ameliyat oldum geldim:)

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve medinealeynanur tarafından 25 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    25 Şubat 2010
    Konu Sahibi : medinealeynanur
  1. medinealeynanur

medinealeynanur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    kizlar bu sabah saat 3 de bi uyandim, birdaha da uyuyamadim, uyamaya calistim ama her 15 dakkaya gozlerimi actim, bi ara dalmisim, ruya gordum, ruyami anlatayim, sabah esimi uyandiramaya calisiyorum uyanmiyor, neyse kalktim elimi yuzumu yikadim, ve tam karanlik olan banyo dan cikmak isterken kapi da beyaz carsafli biri beni korkutmak istedi, neyse elimdeki terliklen ona vurdum ve kovdum, bi an da hastahanenin asansorunde bekliyoruz, bir turlu asansor ameliyat bolumune cikamadi, iniyor cikiyor ama birturlu, o katta durmuyor,. neyse ruya bi kenara, saat 7 de uyandim elimi yuzumu yikadim hazirlandim, esim goturdu hastahaneye, odam hazirlanmis, ve bana hemisire agri kesiciylen, sakinlestirici verdi, bu arada uyumusum, esim nezaman gitmis haberim yok, soyunup onlugu giydim, yataga uzandim ve beni ameliyat haneye aldilar, burda bi serum takip icine ilac siktiklarini hatirliyorum, arada sanki dr un seslerini duydum gibi geldi ama emin degilim, gozumu bi actim, ameliyatan cikan hastalarin bulundugu yerdeyim , sasi bakarak burnumdakini gorunce , sukur bitmis dedim, hemen hemsireyi cagirdim, cisim gelmisti cunku, neyse biraz daha bekledikten sonra, odama goturuyorlardi ki , esimi gordum, elinde bir demet gul, diye diye en sonun da anlamis, iki dogumumda ve bundan onceki ameliyatimda hep eli bos gelirdi, neyse burda baya bi dinlendik ten sonra dr um geldi, ve BURNUMUN ALTINDAKI KIKIRDAKTA YARA IZI OLAN BOLUMU BAYA BI ALMIS, BURNUMU DARALTMIS BIRAZ VE KAVIS VERMIS HAFIF, COK GUXEL BI BURNUN OLDU DEDI, MORAL OLDU TABI, VE UZERIMI GIYINMEYE ESIM YARDIM ETTI, VE EVIMDEYIM, HA BU ARADA 9 DA GIRDIM VE GOZUMU ACTIGIMDA SAAT 2 IDI, DR LAR BENI UYANDIRDI MI UYANDIRMADI MI HABERIM YOK. TUM MUSLUMAN BACILARIMIN MEVLIT KANDILI MUBAREK OLSUN, ALLAH HERKEZE KORKTUGUNDAN KURTARSIN.:lepi:

Son düzenleme: 25 Şubat 2010
  2. 25 Şubat 2010
  3. ysm_ysm

ysm_ysm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun cnm agrısız acısız kurtuldun yani iyi maşşallah iyileşsinde resimlerini koyarsın

4. 25 Şubat 2010
  5. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnmmmmmm geçmiş olsun kurtulmuşsun:)ama git dinlennn hemen bu ne hızzz geldin buraya şekerim:)mşlh valla ben ilk gün hiç oturcak halim yoktu halsizdim:)

6. 25 Şubat 2010
  7. tuonela

tuonela Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    medineeee suppersin canim hemen gelebildigine ve herseyden once iyi olmana cok ama cok sevindim. inan bugun kendi kendimi "medinede ameliyata girmistir simdi" diye dusunurklen buldum :) cok gecmis olsun!!a.s.

8. 25 Şubat 2010
  9. medinealeynanur

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    sagolun , yorgun felan degilim, cok iyiyim, vallah kalp kalbe karsiymis derler,ameliyattan cikip kendime gelirken dedim simdi acaba bizim kizlar beni dusunuyormu ki diye, hep aklimdaydiniz, ne sislik ne morluk sukur, ama burnum degil de ayak topuklarim agrimis, neden bilmem ama onceki ameliyatta da oyle olmustu, neyse kizlar size yazarim sorulariniz olursa bas ustune, iyiyim sukur , resimlerimi de koyarim merak etmeyin , sali gunu de tamponlar cikacak, kendi dr um degil de baska bi hemsire tamponlarin yok demisti, dr la gorustugumde yarin sali gun icin randevu al dedi, sasirdim, kizlar ben buralardayim, aski memnu yu izleyecegim birazdan, benim arkamda oldugunuzu hissettim, hepinizi kocam opuyorum.opuyorumnanaktan

10. 25 Şubat 2010
  11. Selayhus

Selayhus Dışı buz içi balım Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    153
    Allah iyiligini versin canim ne güzel detayli anlatmisin cisim geldi yazmisin ... ))) cok ya$a sen emi.

12. 25 Şubat 2010
  13. Selayhus

Selayhus Dışı buz içi balım Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    153
    Insallah biran önce iyilesirsin burnunda tam istedigin gibi olur (bir önceki mesajima yazacaktim hemen göndermisim ) sorry. :)

14. 25 Şubat 2010
  15. janis

janis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    geçmiş olsun, dilediğin burna kavuşursun inşallah

16. 25 Şubat 2010
  17. medinealeynanur

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    sagolun kizlar, gercek hayatta da boyleyim, icimi herkeze dokerim, benim ozelim felan olmaz hic birzaman, gercek hayatta en sevmedigim ozelligim,hic sirperisi olamamam.

Son düzenleme: 25 Şubat 2010
  18. 25 Şubat 2010
  19. medinealeynanur

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ama baskalirin sirrini saklarim tabiki.yerimseniben

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.