am terebenti?

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve IVIRZIVIR_00 tarafından 22 Mart 2009 başlatılmıştır.

22 Mart 2009
    Konu Sahibi : IVIRZIVIR_00
  1. IVIRZIVIR_00

IVIRZIVIR_00 Guest

çam terebenti kullananlar ve faydasını görenler??:eek:

2. 22 Mart 2009
  3. Elis

Elis Guest

4. 20 Eylül 2010
  5. AstrodehA

AstrodehA Astrolog Şenay YANGEL Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba arkadaşlar ben Astrolog Şenay YANGEL uzun zamandır sitenin takipçisiyim fakat yoğunluğumdan dolayı mesaj yazma fırsatım olmadı. Çam terebentini görünce yazmadan edemedim. Bende her bayan gibi saçlarıma çok düşkünüm 1 yaşında dünyalar tatlısı bir kızım var. Doğum sonrası saçlarımda dökülme oldu ve bir çok kişinin önerisi ile çam terebentin şampuan ve esansını aldım 3 aydır kullanıyorum ve şu anda saçlarımda inanılmaz dökülme ve kuruluk söz konusu. Saç köklerini öldürüyor aşırı dökülme üzerine konusunda profosyonel rus bir kozmetik firması sahibi arkadaşıma durumu anlattım ve terebentinin rusyada kesinlikle saç için kullanılmadığını sadecevücut için masaj yağı olarak kullanıldığını saç köklerini öldürdüğünü öğrendim ben bu konuda mağdur olduğum içinde sizleri uyarıp bilgilendirmek istedim. Her duyduğunuzu benim gibi iyice araştırmadan kullanmayın. Hepinizin Yıldızı ve Şansı Bol Olsun...

6. 20 Eylül 2010
  7. papatyam58

papatyam58 ŞipidikYüzenGurbaa Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    bende kullanmak istiyordum ama kulanmam herlde

8. 30 Eylül 2010
  9. blackmagicwoman

blackmagicwoman Guru Üye

Beğenildi:
    63
    Ödül Puanları:
    288
    sampuana katarak kullanmistim
    saclarimi kazik gibi yapmisti kafamçokkarıştı

10. 27 Ekim 2010
  11. AstrodehA

AstrodehA Astrolog Şenay YANGEL Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşlar ben şampuan ve kozmetik konusunda tüm deneyimlerimi sizlerle paylaşmak istiyorum buradan çam terebentin faciasından sonra rus ürünü olan Mirra ile tanıştım cildimde ve saçımda mirra ürünlerini kullanıyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum muhteşem ürünler. Özelliklede MIRT adlı saç maskesi dökülmeyi tamamen durdurdu ve dökülen saçlarımın yerine 1 ay içinde yeni saçlar çıkmaya başladı ürünlerle ilgili detaylı bilgiye sitelerinden ulaşabilirsiniz. kesinlikle bir göz atın derim. Hepinizin Yıldızı ve Şansı Bol Olsun

12. 1 Kasım 2010
  13. cikilopcik

cikilopcik artık sadece üzgün.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben uzun zamandır kullanıyorum. şampuana fazla katılırsa saçı kuruttuğu doğru. ama dökülme sorunuma en iyi gelen şey de yine çam terebentin. saç köklerimi öldürdüğünü sanmıyorum şahsen, kel kalmam gerekirdi bu zamana kadar. 1 kutu çam terebentinli şampuan kullanıyorum diğer kutuyu çam terebentinsiz kullanıyorum. gayet memnunum halimden (dökülme açısından)

14. 20 Kasım 2010
  15. evlimutlu5

evlimutlu5 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    204
    Ödül Puanları:
    113
    bende saç dökülmesi için kullanmıştım ve çok memnun kaldım saç köklerini öldürdüğünü düşünmüyorum şahsen.belki kişiye göre etkisi değişiyo olabilir ama genelde memnun kalanları duydum ben

16. 20 Kasım 2010
  17. poyrazya

poyrazya Kocasının Bebeği Üye

Beğenildi:
    162
    Ödül Puanları:
    113
    çam terabentin konusunda ibrahim saraçoğlunun sözlerini dinledim bir programda. şöyle söyledi : 3 ay kullanınca saçları döküyormuş. 3 aydan sonra saç çıkarıyor dedi. yani önce döküp sonra çıkarıyormuş. ben saç bakımı için şampuanımın içine kozmetikçilerde satılan saç bakım yağları var. bazı ürünlerde 5-6 yağın birleşiminden oluşan ürünler oluyor. onlardan şampuanıma döküyorum ve yine şampuanımın içine evigen ampul, bepantene ampul ve bemiks ampul kırıyorum.şampuanınızın boyutuna göre herbirinden 1 ya da 2 ampul kırabilirsiniz