ambargıya karşı tepki göstermenin en resmi yolu ,,lütfen bakın

Konusu 'Yurtdışı Paylaşım K.K.T.C.' forumundadır ve misspinky tarafından 15 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

  15 Ağustos 2010
  Konu Sahibi : misspinky
 1. misspinky

  misspinky Aktif Üye Üye

  Katılım:
  6 Şubat 2010
  Mesajlar:
  508
  Beğenildi:
  7
  Ödül Puanları:
  86
  Rihanna Kıbrıs’a Gelsin” diyorsan oku
  Yıllar boyu maruz kalınan zorbalıklar, ödenen bedeller oldu Kıbrıs için. Yıllar boyu yapılan zulümler karşısında Türk Silahlı Kuvvetleri’nin müdahalesi ile ancak Kıbrıs’ta kan akışı durabildi.

  1974 sonrasında da hiç bitmeyen kin, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti önüne hep engeller çıkartmaya, orada yaşayan Türkleri dünyadan soyutlamaya yönelik karşımıza çıktı.

  Dünyanın desteği ile dünyanın evrensel insan hakları bile görmezden, bilmezden gelindi. Fark edemedikleri tek en önemli gerçek; Rumlar döneminde yapılan zulmü yaşayan İnsanların her türlü bedeli ödemek pahasına, bir daha o günlerin geri gelmesine müsaade etmeyeceği idi. Üstelik bu insanlar tün dünya tarihi boyunca hiçbir dönem esareti asla kabul etmemiş bir milletin mensupları.

  Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti bir çok sportif branşta kendisine uygulanan ambargoyu delmiş, uluslararası bir çok ticari ilişki geliştirmiş; yapılan tüm engellemelere karşı sürekli çıkış yolları bulmuştur.

  Yakın zamanda Kuzey Kıbrıs’ta bir Otel Jennifer Lopez ile konser vermesi konusunda anlaştı. Her türlü mutabakat sağlandı. Böylesi bir organizasyonun dünya kamuoyunda getireceği ses Rumları ürküttü. Tüm Rum Kesimi Jennifer Lopez’in konserini iptal etmek için birlik oldular. Her türlü baskı, tehdit ve şantaj uygulayıp, Jennifer Lopez’i Kıbrıs’a gelmekten vaz geçirdiler.

  Kıbrıslı soydaşlarımız bıkmadılar, yılmadılar. Şimdi de Rihanna ile her konuda anlaşma yapıldı, mutabakata varıldı. “Su uyur, düşman uyumaz” misali Rumlar tekrar bir imza kampanyası ve engelleme çalışmasına başladılar. Epey mesafe kat ettikleri de bir gerçek. Sıra BİZDE.. HEPİMİZDE..

  Olacak dedik bu konser. El ele verirsek, ruhumuzu koyarsak, duygularımızı bir salarsak; gözümüzün ferinden bile korkar o rumlar….

  Kıbrıslı kardeşlerimizi yaptıkları mücadelede yalnız bırakmamak adına destek vermek için aşağıdaki linki mutlaka tıklayıp, yönergeleri izleyin.

  Bu yönergelerde istenenleri lütfen doldurun ve gönderin. Göreceksiniz, tümdünya sanatçıları konser için gönüllü olacaklar.

  Support Rihanna and other Celebrities' Right to Perform in TRNC Petition

  Support Rihanna and other Celebrities’ Right to Perform in TRNC

  Petition with GoPetition - How to Write a Petition - Online Petitions

  We the undersigned respectfully ask Rihanna and her representatives to not be influenced by other groups petitioning against her and other celebrities performing in The Turkish Republic of Northern Cyprus (TRNC). . You will find the link for the petition…

  Lütfen buradaki tüm bilgileri ve bağlantıları tanıdığımız, tanımadığımız tüm insanlarla paylaşın mutlaka. Mutlaka Rihanna Konseri gerçek olmalı diyorsanız bu haberi dünyanın dört bir tarafına da ulaştırınız.

  Şu anda Rihanna’nın gelişini engelleme amaçlı Facebook’ta bir grup kurulduğu ve hedef üye sayısının 20 000 olduğu ifade ediliyor. Şu anda 3250 civarında olan bu grup üye sayısının inanıyoruz ki, sadece bir gecede bile karşısına 50 000 kişi toplarız.

  Aynı samimi ifadelerle diyoruz ki : Mutlaka Rihanna Konseri gerçek olmalı diyorsanız bu haberi dünyanın dört bir tarafına da ulaştırınız.
  (alıntıdır ) Haber Kantini
  yani arkadaşlar Support Rihanna and other Celebrities' Right to Perform in TRNC Petition sitesinde kırmızı işaretli yerleri doldurarak imza vermemiz gerekiyor ,, tepki göstermenin en resmi yolu..