Ama evliymis :((((

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve Nelufer tarafından 20 Şubat 2009 başlatılmıştır.

20 Şubat 2009
    Konu Sahibi : Nelufer
  1. Nelufer

Nelufer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Nolur bana ön yargida bulunmadan bu yazimi okuyun, inanin hepinize ihtiyacim var :KK43:(.

Bundan 2 yil önce biriyle tanismistim, önce aylarca normal arkadastik. Sonra aramizda bi kivilcimlanma oldu, bu büyüdü ve bana beni sevdigini söyledi. Zaten bende onu sevmeye baslamistim. Haliyle bir cift olduk. Cogu zamanimiz beraber geciyordu.

Beraberligimizin 8-9 ay sonrasi ben ondan biraz süphelenmeye basladim. Bazen beraberken ona telefon geliyordu, hesap verircesine konusuyordu, surdayim burdayim vs.. Sadece bakiyordum ona ama anlam veremiyordum. Soruyordum kimdi diye, iste arkadasim, kardesim vs vs. diyordu. Zaman gectikce ben iyice süphelenmeye basladim, evli felanmi bu diye. Sordum kendisine, cok büyük yeminler etti evli degilim dedi.

Zaman gectikce benim süphelerim dahada artmaya basladi. Birgün onun akrabasi olan birisine telefon actim, sana birsey soracagim ama lütfen beni kiz kardesin yerine koy ve bana dogruyu söyle dedim. X evli felanmi dedim. Oda bana demesinmi, evet evli 1 cocugu var karisida simdi 5 aylik hamile, hatta dün karisini gördüm..

O anda beni kursuna dizseler okadar aci cekmezdim. Sanki felc oldum, öldüm bittim.
    Agladim sizladim X´e mesajlar cektim agir konustum hakaret ettim. Oda bana telefon acti ama ben telefona bakmadim. Bana mesajlar yazdi, yok öyle birsey ben evli degilim, ne karisi ne hamilesi, yalan bu dedi, yine bana büyük yeminler etti. Annesinin babasinin üzerine yemin etti, yalan bu duyduklarin dedi.

Salak ben haliyle okadar yeminden sonra inandim ona. Hersey normale döndü, aradan yine birkac ay gecti. Birgün baktimki X beni ariyor, haliyle telefonu kaldirdim, telefondaki X degil birtane kadin. Sen kimsin dedi bana, bende ona sen kimsin dedim. Kadin bana, ben X´in karisiyim deyince, ben yine büyük bir deprem yasadim ve nefesim kesildi o anda. Sen X´in esimisin yani dedim. Evet esiyim 2 tane cocugumuz var dedi. :KK43:((. Aramizdan cekil yuvami bozma vs gibi laflar etti. Ama ben bilmiyordum diyebildim agladim, kadin bana birsürü hakaretler etti... Ama ben bilmiyordumki, kandirilmistim.... :KK43:((

Tabi yine ona birsürü mesajlar yazdim, hakaret ettim ayrildim. O yine inkar etti, hep inkar etti. Iyice beni delirtti, actim birgün telefonu kizdim bagirdim. Neden yalan söyledin dedim, artik adim gibi eminim sen evlisin karin beni aradi dedim. Mecburen kabullendi ozaman, inkari birakti. Tek söyledigi sey, karimla mutsuzdum,istemeyerek evlendim,esimden ayrilmak istiyorum ama ayrilamiyorum, bütün asiret karsi cikar dedi (doguluydu kendisi) seni seviyordum, benden ayrilirsin korkusuyla sana yalanlar söyledim dedi, agladi, yalvardi..

Bende sen benimle oynadin sevmedin, evliydin sadece amacin degisiklik yasamakmis vs gibi laflar ettim. Oda hep sevdigini söyledi, sevdigi icin yalan söyledigini anlatti sürekli. Sana ispatlayacagim seni sevdigimi dedi kapatti telefonu. Ertesi gün gitmis omzuna benim ismimi dövme ile yazdirmis, bana resmini yolladi email ile. Önce inanmadim, gecici dövmedir dedim. Sonra beni tehtit etmeye basladi, bulusmak icin. Nekadar yok desemde, gelirim evini basina yikarim, geleceksin vs gibi laflar etti. Korktum, son defa güzellikle konusayim o yoluna ben yoluma gideyim dedim. Bulustuk ve gercekten gördümki omzundaki gercek dövme benim ismimi yazdirmis :KK43:((.

Esi beni tekrar aradi, bana küfürler etti. Bende tekrar söyledim, bilmiyordum evli oldugunu bana yalan söyledi, lütfen bana kizma, zaten ayrildim vs dedimsede, kadin hala israrla bana agir konusuyordu. Sonra telefon numaramida degistirdim.

Simdi X´in bana hicbirsekil ulasma sansi yok, tek email disinda. Tamamen uzaklastim ondan.
    Ama cok feci aci cekiyorum :KK43:(. Ayrildigim günden beri cok zayifladim. Etrafimda kimselerle konusamiyorum bu meseleyi, utaniyorum. Herkese onu bekar diye tanitmistim, ki bekarda biliyordum. Canim cok aciyor, bir tarafim nefret ediyor ondan, bir tarafim hala seviyor. Ne yapayim bilmiyorum. Tabi ona dönmeyi asla düsünmüyorum. Ama aci cekiyorum... NASIL GECER BENIM BU KALBIMDEKI ACI :KK43:(((

Aranizda evli olan arkadaslar, lütfen bana kizmayin, yemin ederimki ben bilmiyordum onun evli oldugunu :KK43:(

Ama ben ona ragmen ayrildim, uzaklastim, bulusmadim, Cildirasiya aci cekiyorum simdi, ne yapayim ben, nolur birsey söyleyin :KK43:(

2. 20 Şubat 2009
  3. pearl_pearl

pearl_pearl Bu Aralar Ben.... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    En doğrusunu yapmışsın bence
    Zaman bütün acılarının ilacı olucaktır emin ol...

4. 20 Şubat 2009
  5. sevak75

sevak75 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm,hayatta herkez bir şekilde yanlış yapabilir.önemli olan bunlardan desr alabilmektir.belki sana ilk başta bunları söyleseydi sen şimdi bu kadar acılar çekiyor olmayacaktın.ya başlamadan bitirecektin yada herşeyi kabullenip bu kadar acı çekmiyecektin.bence karşındaki insan çok bencilce davranmış.senin hayatına senin haberin olmadan yön vermiş ve şuan bu kadar acılar cekiyorsun.koluna dövme yapmış diyorsun,bırak dövmeyi göklere adını yazsa kırılan kalbini geri kazanırmı?sanmıyorum.o yüzden alışana kadar canın yadacak,için burkulacak belki bilyınlarca kalabağın içinde tek hissedeceksin kendini.ama şunu unutma dünyada devamlı kendini yenileyen varlık insandır.o kadar acılar çeksek,mutsuzluklar yaşasak yinede bir zaman sonra silip atıyoruz.ayrıca cnm arkadaşım hayatımızda tekrarı olmayan şeylerin herdaim kıymetini bilmeliyiz.sevginin,aşkın açısı silinir.allak korusun bir anne bir baba bir kardeş bunlların tekrarı yoktur.pencereni aç ve deki bugün hayata sil baştan başlıyorum.icine derin bir nefes cek ve bunun için mutlu ol.şunuda unutma sevgi ve nefret arasında çok ince bir çizgi vardır.bunu ayırt etmek çok önemlidir.

herdaim sevgiyle kalırsın umarım.

saygılarımla

6. 20 Şubat 2009
  7. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    2 sene dilekolay. aslında, belirtilerde varmış. gece bir saatten sonra, bir erkeği telefondan arayamıyorsan ,yada rahat konuşamıyorsa, bu işte bir iş vardır zaten.. keşke daha dikkatli olsaydınız.. ilk öğrendiğinizde devam etmeniz yanlışmış zaten... elbetteki yemin edecek. adam yalana alışmış. eder tabii. o kadar ahlaklı olsaydı, zaten evde bir çocuğu olan ve 5 aylık hamile eşini ,bırakıp,sizle olmazdı... zaten sizle beraberken eşiylede birlikte olmuş. .yani eşiyle mutsuz adam,
    karısını hamile bırakmaz. aynı evdede, yaşamaz.. geçeceksiniz bunları..
    gelelim size,ayrılmışsınız. artık o ,sayfayı kapatacaksınız.. acı da çekmeyin. acı çekilecek insanlar için çekilir acı. yalancı,karaktersiz ,acımasız kişiler için değil. acımasız olması ,dövmeden de belli değilmi. sizi adınızı yazdırmış. ve karısının o ismi heran görmesini sağlıyor. iğrenç adam.

8. 20 Şubat 2009
  9. rzme

rzme öpmeye kıyamadığım..... Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    allah seni kurtarmış canım gözün aydın demek lazım.... :nazar:
    bundan sonra önüne bak arkana değil...:kahve:
    artık senin tek ilacın zaman....:kahve:
    allah yardımcın olsun....:nazar:

10. 20 Şubat 2009
  11. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    yapacağın en doğru hareketi yapmıssın
    böyle bir adama karsıda içinde hala aşk acı hüzün gibi duyguları beslemen cok yersiz
    düpedüz kandırmıs seni
    isterse evliliğinde mutlu olsun ister mutsuz olsun
    senin günahına girmeye hakkı yok
    artık acıyı hüzünü bi yere bırak
    o masum kadını ve 2 yavruyu düşün

12. 20 Şubat 2009
  13. Japon KIZ

Japon KIZ IŞIL' IM Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    Bu saatten sonra önüne bakacaksın...
    Zararın neresinden dönersen kardır... Böyle insanlar için acı çekmeye bile değmez inan bana.

14. 20 Şubat 2009
  15. amanbe

amanbe BİR AY DOĞAR İLK AKŞAMDAN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım acı cekeceksn
    canın hem ayrıldgn için hemde aldatıldgn için cok yanacak
    çok ağır cok zor bi durum.
    ama güçlü olmak zorundasın.ona inat güçlü olmalısın. iliişkinz daha ilerı aşamalra gitseydı ve sen bı durmdan hala bihaber olsaydn dönüşü daha zor olurdu.
    dönülmez yollara girmeden bu işi öğrenmen senın için çok büyük bi nimet.
    bunun için çok şükretmelisin
    Allah yardmcn olsun

16. 20 Şubat 2009
  17. nadideiris

nadideiris Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Sen ayrılarak yapılacak en mantıklı şeyi yapmışsın ayrıca eşini aldatan bir erkeğe güvenilmez çünkü:bügün eşini aldatan yarın neden seni aldatmasınki? Yok eşini sevmiyormuş da ,ayrılamıyormuş da bunların hepsi yalan aile düzenini bozmadan keyfine bakmak gününü gün etmek istiyor kesinlikle çünkü gerçekten ayrılmak isteyen bir erkeği kim tutabilirki?Bence böyle yalancı,güvenilmeyecek,karısına ve çocuklarına saygısı olmayan bir insandan ayrıldığın için yat kalk dua et bir kere yapan arkasını da getirir bu gibi tipler bencillerdir sadece kendilerini düşünürler. Yazık karısına ya sinirlendikçe sinirleniyorum bir de hamileyken onu aldatıyor ya ona destek olacağına.Sana yapılmasını istemediğin şeyi,başkasına yapma! diye benim çok sevdiğim bir söz vardır ayrıca yuva yıkanın yuvası olmaz! diye de.Sen o kadının yerinde olsan ne hissederdin,üstelik birde hamilesin?Aslında karısı da böyle pislik bir insandan ayrılsa ne iyi olur ama çocukları var işte ama sen asla o adamla birdaha görüşme hem kendin için hem o zavallı kadın ve çocukları için.Zaman herşeyin ilacı unutursun,unutmalısın!

18. 20 Şubat 2009
  19. firstday

firstday Canlarım ve ben Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    canım şimdiki çektiğin acılar seni inan daha güçlü kılacak..
    o zaman iyi ki öylece bırakmışım diyeceksin...

Asla kendini üzme, harap etme...seninki aşk acısı peki karısının neler çektiğini düşünebiliyor musun..lütfen kendini onun yerine koy ki acın biraz daha hafiflesin...
    sen 2 çocuk sahibi bir anneye elinde olmadan farketmeden yaptığın hatayı telafi ediyorsun şimdi....

bence e-mail hesabını da değiştir...ve bu lafım sadece sana değil genel olacak ama bir erkeğin "karımı sevmiyorum, boşanıcam" demesi inan bana hem karısına hem de diğer kadına attığı en büyük kazıktır...Bu lafa asla inanmayın, çünkü çaresiz bir erkeğin tutunduğu tek dal budur