Alyans..!

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve Laale tarafından 21 Haziran 2007 başlatılmıştır.

21 Haziran 2007
    Konu Sahibi : Laale
  1. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.579
    Ödül Puanları:
    363
    Taktığımız alyansımızın aslında bizi yansıttığını düşünürüm. Kimi neşeli hareketli arkadaşlarımız şekilli alyansları sever. Daha çok süsü seven arkadaşlarımız taşlı modelleri seçmiştir.

Benim tercihim ise; dümdüz,bombeli hani anne alyansından. Aslında süsü çok severim ama tek bir mesaj vermek istedim "evliyiz" . Çünkü eğer benimki taşlı olsaydı eşim taşlı bir yüzük takamayacağı için şekilli bir yüzük takacaktı o zaman da evli olduğumuzu hiç kimse anlamayacaktı... Bu örnekte ne kadar kıskanç bir kadın olduğumu anlayabilirsiniz...

Ayrıca;alyansımızın duygularımızı da yansıttığını düşünürüm. Mesela ben; eşimle tartıştığımda,gözlerim hemen parmaklarıma gider, o bombeli,büyük anne alyansı pırl pırıl parlar ayna gibi... Ve ben o aynada kendimi görürüm. Gözyaşlarımı bile görürürüm sanki...Kendi verdiğim bir karar sonucu, taktığım bu yüzük...

Bu yüzüğü taktığımız sürece savaşmaya ve sevişmeye devam... Hem de tüm gücünüzle...

Rabbim evliliklerimize zarar vermesin, savaşlarımız çok kanlı olmasın inşallah...!

HEPİNİZİ SEVİYORUM...HEM DE ÇOK ÇOK...!

:nazar::nazar::nazar:

2. 21 Haziran 2007
  3. womancop

womancop Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben süslü alyans sevenlerdenim konuya hiç senin gibi bakmamıştım ama eşim sol yüzük parmağına bol gelen alyansını sağa takmaya başlayınca acaba onun da evli değil de nişanlı olduğunu mu sanıyorlardır diye geçirdim içimden şaka bir yana aynı dilekleri seninle paylaşıyorum canım,Allah evliliklerimizi bir ömür boyu daim etsin mutluluğumuz katlanarak artsın,Allah tadımızı bozmasın,bekar arkadaşlar da hayatlarının aşkını bulur onlar da bu mutluğu yaşarlar inşallah

4. 24 Haziran 2007
  5. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.579
    Ödül Puanları:
    363
    Mutluyken de gözlerim yine alyansıma gider. Yaradana şükürler ederim doğru adamla evlendiğim için...

Sanki ben mutluyken daha bir güzel parlar alyansım. Güneşten daha sarı, daha sıcak kavrar parmağımı.. İşte o zaman ona baktıkça, o parıltıyı gördükçe eşimin dün beni üzdüğü olayı anında unutuveririm...

Kinci değil miyim, intikam duygum mu yok, yoksa çok mu yufka yürekliyim?!?!?

Yoooo canlarım bu yüzük beni çok değiştirdi, çok büyüttü, olgunlaştırdı... Ve ben bu yüzüğü taktığım sürece basit olayları büyütmemeye devam edeceğim ki kendime olan saygım bitmesin. Bitmesin ki olgunlaşan ve büyüyen Lale hayattan daha çok keyif alsın..!

6. 25 Haziran 2007
  7. seyran

seyran Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    Yoooo canlarım bu yüzük beni çok değiştirdi, çok büyüttü, olgunlaştırdı... Ve ben bu yüzüğü taktığım sürece basit olayları büyütmemeye devam edeceğim ki kendime olan saygım bitmesin. Bitmesin ki olgunlaşan ve büyüyen Lale hayattan daha çok keyif alsın..!

bu satirlarin cok hosuma gitti laale..bencede evlilikte basit olaylari buyutmemek gerekir..cunku bizler buyuduk:)olgunluk,sabir,anlayis,iletisim,evlilikte bunlar gercekten cok onemli..omur boyu mutluluklar dilerim canim..haa birde.. bende annelerimizin tasidigi o eski model bombeli yuzukleri seviyorum:)

8. 25 Haziran 2007
  9. halley

halley Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    369
    Ödül Puanları:
    93
    ben şekilli olanları seviyorum ama malesef alyans takmıyorum ben alyansın önemini bilen ve ona çok değer veren biriyim ama malesefki eşim takmıyor bende o takmadığı sürece takmama kararı aldım eğer alyans birlikteliğimizin simgesiyse tek başıma takmamın bir manası yok diye düşünüyorumşakkıdışakkıdı

10. 25 Haziran 2007
  11. kalemkitap2

kalemkitap2 Kapsama Alanı Dışında ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    bende taşlı takıyorum.beyaz altın ama sarı ve bombeli alıcam.Kötü Kazen takılır aklıma almassam.acaba eşiminki farkedilmiyor mu diyesenağlamaama dikkat ettim.bu yüzükler daha fazla dikkat çekiyor(sarılar)yerimseniben

12. 25 Haziran 2007
  13. kalemkitap2

kalemkitap2 Kapsama Alanı Dışında ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    evliler sola takarlara.s

14. 25 Haziran 2007
  15. ze-ta

ze-ta EmEkli Editör :P Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    bende her cesıtı var sımdı ne etcemsenağlama
    esımın meslegıde kuyumcu oldugundan degısık degısık yapıp takıyo:1no2:
    yandım desenıze:1ninca:

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

16. 25 Haziran 2007
  17. ebrugen

ebrugen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bende taşlı severim..ama bebişim olduğundan belli taşlı değilde anne alyansı kullanıyorum...daha rahat bir kullanımı var..eşim ise bazen takar bazen takmaz..ve onun alyans kullanmaması beni hiç rahatsız etmedi..alyans bir sembol ve çok güzel bir gelenek..

18. 25 Haziran 2007
  19. areen

areen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    55
    Ödül Puanları:
    113
    ben mayısta sözlendim ama alyansımı çok sevmiyorum ve 5 tane farklı alyans gibi kullanabileceğim yüzüklerim var değişe değişe takıyorum sözlüm geldiği zaman onun alyansının aynısından takıyorum nedense ama hiç beğenmedim alyansımı ben hertarafı taşlı olanlardan istiyordum[​IMG]yani bunun gibi ama aynısı olucak diye tutturdu ve kendinin hoşuna giden ama benim hiç hoşuma gitmeyen bi alyans almak zorunda kaldık ama hiç sevmiyorum ya onun için bende taşlının ve sarı bombeli olanların sahtesinden aldım(çünkü param yetmez:KK43:() değişe değişe takıyorum hihihihihi.................