Ameliyat sonras Burun ii temizlik

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve ladyb tarafından 12 Haziran 2009 başlatılmıştır.

12 Haziran 2009
    Konu Sahibi : ladyb
  1. ladyb

ladyb Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar aranıza yeni katıldım yazılarınızı baya bir okudum. ben cumartesi günü ameliyat oldum salı günü tamponlar alındı ve alındıktan sonra 1 saat burnumdan çok rahat nefes aldım fakat sonrasında afedersiniz biraz akıntı oldu sadece ucunu temizleyebildim burnumun içi adeta katılaştı dikişlere zarar gelecek diye de korkuyorum bir öneriniz varmı 6 gündür sadece ağzımdan oksijen alabiliyorum yarından sonra alçı alınacak doktorla konuşcam, alçıdayken deniz suyu spreyi ile temizlediniz mi yoksa bu işlemleri alçı alındıktan sonra mı yaptınız. biraz bilgilendrirseniz sevinirim teşekkürler

2. 12 Haziran 2009
  3. twetty84

twetty84 Sevmekten kim usanır... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    geçmiş olsun canım deniz suyunu ben alçılıykende kullandım hiç bir sakıncası yok kullanabilirsin baya açıyo burnu..

4. 12 Haziran 2009
  5. kucukask

kucukask Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende ilk zamanlar temizlemeye korkuyordum halada öyle birşey olucak diye korkuyorum :) kullanabilirsin canım bencede

6. 12 Haziran 2009
  7. EU3

EU3 Guest

cnm ben de ikinci günden beri hep deniz suyu spreyi kullanıyorum, simdi bile kullanıyorum onsuz yasayamaz oldum, kacıncı kutu bitti bilemiyorum :D deniz suyunu sık, kulak temizleme cubuguyla zorlamadan temizle cnm, zamanla acılacak burnun iyice, benm doktorum alcıyı cıkarınca kendisi de icini temizlemisti onun temizlemesi hayatımı kurtardı gibi bir sey denebilir ondan sonra baya acıldı burnum biz korkuyoruz tabii temizlemeye, bir de dikisler öyle kolay kolay kopacak bir sey degiller, doktor keserken bile baya zorladı yanii düsün artık :)))

8. 12 Haziran 2009
  9. dahlia85

dahlia85 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım sen kaçıncı günden beri kulak çubuğuyla temizliyorsun?

10. 12 Haziran 2009
  11. EU3

EU3 Guest

valla tam olarak hatırlamıyorum heralde ikinci gün cesaret edememisimdirr :D zaten benm 4-5 gün burnum kanadı o nedenle cok temizleyememistim ama cok icerlere girmeden uctan uctan temizledigimi hatırlıyorum 3-4 günler fln, icine cok girmeden tabii uc kısımları, korkuyordum cünküü, artık 7 gün fln olunca baya alısmıstım bir de doktora gidicem die iyice temizleme cabasındaydım da yine cok gerileri temizleyemiyordum tabiii

12. 12 Haziran 2009
  13. sebnem66

sebnem66 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    deniz suyu spreyini doktor mu öneriyor yan etkisi olmuyomu bide nerden alıcaz

14. 12 Haziran 2009
  15. EU3

EU3 Guest

doktor veriyor, yan etkisi yok dogal, eczaneden alacaksın

16. 12 Haziran 2009
  17. sebnem66

sebnem66 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cok tesekkür edrrim .benim doktorum biraz ilgisiz soru sordugunda cevap verio sadece.biraz havalı yani

18. 12 Haziran 2009
  19. EU3

EU3 Guest

anladım canım ama sen doktoruna sor o halde o sana versin ya da ben sana özelden adını söyliim gidip al, bir zararı yok herkes kullanıyor