Ameliyat fiyatları nedir..

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve denizim0 tarafından 14 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

14 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : denizim0
  1. denizim0

denizim0 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    170
    Ödül Puanları:
    113
    Arkadaşlar,
    Birazda fiyatlardan bahseder misiniz rica etsem. Operasyonu geçiren veya geçirmek üzere olanlar, güncel fiyatlar nasıl??

2. 18 Mayıs 2009
  3. fairylady

fairylady Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Şekerim ben meme protezi ve liposakşın yaptıracam haftaya 7000 ödeyeceğim.

4. 20 Mayıs 2009
  5. bambino33

bambino33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben 18.05.2009 da 1500 tl ye balcalı hastanesınde mentol marka 300 cc yuvarlak kas altına göğüs altından slilikon kondu. Tek kişilik tv li özel odada kalmama ve doktorun çok ii olmasına rağmen cok ucuza mal oldu ben de bu kadar ucuz beklemıyordum doktorum ameliyatta once 2000-2500 cıvarı bısey tutar demişti ama 1500 odedım. 2500 bıle bana ucuza gelmıstı ve korkmustum aslında ucuz etın yahnısı misali ama doktorum sen burda ben daha ii olsun daha fazla ödeyim desen bile senden daha fazlasını talep edemeyız cunku burası ünv hastensı dedı. Size tavsıyem gıdıp absurt fiyatlar ödemeyin iice arastırın. hastanedekı ılgıden ve amelıyattan cok memnun kaldım. refekatcım bıle yoktu cunku herkesten gılzı yaptırdım saolsun hemsıreler ve hasta bakıcılar herşeyımle ılgılendıler yanı ucuz dıye kotu olacak dıye bısey yokmuş onu anladım.

6. 21 Mayıs 2009
  7. sevindikce

sevindikce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Walla çok ucuza gelmiş şekerim sana, ama burada üniversite hastanelerinde hocalara olmaya kalksan hoca+protez parası+ özel servis yatak parası aynıyı buluyo dışarıyla, hocaya yaptırmıyım desen asistan doktorların eğitim vakası oluyosun araştırdım ben. E estetik yaptırıyorum diye acımamıştım o kadar:KK46:

8. 22 Mayıs 2009
  9. bambino33

bambino33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cnm bende hocaya oldum zaten verdiğim 997 Tl hoca için di. Erol KESıKTAŞ int den araştırabilirsiniz. Kullandığı malzemeyi de gösterdi mentor marka TR de en iyi markalardan bi tanesi. Zaten Hoca bana ilk 2500 Tl demişti o bile ucuz gelmişti Ameliyat öncesi 997 Tl hoca için yatırdım ve taburcu olacagım zaman işlemler için ödeme yapmaya gittiğimde 490 tl daha istediler çok şaşırdım başka ödeme yapacagım yer neresi dedim yok dediler bu kadar alahalah :) dedim cok sevindim acıkcası. 1000 tl cebimde kaldı:))))

BU BENıM ıNT ARAŞTIRDIĞIM Bı KAÇ KONUYDU MESELA HOCAYLA ıLGıLı.

"Ameliyatı gerçekleştiren Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi (ÇÜTF) öğretim üyesi Doç. Dr. Erol Kesiktaş, hastanın vücudunun yüzde 20 küçültüldüğü bir ameliyatın Türkiye’de ilk kez gerçekleştirildiğini söyledi. "

"2 yıl önce nişanlandığı kız ile evlenebilmek için erkekliğine kavuşmak isteyen M.E.’ye, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyeleri Doç. Dr. Metin Yavuz ile Doç. Dr. Erol Kesiktaş ve Üroloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Yıldırım Beyazıt’ın da bulunduğu 7 kişilik ekip, 17 saat süren mikro cerrahi operasyonu gerçekleştirdi.Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi’nde tıbbi operasyonla, çift cinsiyetli 25 yaşındaki M.E.’ye kol ve bacaktan alınan dokularla penis yapıldı."

YANı BU OPERASYONLARIN YANINDA GÖĞÜS ESTETıĞı OYUNCAK KALIYO :)))

Son düzenleme: 22 Mayıs 2009
  10. 1 Haziran 2009
  11. justmarried

justmarried Guest

3000 den baslıyor sılıkona gore degısıyor zaten fıyatı ozellere gore fıyat alıp gıdıyor

12. 15 Haziran 2009

13. selam bu doktor adanadami ??eyer öylese süper olur bende mersine gidecem izine esimi kandirim yaptiririm hihi

14. 14 Kasım 2009
  15. giz_emm

giz_emm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bambıno slmlar yenı üyeyim ve erol kesiktaşla görüşmek istıyorum açıkçası unv dekı dr lar bana daha guvenlr gelıyo ,, guvenebılıcegm bır dr bulamdm henz çunku ,dr unuzn amelıyat öncesı ve sonrası tavr ve davranışları nasıldı özeldekı bazı drlar amelıyttn sonra ılgılenmyrmş da , ve siz ilk irtibatı nerde kurdunz unv ye mı gıdıp göruştnz bılgı verrsnz sevnrm ben de görüşmk istyrm çunku şimdiden tşkler

16. 14 Kasım 2009
  17. myracnn

myracnn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    3000 - 4500 arası degişiyor..

18. 16 Kasım 2009
  19. aleyna.85

aleyna.85 Guest

geçmiş olsun canım şimdi nasılsın ne kadar süre oldu ameliyat olalı boyun kilon kaçtı merak ettim 300cc ile bağlantı kurcam :) fiyat çok ii olmuş ben de ikinci ameliyatımı olacağımdan maddi kısım önemliydi bu doktoru araştıracağım ama senin söyleyeceklerin de benim için çok önemli:)