am Terebenti artk hayr etmiyor

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve xyz89 tarafından 22 Eylül 2009 başlatılmıştır.

22 Eylül 2009
    Konu Sahibi : xyz89
  1. xyz89

xyz89 Guest

ıkı yıldır kullanıyorum ılk baslarda baya bı sacımın dokulmesını gozle gorulur bı sekılde kesmıstı ama sımdı saclarım tekrar dokulmeye basladı yanı artık bı sonuc alamıyorum acaba saclarımla cok ılgılendıgım ıcın olabılır mı tabı her duydugumuzu sacımıza surersek sonıc boyle olur degılmı yanı.bakalım sımdı ısırgan otu ve badem yagını dırek suruyorum sacıma nasıl olacak zamanla gorcez ayrıyetten sampuanımdanda cam terebentını eksık etmıs degılım:uhm::uhm::uhm:

2. 3 Ekim 2009
  3. demir-sev

demir-sev Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sanırım kullanırken ara vermek gerekiyomuş bende öle bişeyler duymuşturm hep kullanınca etkisini göstermiyo zamanla die.bende şimdiki şampuanıma katmadım bir aydır mola verdim bi sonraki şampuanıma katıcam.

4. 3 Ekim 2009
  5. xyz89

xyz89 Guest

ewet canım mantıklı olabılır yanı 1 seneyı askın kullanıyorum hıc ara vermeden tabı sac alısıyor hayır etmemesı normal

6. 9 Ekim 2009
  7. xyz89

xyz89 Guest

benım sampuanlarım artık butunlestı yanı cam terebentısız olmuyo

8. 9 Ekim 2009
  9. demir-sev

demir-sev Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ara ara kullanmayı dene birde bakalım nasıl olcak öle bir şampuanına eklersen diğerine ekleme.bide öyle dene istersen

10. 9 Ekim 2009
  11. xyz89

xyz89 Guest

hımmm mantıklı gıbı bakalım