ameliyat sonrası gülüşünüz bozuldu mu? :(

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve tuling tarafından 29 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

29 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : tuling
  1. tuling

tuling Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    Herkese merhaba!

15 mayısta muhteşem doktor Emre İlhan'a burun ameliyatı oldum..:)

Bandajlarım bugün alındı ve burun kanatlarımın iki yanında gülümserken müthiş bir gerginlik hissediyorum sanki ağzımı birşeyler çekiştiriyormuş gibi geliyor.. özetle gülümsediğimde çok yapay bir hal alıyor yüzüm :KK43: yani sormak istediğim, ameliyat sonrası eskisi gibi böyle kocaman kocaman gülemeyecek miyiz yoksa tamamen dikişlerin gerginliğinden mi merak ettim .. ve ilk günden şişlikler değil en büyük derdim gülüşümün doğallığının bozulması oldu.. (ki en korktuğum da buydu zaten:KK43:) size de aynısı oldu mu? :KK43: daha önemlisi bu garip mimik geçicidir umarım? bilmiyorumkismile

not: Burun ameliyatı olduğum için kesinlikle pişman değilim bu arada.. Emre Bey muhteşem yetenekli bir doktor ve herşeyden öte insani yanı son derece kuvvetli.. o yüzden ameliyat olmaya karar verenlere önereceğim tek isimdir!
    ( teoman doğan, nazım çerkeş, yakup avşar ve fatih dağdelen ile görüştükten sonra bu kararı vermiş biri olarak söylüyorum:KK66:)

Herkese şimdiden teşekkürler..

2. 29 Mayıs 2010
  3. su.ay

su.ay bana Allah yeter Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    benim 45.günüm hala gülerken geriliyorum. kunduz gibi oluyorum. kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

burnumu sanki geriyorlar gibi garip bişeyler işte. ooffffff 2-3 aya bir girseydim.

4. 29 Mayıs 2010
  5. asilem44

asilem44 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım hiç merak etme.ıLK BıR AY ıNSANIN BAKIŞLARI DA GÜLÜŞÜDE BıR GARıP OLUYOR.tABı ŞıŞLER ıNDıKÇE GÜLÜŞ DE NORMAL HALıNı ALIYOR.zAMANLA DÜZELECEK.SEN GÖRÜNTÜNE ALIŞTIKÇA GÜLÜŞÜN DE SANA NORMAL GELECEK:)

6. 29 Mayıs 2010
  7. tuling

tuling Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    gerçekten mi :) ben de şu an avatar karakterine benzetiyorum kendimi doğrusu :) gerçi daha çook erken.. 15 gün oldu sadece.. :S .. çok teşekkür ederim asilem cevabın için.. umarım alışırım kısa sürede :S

8. 30 Mayıs 2010
  9. oske.06

oske.06 Afakanlar basıyor :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Bende 2.5 ayımdayım ama hala rahatt rahat gülemişyorm
    ayy bide bende bişi sorcam
    dudakları küçülen oldumu yaa
    benim üst dudağım inceldi ameliyattan sonra
    bide göz altlarım çukurlaştıı

10. 30 Mayıs 2010
  11. tuling

tuling Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76

puff... :KK43: özellikle üst dudağın inceyse daha çok göze batıyor zaten.. (burun dudak arası mesafen de fazlaysa iyice ortaya çıkıyor:KK43:) üst dudağı ince olanlara galiba operasyondan sonra burun iyice oturunca bir dudak enjeksiyonu da gerekiyor sanki.. zaman geçmesi gerek ama bence.. henüz erken..

12. 30 Mayıs 2010
  13. seviyorumseni

seviyorumseni Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    amanın dudaktamı inceliyoryaaa kaş yapalım derken göz çıkarmayalım..akannehir
    gülme işine gelince arkadasım ameliyat olalı 2 ay oldu hala gülerken üst dudagı garip bir hal alıyor ve alnıda botokslu gibi kaydirigubbakcemile
    doğala dönmek için bayagı bir zaman gerekiyor galiba kafamçokkarıştı

14. 30 Mayıs 2010
  15. cevoo

cevoo Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Canım burnun ve etrafı yumuşayıp kendini bırakana kadar ki şimdi taş gibidir, gülüşün eskisi gibi gözükmeyecektir...Ama burnun tam oturup ameliyatın etkileri yumuşayınca, gülüşünde düzelecektir..Bir kaç ay sonra daha farklı düşüneceksin..3 kere ameliyat olmuş biri olarak buna eminim...Yeni gülüşünü bir kaç ay sonra daha çok beğeneceksin..

16. 30 Mayıs 2010
  17. tuling

tuling Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    puff :KK43: doğala hiç dönememek de var aslında.. ama burada da fotoğraflar hep profilden.. bence aslında önden görüntü de çok önemli.. ama erken dönemde çoğu insanın burnu önden şiş olduğu için koymak istemiyorlar galiba..:KK43: sonuçta insanlarla iletişim kurarken yüzünüzü dönüyorsunuz.. profilin çok esprisi olmuyor :KK43:

18. 30 Mayıs 2010
  19. tuling

tuling Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    SAHİ Mİİ:) gerçekten içimi rahatlattın çook saoll! ama 3 kere ameliyat olmak çok zor olmalı:KK43: umarım son olmuştur.. bir daha yaşamazsın o sıkıntıları canım:KK43: biraz panik yapıyor insan işte böyle hemen düzelsin istiyor :)