Aman!!!Balaycam Kardeine de sana da!!!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve yavrukusum tarafından 16 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

16 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : yavrukusum
  1. yavrukusum

yavrukusum hişşşttt sessizlik!!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar ben ne yapayım ki kocam enayi gibi davranmaktan vazgeçsin?Çok üzgünüm çoook
    ben bir yıllık evliyim.eşimin bir erkek kardeşi var.sorumsuzun lüzumsuzun teki.bizim düğünden önce kız kaçırdı.önce onun düğünü yapıldı.tabi benim eşim de dahil ailesi sürekli para yedirdiler.beyfendi sıfır maliyetle evlendi.bizde kaldık mı kendi başımıza.neyse aradan bir yıl geçti.sürekli borçlar yapıp gezdiler karı koca.en son 3 hafta kadar önce işten çıktı ve kimseye haber vermeden karısıyla tekrar kaçtı.akçoca senin ankara benim şehir şehir gezdiler.kredi kartlarına 2500 tl.borç yapmışlar.para bitince geri döndüler.bizimkiler esti yagdı gürlediler ama yüzüne hiç bir şey demedi kimse.şimdi de benim eşim tutturmuş onun borcunu ben ödeyeceğim diye.neymiş efendim o ödemezmiş. faiz üstüne faiz yermiş.:kızgın:
    Allah aşkına kızlar! bu eniyilik değil de nedir?:kızgın:inanın biz bir market alışverişi yaparken hangi markette daha ucuz hesabı yapıyoruz.ben eşimin bana verdiği paranın kuruş kuruş hesabını veriyorum.boşa harcamadığımı göstermek için.:çok üzgünüm:biz böyleyken milletin keyfinin parası niye biz ödeyelim? dün akşam artık sabrım tükendi.ilk defa eşime sesimi yükselttim.bana cevap vermedi.şimdide bozuk atıyor.senağlama ben ne yapayım?senağlama

2. 16 Temmuz 2009
  3. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    acil bir durum olsa kardeşidir ödesin diyeceğim ama zevk için gezip tozduktan sonra ödeyemezlerse de kendi problemleri.
    isterse icra gelsin kılım kıpırdamaz.
    onu gezerken düşüneceklerdi.
    ben olsam sonuna kadar engel olurdum ödemesine.

4. 16 Temmuz 2009
  5. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Madem bu kadar sorumsuz bir kardeşi var,siz de kendinizden kısmayın.Takın,sürüştürün...Hangi market daha ucuz araştırması yapmayın,asla hora geçmezsiniz.Onlar çarçur edeceğine parayı siz kendinize harcayın.Ohh,ne güzel ! Kaçsınlar,paraları yesinler,abi ödesin,yenge de vebalini çeksin.kötükedihüso

6. 16 Temmuz 2009
  7. PassioneLore

PassioneLore herkes haddini bilecek ! Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    nedense ıyı nıyetlılerın uzerınden gecınen asalak cınslıler vardır hep
    saglık vs gıbı cok luzumlu bır konu olsa ınsan merhamet eder kendımden kısayım sonucta kardesı el degıl kı der ama keyıf bu

cok cok haklısın esın sana bozuk atıyorsa atsın ama sen bu yaptıgının haksızlık oldugunu soyle
    sonucta sen sureklı kendınden kısarken bır baskasının keyfı tatıl borcunu odemek zorunda degılsın

sesının cıkmadıgını gordukce yapmaya devam edecek kardesı de hıc akıllanmayacak borclarına devam edecektır
    bır yerde dur demeyı bılmek lazım

8. 16 Temmuz 2009
  9. forga

forga Guest

karı koca sorumsuzlar desene, hem zevlerine kaçıyolar hem zevklerine geziyolar,
    yapar tabii niye yapmasınlar nasılsa çalışmadanda para geliyo
    :mymeka:

10. 16 Temmuz 2009
  11. EU3

EU3 Guest

ben olsam hayatta ödetmem o parayı.onların keyfinin sorumsuzluğunun cezasını ben çekemem.madem çok paran var çıkar bakalım banada bi 2500 lirada bende günümü gün edeyim tatillere gideyim derim.kızmakta çok haklısın ne kadar bozuk atarsa atsın,bozuk atacak kişi sensin o değil.aynı şeyi senin kardeşin yapsa onlarınkinide ödermiymiş sor bakalım.

12. 16 Temmuz 2009
  13. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    abi bu kadar arkasında olursa bu kardeş hayatta adam olmaz..

burnu sürtülsün o zaman...

14. 16 Temmuz 2009
  15. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    ne gerek var yahuu
    onu ödeyene kadar o zaman seni tatile götürsün
    hastalık değil bişi dğil
    sahsen kimsenin tatil borcunu ödeyemem :dilcikar:

16. 16 Temmuz 2009
  17. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.682
    Ödül Puanları:
    163
    İyi artık onlar gezsinler tozsunlar, borçlarını siz ödeyin. ohhh ne ala. Geçerli bir sebep olsa neyse ama sorumsuzluklarını kapatmaya iş gelirse olmaz derim. Eşiniz böyle yaptıkça onlar daha çoooookkkk sömürürler sizi böyle.

18. 16 Temmuz 2009
  19. minikcadimm83

minikcadimm83 MeLeĞiM BeNiMLe.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ohh valla öyle abi bulsak bizde gezeris :)
    saçmalık yaa sanki borç katlansa sizin kapınısa gelcekler,gitsinler onun kapısına da görsünler,siz budefa böyle yaparsanıs para biriktirin ayrıca seneye de giderler.