Amaci neyy ??

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve -hazelnut- tarafından 9 Haziran 2010 başlatılmıştır.

9 Haziran 2010
    Konu Sahibi : -hazelnut-
  1. -hazelnut-

-hazelnut- i feel it all! Üye

Beğenildi:
    983
    Ödül Puanları:
    113
    Yardimlariniz icin Tesekkürler Kizlar...

Son düzenleme: 13 Haziran 2010
  2. 9 Haziran 2010
  3. Fides_

Fides_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sevmediğiniz halde neden 8 ay görüştünüz ve nasıl bu kadar çok şeyi bilebiliyor?
    ev telefonu kardeşinin msn sini?
    ayrıca hattınızı değiştirdiğiniz halde nasıl tekrar bulabiliyor? kimden öğreniyor numaranızı?
    ayrıca tr ye gelseniz geldiğinizi nerden bilcek ve sizi nasıl görebilir ki? aynı şehirde mi olcaksınız?

psikopatın tekiymiş. bir insan anlayışlı olur biraz. resmen yapışmış ya.. beddualar falan...
    ablanız msn sini değiştirsin o zaman... ev telefonunuzu da değiştirin mümkünse

4. 9 Haziran 2010
  5. -hazelnut-

-hazelnut- i feel it all! Üye

Beğenildi:
    983
    Ödül Puanları:
    113
    Tesekkür ederim Canim Yorumun icin

Son düzenleme: 13 Haziran 2010
  6. 9 Haziran 2010
  7. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    ya bu erkekler vallahi salak
    kız istemiyorum diyor daha ne arıyorsun seni cok iyi anlıyorum benimde basımda vardı bi tane böyle allah yardımcın olsun arkadasım ev numaranızı değiştirin hiçbi sekilde küfürde etse cevap vermeyin anca öyle kurtulursunuz
    alıntı yapmayın demişsin silme ceza alırsın

8. 9 Haziran 2010
  9. YeniHayat

YeniHayat Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    anlıyorum seni, benimde aynısı başıma gelmişti internetten tanışmıştım lise 2 de çocukluk işte bırakmamıştı, sonra üniversiteye başladım izimi kaybettirdim ama geçenlerde face den mesaj atmış ben seni unutamadım falan yazmış hepsini okumadım bende bilgilerimdeki "evli" durumumu herkese açtım o da gördü heralde dahada sesi çıkmadı. işin zor, bazıları kene gibi. sakın telefona falan çıkma, mesaj atma, türkiyeye gel ama merak etme nerden bilecek geldiğini.

10. 9 Haziran 2010
  11. Fides_

Fides_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    e babana diyeceğiniz şey basit..
    ev telefonunu sürekli biri arıyor. kim belli değil rahatsız oluyoruz artık derseniz babanız ne diyebilir ki?
    merak etmeyin geldiğinizde de bulamaz sizi. hem nasıl nerde görebilir ki? çok zor bi ihtimal, e burası bir avuç yer değil dimi sempatiksalakcinni

bazı şeylerde değişiklik yaparsanız kurtulursunuz?
    ha birde bazı arkadaşlık sitelerinde ona denk gelirseniz engelleme seçeneğinden engelleyiverin olsun bitsin. birde mailler de engellenebiliyor. gönderse bile ulaşmaz size boshayallersmile

12. 9 Haziran 2010
  13. YeniHayat

YeniHayat Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    alıntı yapmayın demişsin silme ceza alırsın [/COLOR][/B][/QUOTE]

neden ceza alıyor???

14. 9 Haziran 2010
  15. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    neden ceza alıyor???[/QUOTE]

konu içerigi bosaltmak mesaj silmek yasak
    forum kuralı

16. 9 Haziran 2010
  17. coolfire

coolfire Rabbim Hamdolsun..!! Üye

Beğenildi:
    157
    Ödül Puanları:
    113
    Cidden tam psikopat ya bende anlamıyorum bu erkekleri seni istemeyen bi insan var üstelik anlaşılan dengesiz de biri bi mutlu ol bi beddua etmeler hala neyin peşindesin bırak işte..Sevgi mevgi yok bence arkadaşım hiçbişekilde karşılık verme nerden ulaşırsa ulaşsın 1 diretcek 2 diretcek en sonunda vazgeçer die düşünüyorum amacı SENı SıNıR HARBıNE sokmak sağlığının da bozulmasına değmez allh yardımcın olsun cnm..

18. 9 Haziran 2010
  19. unlove

unlove Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence o insan sizibir türlü elde edemediği için takıntı haline getirmiş. Bırakın kendi halinde takılsın, kesinlikle dikkate almayın ancak eğer ev telefonunuza kadar arayıp da sizin dışınızdakileri insanlara da rahatsızlık veriyorsa telefon numarasını değiştirebilir ya da yasal yollara başvurabilirsiniz.

Ayrıyetten bence kimsenin sizi bu kadar sindirmesine izin vermeyin, bakın şimdiden 2 yılınızı yemiş ve başınıza bir hastalık sardırmış bile, izninizin tadını çıkarın Türkiye'de, karşınıza da çıkarsa ya adam gibi konuşur ağzının payını verirsiniz ya da polise gidersiniz, dağ başı değil ya canım. :)