ALTERNA ürünleri kullanan var mı??

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve almagester06 tarafından 12 Kasım 2008 başlatılmıştır.

12 Kasım 2008
    Konu Sahibi : almagester06
  1. almagester06

almagester06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlar son zamanlarda inanılmaz saçım dökülüyor. zaten ince telli olan saçlarım elimde kalcak sanki. neyse, bugün ALTERNA şampuan ve restore bakım spreyi aldım. bunun yanında bide HINOKI ( hayashi diye bi firma adı var) diye bi şampuan destekleyici ürün aldım. nette baktım sitesinide inceledim. professinol haircare markası olarak biliniyormuş. jennifer aniston, rachel bilson, russel crowe,sandra bullock, hillary duff, madonna, julia roberts ve david&victoria beckham gibi bazı ünlülerinde kullandığını okudum. aranızda kullanan var mı acaba?? umarım iyi yapmışımdır çünkü baya pahalıydı-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

Son düzenleme: 12 Kasım 2008
  2. 13 Kasım 2008
  3. aiShwaRya

aiShwaRya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım ben alterna luxury white truffle kullanmıştım bundan 3 sene önce. Hem şampuanını, hem de saç kremini. İçinde çok farklı maddeler var. Okyanus incisi proteini vs.. gibi ve o aralar saçlarım çok dökülüyordu. Saç dökülmesini durdurdu fakat oldukça yoğun bir şampuan olmasından gerek, saçlarıma ağır geldi ve tülertti, birazda sertleştirdi. Bu yüzden bir daha kullanmadım. Ama belki sana iyi gelebilir. Herkezin saç dokusu farklı malum. Ya da alternanın başka bir serisinide deneyebilirsin.

4. 13 Kasım 2008
  5. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ya benimde bu aralar saçım acaip dökülüo
    alternayı hiç duymamıştım nası bişe acaba ii gelirmi
    bide kaç para?

6. 13 Kasım 2008
  7. aiShwaRya

aiShwaRya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Fiyatı biraz pahalı ama taksitlendirme yapıyorlar. Bu konuda en doğru bilgiyi, bir alterna standına gidip uzman danışmanından alabilirsin canım. Ama ürün kaliteli bir ürün.

8. 13 Kasım 2008
  9. almagester06

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ay çok tşk ederim sonunda kullanan biri çıktı. canım benimde aşırı dökülüyor. gittiğim parfümerideki bayan da aynısını kullanıyomuş hatta. nette baktım iyi gibi ama tek istediğim şu dökülme dursun. bende bordo olanı aldım bide yanında saç toniği falan derken valla 220 ytl verdim. eğer işe yaramazsa baya üzülürüm. bu arada nickine bayıldım. ben o kadına hastayım hakkaten çok güzelkaydirigubbakcemile5

10. 13 Kasım 2008
  11. almagester06

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım ben şampuanı 65 toniği 125 aldım. bide yanında başka bi ürün daha aldım. buarada bu sampuan kemoterapi sonrasında da kullanılıyomuş. hakkaten çok yoğun bi şampuan. azcık döküyo süper oluyo. sülfatsız olması en önemli yanı. bide mis gibi kokuyo. duyduğuma göre ebru gündeş alişan falanda kullanıyomuş tr. dehihoyyythihoyyyt valla okadar para verdim zaten öle boca edemem

12. 13 Kasım 2008
  13. almagester06

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bu arada saçıma yağ kullanıyodum ama hata yapıyomuşum. ben saçta bekletiyodum halbuki saç diplerimde birikme yapmış iyi arınamadığından. resmen gördüm saç diplerimin kapandığını. zaten ondan sonra daha bi dökülmyee başladı. sakın siz yapmayın. ekranda gördüm saç diplerim aşırı yağlı ve kapanmıştı. utandım resmen sanki saçımı başımı yıkamıyo gibi:asigim::asigim:

14. 13 Kasım 2008
  15. MissA

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    hmm gerçekten baya pahalıymış yaa neyse harçlıklardan arttırıp alcaz artık napalım
    kullandıktan sonra yorumlarını yazmayı unutma şekercim ok

16. 14 Kasım 2008
  17. almagester06

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    tamam canım. zaten hemen alınmaz hele öğrenci için baya pahalı. bizden hbr bekle öle al belki iş yaramaz boşuna almazsın:içelim:

18. 14 Kasım 2008
  19. MissA

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    tamamdır bebek takipçinim:lepi: