Ameliyat oldum ama derdi tasas bitmiyor diyenler...

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve EU3 tarafından 23 Eylül 2009 başlatılmıştır.

23 Eylül 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

kızlar ameliyat olduk ama derdi tasası bitmiyor gercekten benim ameliyatımn üzerinden 4.5 ay gecti biliyorsunuz ama hala dert hala tasa, başka başlıklarda bahsedecegimize derdimizi tasamızı tek başlıkta toplayalım da ameliyat olacak arkadaslar bir başlık altında neler olabiliyor görsünler ona göre ameliyata karar versinler, hemde bizler sıkıntılarımızı kafamıza takılanları paylaşmış oluruz...

evet ben başlıyorum, 4.5 ay oldu hala tam olarak begenmiyorum, cildim yeni toparlanıyor ama göz altlarımda hafif sarılık kaldı gibi, burnum hala istedigim gibi kavisli degil sanırım bundan sonra da kavislenmez pek fazla, iki delik arası kıkırdak kısım sanki asagı dogru ya sislik umarım öyledir ve gecer ya da bu şekilde kaldı, 6. ayı bekliyorum, burnum hala tıkanıyor özellikle sag taraf ameliyat o delikten yapılmıs umarım ondandır, ve son olarak da burnumun üzerinde parmagımı gezdiriyorum girintili cıkıntılı böyle sanki bi yerde kemik var bi yerde bosluk var, sizde de öyle mi ya da sertlesmis et fln mı nedir acaba yoksa kemik mi kalmıs ne diyorsunuzz :uhm:

2. 23 Eylül 2009
  3. butterfly

butterfly Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    benim daha alcilarim alinmadi ama alcinin kenarlarinda sivilceler cikti.cildim önceden pürüzsüzdü :KK43:( birde ucu karincalaniyor ve alcinin alti acayip kasiniyor biseyde yapamiyorum

4. 24 Eylül 2009
  5. EU3

EU3 Guest

ya o sivilceler cok beter ben cok uzun süre kurtulamadım hala daha tam kurtulmus sayılmam hem cilt hassaslasıyor hem de uzun süre tam temizlenmedigi ve havasıs kaldıgı icin sivilce problemi herkeste oluyor maalesef

6. 24 Eylül 2009
  7. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnmm benim kuzen olduuuu 7-8 ay oldu olalıı..oda bi an iyi nefes alıyorum sonra geri kapanıyo ..hep bundan şikayetçi..şeklinden daha memnunnn son zamanlarda..ilk sıralar begenmiyoduda..

8. 24 Eylül 2009
  9. EU3

EU3 Guest

ya zamanla seklinin oturdugu bir gercek benm ilk zamanlarla simdi arasında daglarrr kadar fark var ama bu nefes olayının zamanla düzelmesi gerekiyordu gibime geliyo

10. 24 Eylül 2009
  11. mod26

mod26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    ben ameliyat olduğum ilk günde dedim bugünde diyorum bu kadar çileye değmez bence 1 sene normale dönemiyorsun ne biçim bi amelytsa 2 saat sürüyor ama etkileri 1 sene

12. 24 Eylül 2009
  13. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    ayyyyyyyyyyyyyyyy çok korkuttun şimdii beni yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...15 günümmm varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ameliyatıma :KK43::KK43::KK43::KK43:

14. 24 Eylül 2009
  15. Gamzei

Gamzei Guest

tırtık bende de var canımkaydirigubbakcemile3

16. 24 Eylül 2009
  17. butterfly

butterfly Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    ya birde yiz davul gibi sistigi icin indiginde insanin yuzu kırısmıs gibi oluyor. benm yanaklarim suan hem yesil hemde kırısık gibi cok can sıkıcı. burnum güzel olsa bari. alcinin altinda patlican gibi görünüyor. benim normalde kalin degildi eski burnum. herkes seklinde de bir sey yok derdi avatarda cok belli deil ama o eski burnum

18. 24 Eylül 2009
  19. SezosSs

SezosSs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ebrucum tekrar söylüyorum senin burnun gayet güzel hayatim, ama o elini burnunun üstünden gezdikrdikce kemik bir varmis bir yokmus kismina katiliyorum benimde öyle... bende burnumu önden hic begenmiyorum ama yapcak birsey yok :bbo: