Alt bacak inceltmek için yardım !!!Lütfen

Konusu 'Vücut Estetiği' forumundadır ve badem82 tarafından 2 Kasım 2009 başlatılmıştır.

2 Kasım 2009
    Konu Sahibi : badem82
  1. badem82

badem82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    :1hug:arkadaslar yardım edın bundan önce sadece dıyetle ılgılenıyordum ama sımdı bısey daha var tabı ALT bacaklarımın ınce olmasını ıstıyorum bunun ıcın tavsıyelerınızı beklıyorum gecen aylarda zayıflamaya yardımcı olarak karboksiterapi yaptırdım ama seanslarım bıttı artık krndım bişey yapmalıyım ben yardım arkadaslar ne olur spor aletlrı kas yapıyormus ben ınce olmasını ıstıyorum bazıseyler kullandım ama gercekten farklıseyler kulannan arkadaslarınız varsa özelden urunu yazsın ne olurrrrrrrrrr...

bırde catlaklara fayda eden bıseyler varsa yardımlarınızı beklıyorum hadı öptum hepnızı

2. 7 Ocak 2010
  3. denisko

denisko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cnm merhaba galiba senin alt bacak dediğin ayak bileğinden diz kapaklarına kadar olan kısım karboksi yaptırdığını söylemişsin ancak benimde çok yakın bir arkadaşım alt bacaklarından çok şikayetci. o da yaklaşık 2 yıldır karboksi yaptırıyor ve işe yaramıyor. bileklerinin kalın olması birazda genetik sanırım. giydiği çizmeler bilek kısmını boğuyor adeta çok sıkıyor. yalnız onun bacaklarında birde ödem problemi var tabi bilemiyorum sende de varmı varis için kullanılan bir ilaç alıyor her gün ve varis çorabı giyiyor aynı zamanda istersen bir doktora danış demek istediğim çok takma kafana hafif sporlar yap ve bacaklardaki ödemi atmaya çalış :)

4. 8 Ocak 2010
  5. badem82

badem82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm destegın için tesk.ler karboksı yaptırdıgım dönemde ıncelme farkeytmıstım sankı ama suan yaptıramıyorummalum maddıyat yuzunden ınsallah duurm duzelınce tekrar baslarım çok öptum senı yenı bısıler duyarsan mutlaka yaz ok:1hug:

6. 8 Ocak 2010
  7. denisko

denisko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tmm cm bide bişi eklemek istiyorum bu karboksi denilen yöntem o kadar az maliyeti olan birşeyki o koca tüp 30 tl ye doluyor çok acı dimi maharet sadece doktorun onu tam deri altına verebilmesi yani okadar yüksek meblayı ödemek çok anlamsız geliyor bana. birde akustik wave therapy denesen alt bacakta etkilimi tam bilemiyorum ama yüksek oranda yağ parçalıyor onu biliyorum benim baldırlarda ve kalçada 10 seansta bayağı düzelme olmuştu. bırakınca malum eski hale dönüş :)). fakat eğer karboksiyle kombineli yaptırırsan, karboksiden sonra 2 gün geçmesini bekle awt 5 bar basınçla vuruş yapıyo bölgeye canın yanabilir

8. 10 Ağustos 2011
  9. seseyi

seseyi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76

peki canim su topluyormu bacaklarin? diger arkadasin anlattigi gibi öyle ise, varis coraplari ise yariyabilir. birde lipödem diye bir rahatsizlik var. tüm bacagi sarabiliyor ve ödem yapiyor. ama bu genelde agri yapar. öyle bir durumun varsa bir doktora görünmende fayda vardir...