Aman Allahm sonunda yarn ben de oluyorum ama inanlmaz heyecanlym

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve masumpapatya tarafından 6 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    6 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : masumpapatya
  1. masumpapatya

masumpapatya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar bir yıldır sürekli burdaydım hep yazılarınızı okuyup cesaret topladım ama gel görki ameliyat günü yaklaşınca heyecandan dizlerim titremeye kalbim hızlı hızlı çarpmaya başladı
    hiç kimse benim kadar heyecanlanmamıştır eminim..
    ben inanılmaz heyecanlıyım neolur bana dua edin inşallah sorunsuz bir ameliyat geçiririm sonrasında da sorun yaşamam inşallah allahım inşallah
    ama aklımda hep eşim olcak onu çoooook ama çok seviyorum bu ameliyatı istememesine rağmen kalbi kan ağlaya ağlaya beni ameliyathaneye bırakacak
    canım benim ölürüm ona ben, çok üzülüyor çokmafoldumben

2. 6 Temmuz 2009
  3. cilek.35

cilek.35 Guest

ay kıyamam cnm benım inşallah sorunsuz bi ameliyat geçirir sonuctandan memnun kalırsın sende eşinde çok beğenirsiniz inşallah

4. 6 Temmuz 2009
  5. gizem_2009

gizem_2009 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    opuyorumnanaktaniyisallah ameliyatin guzel gecer hayalindeki burun olur va agrilarin morluklarin az olur

6. 6 Temmuz 2009
  7. GriPin

GriPin 3Kalp Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    iyi şanslar masumpapatya. Heyecanlanma demek saçmalık olur çünkü benim ameliyat masasında bile kalbim yerinden çıkıyodu. Herşeyin çok güzel olacağına inan hep. Ama biliyomusun asıl eziyeti eşler çekiyo :çok üzgünüm: Benim eşim ben ameliyattan çıkana kadar ordan oraya koşturmuş durmuş,e çıktıktan sonrada herşeyimi o yaptı. Onsuz asla yapamazdım:1hug:

8. 6 Temmuz 2009
  9. mrvfb

mrvfb Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    120
    Ödül Puanları:
    113
    inşş çok güzel olur.bnde haftaya perşembe olcm şuan heycn yok ama sanırım yaklaştıkça beter olacm :) bnmde annem korkuyo ama eşin korkmasın çok basit bi amlyt aslında 2 saatlik.sen uyucksn uyancksn herşey bitmiş olck ( bni böle avutuyolar ama bakalım :))) umarım herşey dilediğinden güzel olur şimdiden geçmiş olsn diym a.s.

10. 6 Temmuz 2009
  11. SezosSs

SezosSs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canim dualarimiz seninle....:Saruboceq: sakin heyecanlanma hersey 5 dk gibi gelicek...
    uyursun bi bakmissin burnun sarili uyanmissin hersey cok hizli gecicek hic korkma, korkacak birsey yok cünkü... doktorun kim canim??

12. 6 Temmuz 2009
  13. cansoo

cansoo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    108
    çok geçmiş olsn umarm çok çok çok güzel en önemlisi de yüzüne yakışan bi burna sahip olursn.. dualarımz seninle olucak :KK66:

14. 6 Temmuz 2009
  15. EU1

EU1 Guest

canım benim umarım herşey gönlünce olsun kolay geçsin kolay bitsin yüzüne yakışsın :Saruboceq:
    ameliyattan önce rahatlat kendini endişelenme bugün nekadar heyecen yapıyorsan yap sabaha kendini telkin et zemuszemus
    herşey güzel olucak senden birgün sonrada ben resimlerimi koyucam memnun kalırsan başkalarının resimlerinden alçıdayken hayal ediyorsun iyimi kötümü bilemem ama sabah senin için dua ediyor olucam :1hug:

16. 6 Temmuz 2009
  17. masumpapatya

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canlarım benim çok ama çoooook teşekkür ediyorum allah hepinizin yanında olsun.
    çok temiz kalpli insanlardan çok temiz dilekler ve dualar almış oldum ..
    hepinizi çok seviyorum yarın gözümü kapatacam açacam herşey bitmiş olacak
    fotolarımı eklicem sonra allahın izniyle

18. 6 Temmuz 2009
  19. masumpapatya

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bu arada doktorum ünlü biri değil ama yaptığı burunları çok beğendiğim için onda karar kıldım
    ama benimki de yaptığı burunlar kadar doğal ve güzel olursa onu bu sitede ben ünlü edecem andım olsun:lepi:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.