alt temizliği

Konusu 'Mayıs Anneleri' forumundadır ve aslidirek tarafından 9 Eylül 2009 başlatılmıştır.

9 Eylül 2009
    Konu Sahibi : aslidirek
  1. aslidirek

aslidirek Duruşkom benim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben alt temizliğini canbebenin ıslak mendilleriyle yapıytorum.Ama tam olarak rahat etmiyo içim.Kız çocuklarının alt temizliği önemli sonuçta.
    Siz ne kullanıyosunuz alt temizliği için?

2. 9 Eylül 2009
  3. dandini28

dandini28 bebek kuşum,buruşuğum Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    selam,büyük tuvaletini yaparsa altını yıkıyorum.küçük tuvaletse eğer önden arkaya doğru paraben içermeyen ıslak mendille siliyorum.(ıslak mendillerin içeriklerini okuyorum ona göre alıyorum)arkadan öne silmemeliymişiz idrar yolu enfeksiyonu kapmasınlar diye.

4. 9 Eylül 2009
  5. pnrhlt

pnrhlt DEFNE'm Güzel Meleğim Üye

Beğenildi:
    204
    Ödül Puanları:
    153
    Valla ben doğduğundan beri Unybaby'nin ıslak mendilini kullanıyorum. Hastaneden de hep Unybaby'nin ürünlerini tavsiye ettiler. Kakasını yapınca genelde müsaitsem poposunu yıkamayı tercih ediyorum. Değilsem Unybaby ile önden arkaya doğru siliyorum. 1,5 aylıktan itibarende hiç pişik önleyici kullanmadım. Çok şükür hiç pişik gibi bi sorun yaşamadım zemuszemus

6. 9 Eylül 2009
  7. ilgin0707

ilgin0707 seviyor seviliyor:) Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım bende kakasını yapmışsa altını yıkıyorum diğer türlü ıslak mendille silip kurulayıp bezini takıyorum ama genelde yıkıyorum çok şükür pişik olmadı ıslak mendil olarakta hopps baby mate johnson baby kullandım üçündende memnun kaldım önden arkaya doğru temizlemek çok önemli enfeksiyon kapmaması açısından

8. 9 Eylül 2009
  9. ugurnuriye

ugurnuriye Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    113
    ben ıslak mendil kullanmıyorum ne tür olursa olsun.tabi dışarda zorunlu haller dışında o zaman hops veya jahnsons baby ıslak mendil kullanıyorum.alkolsüz ıslak mendilleri tercih ediyorum...ben ılık su alıyorum,pamuğu batırıp siliyorum.ister küçük ister büyük tuvaletini yapmış olsun bu şekilde temizliyorum altını.tabi ki önden arkaya doğru...

10. 9 Eylül 2009
  11. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    bende ıslak mendil kullanıyorum,unibaby markası,onunla güzelce tezmiliyorum,önden arkaya doğru siliyorum ,sonra pişik kremini sürüyorum hiç bişey olmadı çok şükür

12. 9 Eylül 2009
  13. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    bişey merak ettim böyle basit sorunlar için neden konu açıyorsunuz

mayıs annelerinde bu konular çokkk fazlaa kouşuluyor .......ki bu tarz konular bebeklerin beslenmesi ,bebek bakımı,kontrol vs.bölümlerinde var.......

14. 9 Eylül 2009
  15. aysun4141

aysun4141 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende erzaman ıslak mendılle temızlıyorum hıc pısık olmadı cok sukur ilk basta nıvea kullandım bıraz pahalı geldı sımdıde baby starın 3 lu paketınden kullanıyorum cok memnunummm

16. 10 Eylül 2009
  17. aslidirek

aslidirek Duruşkom benim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bu konuyu açtım çünkü bebeğim için en iyisini yapmak istiyorum.Mayıs anneleri bölümünde çok yazılıyo olabilir ama hergün takip etmediğimden konuları yakalayamıyorum.

18. 12 Eylül 2009
  19. melek2040

melek2040 Mimoza Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    bende huggss ıslak mendilini kulanıyorum cok memnunum kasını ypaınca yıkamaya gayret edıyorum. ve muhakkak sebamed pişik kremı kulanıyorum.pişik hic olmadık allah şukur.