ameliyat olucam ama... ?

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve ayyh tarafından 8 Eylül 2010 başlatılmıştır.

8 Eylül 2010
    Konu Sahibi : ayyh
  1. ayyh

ayyh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar yılların derdine nihayet ben de estetikle çözüm bulmaya karar verdim. araştırmalarımı yoğunlaştırdım. ailemi ikna ettim. acısını da göze aldım; bu psikolojiden kurtulmak için 3-5 günlük acıya değer. tam kendimi iyi hissetmeye başladım derken bu kez de başka bi şey canımı sıkmaya başladı. psikolojim alt üst. sırf bu nedenle estetikten vazgeçebilirim:KK43:
    benim derdim ameliyat izleri. ilerde eşime estetiği söylemek istemiyorum. şu anda estetik istiyorum gibi bi şey söyleyemem sevgilime. ondan gizli yaptırıcam. ilerde anlarsa ne zaman yaptırdın derse bu kez de onu kandırarak yaptırdığım ortaya çıkar; hiç hoş olmaz. ama şimdi söylesem de şiddetle karşı çıkar; ona rağmen yaptırırsam yine sıkıntı çıkar. böyle kalırsam da sanki ilerde beni beğenmeyecek gibi geliyo. çünkü dolgulu sütyen felan durumu idare ediyorum; ne kadar küçük olduğunu bilmiyo. ama ya evlenince :KK43:((

ya kızlar nolur yardım edin. evlendiğimde eşim anlar mı? hem his olarak hem görüntü olarak. ameliyat izleri geçiyo mu? anlaşılır halde kalıyo mu?

off :KK43:(:-)gitme:

2. 8 Eylül 2010
  3. gizeml

gizeml 62-dersim Pro Üye

Beğenildi:
    329
    Ödül Puanları:
    163

ıyı bır doktor secersen bence amelıyat ızlerınde sorun yasamazsın..ızmırde yasasan onercegım doktor var ama ankaradasın..doktorlarla gorus ve daha once yaptıklarının fotolarına bak bır fıkır edınebılırsın..bence anlasa bıle ılerde karsı cıkcagını sanmıyorum..cunku senı rahatsız edıyosa yaptır bence ben yaptırdım cok rahatım..

4. 8 Eylül 2010
  5. ayyh

ayyh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya bu konuda manevi desteğe çok ihtiyacım var. çok hassas bi yapım var; ufacık bi olumsuzluk bile tüm şevkimi, mutluluğumu kırıyo. öff! izmire gelemem ki malesef :KK43: ankarada araştırıyorum doktorları. senin adına çokk sevindim tatlım. cevabın için de çok teşekkür ederim.

aslında şöyle bi durum var: benden estetik ameliyat beklemez. aslında çok uyanık biridir kendisi ama bu konuda benden böyle bi şey beklemediği için (hem de gizli gizli yaptırıcamdan) şüphelenmez bile. his problemi olmuyomuş zaten söylediklerine göre. sadece izleri saklamam lazım. ya da bi yalan uydurmam :s aslında ben de silikon olduğunu bilmesini istemiyorum, sadece o istemez diye değil. hep doğal sansın. ben de öyle sanıyım hatta. unutuyum gitsin. ağrı sızı geçince varlığını bile unutuyum. siz de biliyosunuz göğüssüz olmanın nası bi psikoloji yarattığını :s sanki hep benimmiş gibi olur inşallah. hiçbi sorun çıkmaz da...:Saruboceq:

6. 8 Eylül 2010
  7. ayyh

ayyh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sen ne zaman yaptırdın canım? burdaki bazı kızlar yazmışlar sanki hep benimmiş gibi oluyo zamanla, unutuyosun bile diyolar. sende de öyle oldu mu? senin hangi teknikle yapıldı ve izler ne durumda? gerçi sen de bekarmışsın ama evlendiğinde eşinin anlayacağı bi iz var mı? koltuk altından yaptırınca ordaki kıvrıma denk geliyo belli olmuyo diyenler oldu. biraz moralim düzeldi gibi. yine de tam bi karar verip bi doktorla görüşmek en iyisi sanırım.

8. 8 Eylül 2010
  9. KeR

KeR Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Evleneceğin kişiden bir şey saklaman yanlış bence. Eğer o kişiden bunu bile saklamayı düşünüyorsan o kişiye güvenmiyorsun demektir ve evliliğin de kısa sürebilir. Eşin seni gerçekten seviyorsa neden göğüsünün küçüklüğünü taksın onu da anlamıyorum...

10. 8 Eylül 2010
  11. ssheker07

ssheker07 inşaat mühendisi Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    88
    bnm ameliyatım gögüs altı kesisiyle oldu 9 ay oldu ve bayaı silikleşti izler.. aynı zamnda gögüs ucumdan da basak bi durum için amelyat olmuştum o hiçç belli bile degil.. yani bn gögüs ucu kesisini tavsiye ederim.. hiç belli olmuyo opuyorumnanaktan

12. 8 Eylül 2010
  13. gizeml

gizeml 62-dersim Pro Üye

Beğenildi:
    329
    Ödül Puanları:
    163
    benım 2 ay oldu canım..evet 2.haftadan ıtıbaren alısıyosun baya ve dedıklerı gıbı hep senınleymıs gıbıler..esımın anlayacagı bı ız yok ızler cok ınce hıs kaybı olmuyo..ben meme altını tercıh ettım..hıc bellı olmasa bıle duz bı cızgı cok dıkkatlıolanlar anlar belkı..bence memealtı kesısını dusun hıs kaybı olmadan ve dokuların fazla zarar gormeden halledersın..tabı tercıh senın..meme ucunda sut kanllarına zarar verıyo dıe bılıyorum o yusden doktorum yapmadı bıde hıs kaybı olur dıye..koltukaltınıda ben ıstemedım ve doktorumda onermedı hıc bı ız tamamen kaybolmaz koltukaltı bıkınıde daha cok bellı olur dıyee.ısınde baya tecrubelı ben ıstesem koltukaltıda olurdu ama ıstemedım..memealtını daha ıyı kamufle ederısın..yada gobektende yapılmaya basladı yenı yenı ama onların ıcıde jel degıl bıldıgım kadarıyla ve daha yapay duruyolar ıcınde jel olmadıgı ıcın..sen bılırsın ama bana sorarsan ben meme altı kesısıyle yaptır derım

14. 8 Eylül 2010
  15. findikfindik

findikfindik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31

tatlım eşlerine söylemek istemeyenler bayanlar koltuk altından yaptırıp, eğer iz kalacak olursa da parça-kist aldırdım diyorlarmış, bu da aklında bulunsun istersen :KK66:

16. 9 Eylül 2010
  17. yudumaki

yudumaki Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    canım koltuk altı hic bellli olmuyor, hem belli olsada erkekleri kandırmak kolay.. bilmem ne ameliyatı oldum dersin :))

dürüstlük tabiki önemli evlilikte.. ama ben şunu öğrendim ki sadece gerektiği kadar anlatıcaksın kocana.. yoksa bir gün anlattıklarınla başına kakıyorlar..

bence hic anlatmaya gerek yok silikonları... ne geçer ki eline anlattıktan sonra :) sadece göğüslerin sahte olduğunu öğrenicek

18. 10 Eylül 2010
  19. altF4

altF4 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bence areola denilen göğüs ucunun etrafındaki kahverengi halkadan olursanız iz belirsiz olacaktır.Ben bir ay önce oldum yine de iz çok az sadece kızarıklık var.O da daha iyileşmediği için.Göğüs ucu halkası renkli olduğu için,bir de beyaz kısım ile birleşme yeri olduğu için iz belirsiz oluyor.Tavsiye ediyorum iz konusu hiç sorun olmuyor bu yöntemle.Benim doktorum da gayet başarılıydı bu konuda.