ameliyat ve sivilce izleri

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve semi44 tarafından 10 Nisan 2009 başlatılmıştır.

10 Nisan 2009
    Konu Sahibi : semi44
  1. semi44

semi44 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar merhaba siteye yeni üye oldum yazılarınızı takip ediyorum
    ben yağlı ve sivilceli (ara ara çıkıyolar) bir cilde sahibim burnumda siyah yüksek bir ben vardı bir ay önce onu aldırdım bide çenemde uzun süredir geçmeyen bir sivilce vardı doktor onuda aldı ama alındıktan sonra sürekli iltihaplandı doktorum antibiyotik hap ve krem(stafine) verdi onları kulandım geçti arkasından izi için contractubex kullanmamı söyledi tam kullanıyordum tekrar iltihaplandı doktor kremi kesmemi tekrar antibiyotiği sürmemi istedi iz kremi iltihaba neden olmuş olabilirmi tekrar başlayayımmı şaşırdım bide tretin bu izleri geçirirmi? Buarada bütün kan tahlilleri yapıldı iltihap nedenini anlayamadı... sorunum hakkında bilgi sahibi olanlar yazsın lütfen
    bide leke oluşmaması için güneş koruyucuya başladım (sebamed) yağlı ciltler için sizce ne uygun??:bbo:

2. 12 Nisan 2009
  3. semi44

semi44 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yaaaa neden kimse yazmıyo:dilcikar:

4. 12 Nisan 2009
  5. tekduzehayat

tekduzehayat YEPYENİ BİR HAYAT!!!!! Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    gecmıs olsun canım.bu konuda bı bılgım yok ama ben aldırman ılgımı cektı bende çok uzun zamndır dusunuyorum ama cesaret edemıyorum bır turlu:KK43: bayada var hemde yuzumde ben 6 tane aldırmak ıstıyorum doktor cabuk gecer dedı ama bılemıyorum ya bıde sen boyle deyınce....

6. 12 Nisan 2009
  7. semi44

semi44 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    önce cilt doktoru muayene ediyo zaten sonra genel cerrah yada plastik cerrah alıyo yelnız işlemi ameliyathanede yapıyolar bilgin olsun... genelde çabuk iyileşiyomuş benimki iltihaplandı doktorda olmaması lazım dedi ama şimdi iyi izleri var inşalah daha iltihaplanmaz...şakkıdı