Altinlarim gitti....

Konusu 'Hukuk Köşesi' forumundadır ve Antepligelin tarafından 31 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

31 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : Antepligelin
  1. Antepligelin

Antepligelin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaslar kisa bir süre önce esimle bosanma esigine geldigim icin esim altinlarimi kacirip annesine götürdü. Suanda esimle baristim ama ailesiyle kavgaliyim olan olaylardan dolayi. Esim bugün altinlari geri almaya gitti annesinden ama babasi üzerine saldirmis altinlarimi vermemisler.

Altinlarin benim oldugunu dügün kasetinde ispat edebiliyorum ama sizce bir avukata gittigim an bir ise yarayacak midir, bu konularda bilgisi olan varmi????

2. 31 Mayıs 2008
  3. Antepligelin

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

Evet vicdansizlar....Beddua etmem hicbirzaman kolay kolay ama allah bunun kat kat fazlasini kendi canlarina yasatsin allah yedirmesin baslarina binbir müsibet getirsin dilerim....

Ama bunlari dilemek yetmiyor maalesef onlara birakmak istemiyorum altinlarimi zaten durumumuz cok kötü, cok agrima gidiyor. ben altinlarimi satmaktansa haftalarca parasiz kaldim....

4. 31 Mayıs 2008
  5. Quelle

Quelle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canim esin yarisa yarisa annesine goturmustu altinlari simdi niye geri alamamis
    Sen karisma bence bu esinin yapmasi gereken birsey nasil gitti verdi ise almasini da bilsin

6. 31 Mayıs 2008
  7. Antepligelin

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

Nerde alamaz o artik geri ondan ümit yok kesinlikle. Nasil alsin vermiyorlar. Isteyince babasi dövmeye kalkiyor evden kovuyor, yerinide bilmiyor.

8. 1 Haziran 2008
  9. zeyno07

zeyno07 Guest

götürdüğü gibi almasını bilsin zaman tanı olmazsa napcan eşinde senden başkasına güvenemiyeceğini anlasın cnm.

10. 1 Haziran 2008
  11. Quelle

Quelle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Iyi yapmis babasi iyi bir dovseydi..

Yarisa yarisa kimden ne kacirdi anasina verdi altinlari

senden kacirdi kendi de altinlardan oldu..

12. 1 Haziran 2008
  13. TOMBIS87

TOMBIS87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ay canmbenim en buyuk suc kocanin desem kizarmisin bana ....... bilyomusun ben kaynanamla birlikte oturuyom benim altinlarimda yatakodamdaydi bi gun esimle disari ciktigimda odamagirip hepsini almis dusuunebiliyonuzmuuuuu

14. 1 Haziran 2008
  15. Antepligelin

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Hayir kimseye birsey olmadi... Esim hicbirsey kayip etmedi...Para meraklisi kaynanaminsa agzindan sular akiyordur simdi altinlari satar izinde yerim diye.... Olan sadece bana oldu. Yuvami yiksam birtülü yikmasam birtürlü.

16. 1 Haziran 2008
  17. lotus79

lotus79 kuzucuklarıma kavustum:)) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım gecmıs olsun.bu ınsanlar neler yaptılar sana ya hıc mı utanmıyolar??esınle aran nasıl pekı?kusura bakma o da sutten cıkma ak kasık degıldı cunku.esınde once playststıon dıye tutturdu,o arada altınlar dedı.şimdıde aılesı altın hırsıyla evlatlarını sılıyor oylemı????????daha bınbır turlu ezıyetlerı de cabası...işin çok zor be canım cok yıpratır bunlar senı ınan senın adına cok uzgunum amacım moralını bozmak degıl ama ortada hersey.

18. 1 Haziran 2008
  19. Antepligelin

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

Cok yipratiyor zaten canim icim yaniyor bir ben bilirim birde allah bilir inan. Ben evlendim evleneli calistim didindim dügünden sonra bir hafta bile evde oturamadim. Evlenelim birseneden fazla oldu daha yeni ikinci ayakkabimi aldim ve parasini hala ödiyemedim.... ama yinede altinlarimi satmadim disimi SIKTIM calistim simdi onlarin gelipde hop diye üstüne oturmasi cok agrima gidiyor.

Yeni evlendigimde annem dedi yeni kasa ac kizim kendine bukadar güvenme dünyanin binbir türlü hali var dedi. Bense annemi babami geri cevirdim kocama güvenmeyeceksem kime güvenecegim dedim. Oysa yeri geldiginde hic gözünü kirpmadan güvenimi yerle bir etti. Yinede ayrilamadim kopamadim ondan yanima geldi agladi sizladi hem acidim hemde onu hala sevdigim icin affetim.

Allah bu akan gözyaslarimi onlarin yanina kar koymasin diye dua ediyorum simdi.