Ameliyat izinden nefret ediyorummm

Konusu 'Vücut Estetiği' forumundadır ve zeynepizmir844 tarafından 2 Mart 2010 başlatılmıştır.

2 Mart 2010
    Konu Sahibi : zeynepizmir844
  1. zeynepizmir844

zeynepizmir844 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merabalar...
    25 yaşındayım bunda 13 sene önce 12 yaşlarımda açık kalp ameliyatı oldum kalbimde delik vardı ozamanlar belkide estetikli ameliyatlar yoktu iki gögsümün arasında göbek deliğime kadar tam arada uzunca kabarık bi yara izi var.... 18 yaşıma gelince istanbula gittim estetik olmak için doktor henüz ergenliğime tam girmediğim yani gögüslerim buyumediği için ameliyat yapmayalım hem daha kötü olabilir garantisini veremem diyince ben cesaret edemedimm.....ogundur bugundur okul hayatım boyunca gömleğimin 2 düğmesini hiç acamadımm yazın bikini mayo giyemedim.... çok sıkıldım artık gercekten bi gun kalktıgımda gögsümde o zin yok olmasını o kadar cok istiyorum kiii.... o kadar yüz nakli yapıyolar bi cizik ameliyat izi yok ken neden ben bu yara izine mahkumum.... yokmu aranızda ameliyat izi olup kurtulan yaaa....

2. 13 Mart 2010
  3. melekce

melekce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadasim benim bir arkadasimda kalp ameliyati olmustu onuda iki gogsunun ortasinda bir iz vardi aynen senin gibi mayo dahi giymek istemezdi.cok arastirmisti ama bulamamisti caresini

4. 5 Temmuz 2010
  5. ametistm

ametistm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    acıkcası arastırmadım ama jılet izine bıle care bulmuslar bununda bı caresı vardır.benım umudum var :)

6. 8 Temmuz 2010
  7. antg

antg Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Contractubex diye bi jel var. Gögüğ dikleştirme ameliyatı olan bi tanıdığım ameliyattan sonra onu kullanmıştı ve izleri gerçekten yok olmuşt, ancak çok dikkatli bakıldığında anlaşılıyordu. Ama sizin ameliyatınızın üzerinden 13 yıl geçmiş bu yüzden bu jeli 1-2 yıl süre kullanmanız gerekebilir ve mutlaka faydası olur. Ameliyat riskine girmektense bu yöntemle izlerin görüntüsünün hafiflemesini sağlayabilirsiniz. Genede bi dermatologa danışıp kullanın.

8. 8 Temmuz 2010
  9. zeynebada

zeynebada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    benmde ayagımda saglı sollu 79dikiş var etek giyememe artık sorun olmaya başladı takmaya başladım 2001de iki ameliyat oldum kullansam gecermi bu jelden

10. 10 Temmuz 2010
  11. ametistm

ametistm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bu jelı ben 1 ay duzenlı kullandım,doktorum amelıyat izim için vermıstı,ama cok bı degısıklık goremedım tabı boyle derın izler icin 1 ay cook cok yetersız bır sure...kullanımı pek rahat degıl yanı kokusu kotu ve devamlı dusa tutmak gerekıo :çok üzgünüm

12. 28 Şubat 2011
  13. temenuska

temenuska Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhabalar,
    Rastgele forumda gezinirken ameliyat izinden yakındığınızı gördüm yardımcı olmak istedim bu konuda önerim var size.. İstanbul Bakırköyde Sindy Estetik Merkezi var.. google da buzla gelen güzellik yazıp bakarsanız görürsünüz zaten. Bu merkez bütün izlerde garanti veriyo yaptığı test sonucunda. Benimde burnumun tam ortasında ben vardı, estetik ameliyatla iz kalabilirde kalmayabilirde dediler kıkırdak üzeri olduğu için riskli bölge sonra sağolsun bir tanıdığım beni sindy güzellik merkezindeki Suna hanımla tanıştırdı.. konuştk beni alırız dedi ameliyat olsaydın o izide hallederdik hiç problem yok dedi. Eğer hala çözüm bulamadıysanız mutlaka öneriyorum.. haziran ayına kadar sürüyo seanslar eğer kalırsa eylülde devam ediyolar..

14. 19 Mayıs 2012
  15. sevilselcuk

sevilselcuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    26
    canım aynı dert bende de var.24 yasındayım 17 yıl önce ameliyat oldum çok rahatsız oluyorum izlerden . ama ben hiç doktora gitmedim . geçer mi geçmez mi de inan bilmiyorum :KK43: bu aralar iyice kafama takmaya başladım gerçekten :S

16. 29 Temmuz 2012
  17. sanem2571

sanem2571 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba...:-) Bu sorundan kurtulanlar oluyor, siz doktora göründünüz mü? Fakat doktora giden arkadaşlardan ricam deneyimlerini paylaşmalarıdır.

18. 2 Ağustos 2012
  19. suna5000

suna5000 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim de karnımda iz var:KK43:
    forumu çok araştırdım bu konu ile ilgili pek estetik ameliyat olan yok.. herkes vücut şekillendirme filan için ameliyat olmuş..

akın yücel
    ercan karacaoğlu
    ali rıza erçöçen le görüştüm

bu haftasonu da
    mehmet zeki güzel
    cengiz açıkel ile görüşeceğim.

neden bu kadar çok doktorla görüşüyorum derseniz en iyi cevabı bulmak istiyorum, gerçi hepsi birbirine benzer şey söylüyorlar. tamamen geçirilemeyeceğini söylüyorlar bir miktar iyileşebilirmiş. o bir miktar içinse en az 7-8 milyar ödemem gerekecek. keşke sıfırlanabilse ama bu şekilde kabullenmemiz lazım sanırım biraz da psikoloji ile ilgili bir şey.