Ameliyat Öncesi Birkaç Soru??

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve mod26 tarafından 25 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

25 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : mod26
  1. mod26

mod26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Evet kızlar yakın zamanda ameliyat olucam kafama takılan bir kaç soru var onları sormak istedim bu site sayesinde ameliyat oluyorum zaten =))

1.Amlyt olmadan önce kontrol için çağırdırlar ne gibi tahlil yaparlar neleri kontrol ederler

2. ben kan grubumu bilmiyrum bu sorun olurmu

3.Amlyt sırasında narkoz etkisi geçipte amltn ortasında uyanan varmı hiç korktuğum bişey bu :S (noluyo ya die uyanmak garip olur heralde :pp )

4.Amlyttn sonra narkoz etkisin geçmesi ve uynamamız için bişey yapıyolarmı ne kadar zamanda uyandınız

5.Ben amelyt olduktan 26 gün sonra Ünv gitmek zorunda kalıcam acaba 26. günde burnum ne kadar şiş olur anlaşılırmı yani :S:S:S

6. son olarakta estetikten snr burun cildi beyazlıyor resimlerine baktığım çoğu kişide gördüğüm bişey bu kendi cildinden farklı bi ton oluyo buda sırıtmasına emanet gibi durmasına sebep oluyo bu durum geçici bişeymi öyle okudum ben ama geçiciyse nkdr sürede geçer.

Sorularım bundan ibaret umaraım cevaplarsınız =)) sositososito:dance:

Son düzenleme: 25 Ağustos 2009
  2. 25 Ağustos 2009
  3. Gamzei

Gamzei Guest

kan tahlili yapıyorlar vucudun narkoza karşı tepkisini daha önceden bilmek için
    ameliyatın ortasında uyanmak falan bunlar olağan şeyler değil,hayatımda 3 defa ameliyat oldum hiçbirinde uyanmadım.
    ameliyathanede uyandırıldım tabi direk uykudan uyanır gibi uyanmıyosun baya sersemliyosun,üşüyosun,boşluğa düşüyo gibi oluyosun ama en fazla bi kac saate hepsi geçiyor.
    26.günde burnun şiş olur,ama yüzünde bir şişlik olmaz yani insan içine rahatça çıkabilicek durumda olursun ama burnunu büyük bulablirsin ilk ay..
    benim de burnum estetik ama hiç yüzümün rengiyle arasında bir ton farkı falan yok,ilk defa duyuyorum daha beyaz oldugunu falan..

bu arada,inşallah istediğin gibi bi burnun olur :) korkma :KK66:

4. 25 Ağustos 2009
  5. mod26

mod26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Teşekkürler gamzecim =)

6. 25 Ağustos 2009
  7. Karamel

Karamel yuvama yeni nefes geliyor Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    gamze herşeyi yazmış aynen katılıyorum :)
    beyazlamaya gelince bende dahil çoğu arkadaşım alçı alınır alınmaz resim koyduğumuzdan ilk açıldığında bir beyazlık olmuş olabilir ama bu tamamen geçici aynı gün içinde hava alan cilt eski rengine dönüyor,bant ve alçıların verdiği normal bir beyazlık nasıl elini yara bandı ile sararsın açınca beyaz olur geçer öyle bir şey :)
    şimdiden geçmiş olsun umarım istediğin gibi olur herşey

8. 25 Ağustos 2009
  9. berlina

berlina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar bişey sorucam benim burun tasarımım biraz uzun geldi gözüme doktorumda burun ucundaki kıkırdağın kesilmediğini yukarı doğru kıvrıldıgını buda burnun kalkık olmasını sagladığını söyledi yani burnunun uzunlugu fazla geldiyse yukarı kaldırırım ama ozmanda domuz burnu dediğimiz görüntü olur dedi.yani uzun burunlu bi insan hiçbizaman kücük ve cok kalkık olmayan bi buruna sahip olamazmıı??? bu konuda bi bilgisi olan varmıı..

10. 29 Ağustos 2009
  11. mod26

mod26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    bu kadarcıkmı bilen =)

12. 29 Ağustos 2009
  13. Gamzei

Gamzei Guest

yeterli ayol benim verdiğim bilgiler daha ne istiyosun-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-:roflol:

14. 29 Ağustos 2009
  15. EU3

EU3 Guest

kızlar gerekeni söylemis aynısını tekrar etmiyelim dedik :KK70:

16. 29 Ağustos 2009
  17. GriPin

GriPin 3Kalp Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    neden olmasınki? Kıkırdağı kıvırmayıp kısaltırsa olur. Uzun burunda her türlü oynama yapılabilir,senin burnun uzun küçültülüp kaldırılmaz diye bişeyi ilk kez duydum.Aksine daha iyi oynanır üzerinde. Doktorum bana senin burnun uzun olmadığı,daha küçük olduğu için çok oynamadık.Ama büyük burunda malzeme çok olduğundan istediğimiz gibi müdahale edebiliyoruz demişti banakaydirigubbakcemile3 bence başka bir doktora daha danış canım en iyiysi sen.

18. 30 Ağustos 2009
  19. mod26

mod26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    tamam ama 2. soruma cwp alamadım =Pp kan grubumu bilmyrm sorun yaratırmı =)