Altın zincirle cinsiyet belirleme

Konusu 'Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler' forumundadır ve edolina tarafından 20 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

20 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : edolina
  1. edolina

edolina Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Yıllar önce bir komşumuz altın zincirle el bileklerimizde,kaç çocuğumuz olacak ve cinsiyetleri ne olacak bakıp söylemişti.Kuzenimin aynen söylediği gibi iki kızı oldu.Kendi kızına tek erkek çıkmıştı,bir erkekçocuğu var ve başka düşünmüyor.çocuğu olanlara bakınca da doğru çıkıyor.

Hamile olanlar: Göbeğinizin üzerine bir sarı altın zincir koyun.Bir ucundan tutup yavaşça yukarı kaldırın.Diğer ucu göbeğinizden bir ya da iki parmak yukarıda olacak şekilde kıpırdatmadan tutun.Zincirin ucu hareket etmeye başlayacak.Yuvarlak çizerek dönerse içeride bir kız var,iki zıt yöne gidip gelerek çizgi çizerse erkek.

Zincir çok ağır olursa hareket etmesi zor oluyor.İnce bir zincir bulursanız daha rahat hareket eder.

Hamile olmayan çocuklu ya da çocuksuz bayanlar aynı işlemi el bileğinde yapabilirler.Avuç içini yukarıya çevirip zinciri bileğinize sürüp yukarı kaldırın.ilk cinsiyeti gördükten sonra tekrar bileğinize sürtüp kaldırın.Bu işlemi zincirin ucu hareketsiz kalıncaya kadar tekrarlayıp kaç çocuğunuz olacağını ve cinsiyetlerini bilebilirsiniz.Hamile olanlar da bileklerinde yapabilirler tabii.

İyi eğlenceler.

2. 20 Ağustos 2008
  3. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    İyi eğlenceler bence de...

4. 20 Ağustos 2008
  5. chatlak_4180

chatlak_4180 serap Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım eglenceli halk cinsiyet tahmini diye geçiyo bana yengem yaptı altın zincirin ucuna alyans yüzügünü koyuyosun ve kıbırdatmadan göbeginizin üstüne tutuyosunuz.benim bildigim eger küresel bir sekilde daire çizerse erkek saga sola düz hareket ederse kız diye biliyorum yengem öyle demişti internettede araştırdım oda öyle diyo hengisi dogru bilmiyorum ama çok eglenceli oluyo inanmasanızda hamileliginizin tadını çıkarmak için güzel eglenceler bunlar insan heyecanlanıyo deneyin bencede benim erkek çıkmıştı .birde hamile kişinin haberi olmadan aile yakınları odada oturulacak yerlere minderin altlarına makas ve bıçak koyuyo hamile kişi bunu bilmiyo gidip rast gele oturuyo makasa oturursanız kız bıçağa oturursanız erkek buda eglenceli bir halk testi......ben eglencesine deniyorum ben bundada bıçağa oturdum gene erkek valla hayır mı ser mi bilmem ama Allah saglıklı bebeklerimizi nasip etsin daha bir sürü biliyorum ama hepsini yazarsam dalga geçersiniz benimlee.....:))))))))

6. 20 Ağustos 2008
  7. incisu

incisu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bunu seneler once yapardık hep...

8. 20 Ağustos 2008
  9. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    valla bu tarz yaptığım oyunlarda bana ilk erkek, sonra kız çıkıyor ama işin garibi zincir bir türlü durmak bilmiyor, yani ne kadar doğurursam o kadar doğacak...hehehehehehehe.......

10. 21 Ağustos 2008
  11. edolina

edolina Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Nasıl bir enerji sendeki?Ben İstediğim gibi dönmesini sağlayamıyorum öyle beyin gücüyle.Sen tarafsız birine baktır en iyisi.CADIARZU

12. 21 Ağustos 2008
  13. EU1

EU1 Guest

bende bunu igne ve iplikle biliyodumm :roflol:
    onda iki oglan bi kiz cikmistii bunda ne cikacak bakayim bii
    ama zincirr ucu bosmu olacakkk

14. 21 Ağustos 2008
  15. edolina

edolina Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    ben ucuna birşey takmadan yapıyorum.İstersen altın yüzük tak.

16. 28 Ağustos 2009
  17. civcivim

civcivim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bizde bunu duyduk çok sayfayı yukarı çekeyim dedim arkadaşım hamile onada yapıcam bakalım ne çıkacak.bende ileri geri harekette erkek dairesel harekette kız biliyorum.kime yapsak çıkıyo.nasıl inanırsan öyle oluyo galiba.

18. 28 Ağustos 2009
  19. esin21

esin21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bana bunu 2 yil önce ilk evlendigimde yapmislardi ne ciktigini hatirlamiyorum ama iki defa sallandi ücüncüsünde kesinlikle kipirdamadi bile...gecti zaman simdi hamileyim gecenlerde yine yaptik bi kiz bi erkek cikti ve 3.sü yine kipirdamadi garip:)insallah öle olur 2 den fazla asla vede hep bi kiz bi erkek istemisimdir