Ameliyat yerine dövme???

Konusu 'Kalıcı Dövme' forumundadır ve kaldirek tarafından 8 Kasım 2009 başlatılmıştır.

8 Kasım 2009
    Konu Sahibi : kaldirek
  1. kaldirek

kaldirek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ameliyat yerine dövme yaptıran var mı aranızda? Yeni ameliyat oldum göbeğimde dikişlerimin üzerine dövme yaptıracağım yaza doğru. Bileğimde bir dövme var zaten yaptırırken acımadı ama dikişlerin üzerine olunca ne derece etkilenirim onu merak ediyorum. Dikiş üzerine dövme yaptıranlar yardım lütfen :KK70:

2. 21 Kasım 2009
  3. vaniLya.

vaniLya. Guest

benimde el bileğimde kocaman bi dikiş izi vardı onun üstüne yaptırdım, pek bi farkı olmuyo hatta hiç bi farkı olmuyo zaten dövmeye başladıktan 5 dk sonra fln uyuşuyo yaptırdığın bölge pek bişey hissetmiyosun..

4. 27 Kasım 2009
  5. hilal_ankara

hilal_ankara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimde bacağımda ameliyat izi var çok acıyor dokunduğumda ya dövme yaparken de acırsa yada zararı olursa :KK43:

6. 8 Ocak 2010
  7. shulya

shulya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimde bileğimde bir iz var ve kapattırmak istiyorum..şöyle başarılı bir modelle kapanır diye düşünüyorum ama daha önce ameliyat izi üstüne dövme yaptıran yok galiba....bilmiyorumkismile

8. 8 Ocak 2010
  9. zeeyneep

zeeyneep Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selan arkadaşlar benim ablamın apandist ameliyatı izi var. onun uzerine 4 yapraklı yonca dovmesi yaptırdı renki cok gusel duruyor hicde belli molmuyor.. ablamda hic acımadıgını soyledi..

10. 27 Ocak 2010
  11. pxie

pxie Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    dikiş üstü aslında acımaz hepsi aynı olur tamamen iyileştikten sonra. ben yaptırmadım fakat bir arkadaşım yanık üstünü kapatmışı çokta prof durdu. her şekilde uygun birşşeyle kapatılır

12. 16 Mart 2010
  13. ikizbalik

ikizbalik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    213
    Ödül Puanları:
    153
    kesinlikle hijyen olduğu sürece hiçbir şey olmaz.nişanlım bir arkadaşına yapmıştı belinin sol tarafında oldukça büyük bir iz vardı daire şeklinde içi dışı çizikti ve öyle bir dövme ile kapattı ki inanılmaz..