aman dikkkkkat annişler

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve ertuxgx tarafından 27 Eylül 2008 başlatılmıştır.

27 Eylül 2008
    Konu Sahibi : ertuxgx
  1. ertuxgx

ertuxgx ERTUĞ'UN anneçiiii TUĞBAA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Muskat (Hint Cevizi) yüzden kullanırken dikkatli olmak lazım, afrika ve hindistanda keyif verici madde olarak kullanılıyormuş ve

aşırı kullanım halisünasyon görmelere sebep oluyormuş o yüzden bebeği rahatlatıyor diye sürekli vermeyelim lütfen günde en fazla 2 kez.veya hiç ben artık hiç vermicem çünkü bi dün verdim bide sabah verdim ertuğ kucagımdan inmedi ve sürekli aglıyo şimdi zor susturdum aman annişler dikkat edin.iyiki araştrmış görümcem canım ya dün o almıştı bugün bu msj gönderdi,:nazar:

2. 27 Eylül 2008
  3. sgselçuk

sgselçuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar zaten ne varsa bebeğimiz için yararlı herşey anne sütünde var.boşuna demiyolar ilk 6 ay sadece anne sütü.böyle şeylere bebeklerinizi alıştırmayın.gazda bi süreçtir geçecek onada bünyeleri alışıyo zaten.siz yediklerinize dikkat edin bebeklerinize gaz geçmemiş olur.şahsen ben hiç böyle şeyler kulalanmam

4. 27 Eylül 2008
  5. aysem_ayse

aysem_ayse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende muskat vermıstım ama kesınlıkle tavsıye etmıyorum.gazı cıkcak dıye bu sefer cocuk yarım saat karın agrısı cekıyordu bende anlamıyordum tabı.tv de bıle unluler soyluyor hıc bırsey vermeyın sıcak havlu koyun karnına .bende sımdı oyle yapıyorum ve sorun yasamıyorum .