Altunizade/fertıcenter tüp bebek merkezi

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve PINARY tarafından 5 Ocak 2009 başlatılmıştır.

5 Ocak 2009
    Konu Sahibi : PINARY
  1. PINARY

PINARY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ben de merkezle Aralık ayında tanıştım.Bilgi almak mahiyeti ile gittik ve Sayın Doktor
    Nuri DELİKARA ile tanıştık.Kendisinin sıcak yaklaşımı ve detaylı bilgilendirmesi sonucu eşimle o anda karar verdik.
    Merkezdeki diğer doktorlardan Sayın Tansel Beyle de tanışıklığım oldu.Aynı şekilde kendisi de son derece sıcak ve hastayı rahatlatan doktorlardan.Ancak benim doktorum Nuri Bey.

Ön banko sekreterinden tutun da muhasebedeki ve halkla ilişkilerdeki insanlar son derece kibar ve sevecenler.Hemşirelerden Nadire ve Ceylan hemşireler iğneler esnasında benle epey ilgilendiler:) (korktuğum için)

Ameliyat katındakiler de keza aynı şekilde.Dilerim ben de sonuç alırım.
    Ama size merkezi öneririm.Zira bu dönemde sıhhı ve içeri girdiğinizde güven duyacağınız bir yere ve gülen yüzlere sözlere çok ihtiyaç oluyor.

Herkese özellikle doktoruma bu arada bende teşekkür etmek istiyorum

Son düzenleme: 5 Ocak 2009
  2. 6 Ocak 2009
  3. Shevvall

Shevvall Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    108
    ben aşılama yaptırmıştım orda gerçi doktorum başka yerden di orayla anlaşması varmış,aşılamayı doktorum yaptı ama diğer işlemler oraya aitti.tam bilgim olmasada evet çalışanlar çok kibar ve ortam çok hijyenikti..şimdi tüp bebek için yer arıyorum ama kararsızım.canım sen ne zaman yaptırdın sonuç ne zaman alacaksın bana bilgi veririsen en azından ben de daha kolay karar verebilirim yer konusunda...

4. 6 Ocak 2009
  5. PINARY

PINARY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    27'sinde işlem yapıldı.ve 2 gün sonra testim var kısmet olursa