:(((( amelıyat olalı 3 ay olcak burnumun kavis yerınde çıkıntı var ...geçer mi

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve notdefteri tarafından 2 Eylül 2010 başlatılmıştır.

2 Eylül 2010
    Konu Sahibi : notdefteri
  1. notdefteri

notdefteri Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşalr burnumu devisyon ameliyatındada hafif bi kemer vardı onu da yaptırdırdım çok daoğal olsun kavisli kalkık faln değilde tamam burun ucuna hiç dokunmayalım kemri aalım dedi fakat bi çıkıntı var kavis tarafında çok gözüme batıyo iner mi tecrübeli arkadaşlar sert böle 3 aydır çok hafif indi amaelledikçe elime geliyo offf 1 yılda oturu dıyenler var acaba becremedı mı yoksa ınecek mi cvpşar için şimdiden tşk kzılar kib:KK43:(

2. 2 Eylül 2010
  3. oske.06

oske.06 Afakanlar basıyor :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım benimde kavisin üzeriyle kemer arasında bi şişliğim var 6 aya az kaldı ve geçmiyo maalesef :KK43:

4. 2 Eylül 2010
  5. iskarpin

iskarpin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tatlım doktorunla irtibata geç aksatmaya gelmez böyle şyler...

6. 2 Eylül 2010
  7. iskarpin

iskarpin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    oskecim senin de o kemerin bence hiç te göze batmıyo tatlım bunu sorun yapma kndine boş yere canını sıkma

8. 3 Eylül 2010
  9. ucmayanucurtma

ucmayanucurtma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar ben de bu konuda sıkıntılııymeyvahedigeldismile ben de bgn burun masajımı yaparkn burun sırtımda küçük bir sertliğin elime geldiğini hissettim 2 ay oldu ameliyat olalı şişlik olsa en başşından hissederdim diyorum.tecrübeli arkadaşlarr sizce nasıl ayırtedebilirm şişlik mi yoksa kemik mi oldugunu.senağlama ameliyat sonrası eski haline dönme korkusu ps,kolojimi bozuyor

10. 3 Eylül 2010
  11. beyzacik

beyzacik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    aynı sorun bendede var malesef :KK43: bu 2.5 3 ay icinde ameliyat olanlarda bi problem var sanırım kimse tam anlamıyla memnun diil

12. 3 Eylül 2010
  13. ashleee

ashleee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba herkese ben de haziraznda ameliyat oldum aynı problem bende de var burnumun üst kısmını elledikçe daha çok şiştiğini düşünüyorum. doktorum sıcaktan inmediğini söyledi ben masajlarımı da aksatmıyorum alerji de olduğunu söyledi ve ilaç verdi şimdi ilacı kullanarak masajlara devam ediyorum şişliklerin geçmesi için ve işe yarıyor.Sıcakların geçmesini bekleyin bence güneşe de fazla çıkmayın moralinizi de bozmayın havalar biraz serinlediğinde durum iyiye gidebilir:)

14. 6 Eylül 2010
  15. notdefteri

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    teşekkürler kızlar ve de geçmiş olsun herkese ya benim ki indi eskisine nazaran ama tamamen geçecek gibi durmuyo çok doğal olsun petek dinçöz gibi falan ben burdayım demesin dedim abartmışş:))) eskisine göre çok şükürde ya burnumun alt tarafındaki şişlikler geçince napcam kalcak mı gecerse yazacağım kızlar öpt..

16. 8 Eylül 2010
  17. nilsaa

nilsaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende de var aynı sorun. ancak benim drum hiç geçer triplerine girmemişti böle olmuş die açık açık söledi.görüntüsü biras daha azalır dedi gerçekten de daha ii oldu ama geçmedi dümdüz değil. geçmiş olsun umarım biras olsun düzelir. kısa sürede bir düzelme olmaz onu da unutma

18. 11 Eylül 2010
  19. notdefteri

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    teşekkürler:KK43:benım de bıraz duzeldı ama gene de var aman esetıkler anlasılıyo dogal oldu dıye tesellı:))