alttan çıtçıtlı emzirme badisi

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve daisy83 tarafından 2 Nisan 2010 başlatılmıştır.

2 Nisan 2010
    Konu Sahibi : daisy83
  1. daisy83

daisy83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hiçbir yerde bulamıyorum belki bana yardımcı olabilirsiniz. Alttan çıtçıtlı emzirme badisi almak istiyorum. Bir bulsam 10 tane alıcam:) Eğilince belim açılıyor rahat edemiyorum. Eskiden atletlerim hep alttan çıtçıtlıydı ama emzirmek için olanlardan bulamıyorum...

2. 2 Nisan 2010
  3. vaveyla_a

vaveyla_a kaktüs Pro Üye

Beğenildi:
    116
    Ödül Puanları:
    163
    ben normal alttan çıtlı badi giyiyorum ama özellikle çok esneyen ve 1 beden büyük aldım..emzirirken askısı kolayca iniyor..yani sünüyor..istenç marka özellikle bu işime yaradı

4. 2 Nisan 2010
  5. ozlemisdar

ozlemisdar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Canım bende var.Hatta şuan üstümde:))Markası native.Çok memnunum ben normal emzirme atletini almıştım geçen gün normali yok çıtçıtlısı var bir de bunu dene dediler aldım.Normali 15 tl.Çıtçıtlısı 20 lira.Ama ben çıtçıtlı badiyi normaldede hiç giymediğim için sıkıldım içinde normali daha güzel.(Çok sık tuvalete çıktığım için zor oluyor:))Ama çıtçıtlıya alışan da normal atlet giyemiyormuş.Neysse belki int bulursun canım.Bi bak bakalım.

6. 3 Nisan 2010
  7. sabihase

sabihase Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım laura baresse de var ama biraz pahallı ama çok kullanışlı ben aldım 28tl idi indirimde denk geldi 10tl ye aldım.çok ama çok memnunum.alacaksan tavsiye ederim.salı günleri indirim günü bakabilirsen belki sanada indirimli denk gelir.

8. 4 Nisan 2010
  9. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    canım eğer netten alırım dersen ben ebebekten almıştım çokda güzel tavsiye ederim