için hangi rengi önerirsiniz..?
    Son düzenleme: 30 Kasım 2008
  2. 3 Kasım 2008
  3. RAPUNZELL

RAPUNZELL Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    boya bilmiyorum ama simli spreyler var yapı marketlerde istediğin renk üzerine gümüş altın tonlarında spreyler simli spreyler vardı uygulayan arkadaşlar vardı kk da
  4. 3 Kasım 2008
  5. DXIXLHAN SXIXMAY

DXIXLHAN SXIXMAY prensesım dogum gunu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    varcanım decoart dıye ben yaptırdım buyuk yapımarketvar sarı hemde efeklı boya denıyo adına altınsarısı grısı var cok guzel ben cok memlun kaldım bıraz pahalı dıyer boylardan ama deyıyor
  6. 3 Kasım 2008
  7. CASMXIXN

CASMXIXN Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    efekt boyalar var mesela krem üzerine altın yaldız rengini efekt olarak özel fırçalarla ustalar uyguluyor.....sana tavsiyem dekoratif duvar kağıtlarını kullanman çeşit çeşitler....bir duvar kağıt bir duvar boya şeklinde uygulanabilir...tavsiye ederim çok şıklar....ama sakın dekorasyonculardan sorma
    topuna 250 ytl diyebiliyorlar ....git bildiğimiz duvar kağıdı satan kocaaaa dükkanlara desenli istiyorum de envayi renk ve seçenek var ...bir düşün derim.....=)
  8. 29 Kasım 2008
  9. çamaxsxxixrsuyu

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar, peki koyu kahverengi koltuklarım ve açık renk yemek odam var, başka hangi renkleri önerirsiniz...kum rengi diye bir renk önerdi arkadaşım...mobilyayı çok güzel gösteriyormuş...
    .[​IMG]
  10. 29 Kasım 2008
  11. isaura

isaura Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bizim ev kum beji renginde boyalı.. çok güzel duruyor bence evi aydınlık gösteriyor.. kahve mobilyalar ortaya çıkıyor.. fakat açık renk yemek odasında nasıl durur bilmiyorum açıkçası.. mobilyalar açık renk olunca fonu genelde biraz da olsa koyu yapıyolar dekorasyon sitelerinde.. mobilyanın kendini belli etmesi açısından..
  12. 30 Kasım 2008
  13. çamaxsxxixrsuyu

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bana da arkadaşım tavsiye etti, koyu renkler ortaya çıkıyor dedi ama dediğim gibi yemek odası açık renk...o yüzden de kullananlardan dinlemek istedim....
  14. 30 Kasım 2008
  15. çamaxsxxixrsuyu

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar, sizin bana boya önerileriniz yok mu? koltuklar koyu kahverengi, yemek odası açık renk bej tonlarında...
  16. 30 Kasım 2008
  17. GAMZELXIX

GAMZELXIX UĞURBÖCEĞİM GEL ARTIK Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim koltuklarım fıstık yeşili kenarları siyah deri, boyası da karamel...
    mobilyalarım da açık renk (akçaağaç) ,boyası da leylak çiçeği gayet güzel duruyor..
    mesela sende salonunu kum beji,yemek odanı da biraz daha canlı bir renge boyayabilirsin...hem mobilyaların ,hemde koltuklaın kendini göstermiş olur..bir de ışıltılı boya istersen,büyük yap marketlerde boyanın içine sim katıyorlar...özellikle akşamları ev ışıl ışıl oluyor..
  18. 30 Kasım 2008
  19. çamaxsxxixrsuyu

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

benim aklımda da efektli boya var ama olmazsa kum beji düşünüyorum ama benim ayrı bir yemek odam yok....yemek odası mobilyalarıyla koltuklar salonda olacak...kum beji için koyu rengi ortaya çıkarır dediler ama açık renk mobilya için nasıl olur bilemiyorum..o yüzden kullanan arkadaşlardan bilgi almak istiyorum