ameliyathaneye girerken ameliyat anı

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve 357SACO tarafından 16 Ocak 2010 başlatılmıştır.

16 Ocak 2010
    Konu Sahibi : 357SACO
  1. 357SACO

357SACO Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar ameliyathaneye girerken nasıl hissettiniz anestezi anını hatırlıyor musunuz en son ne düşündünüz ameliyat olucam cok merak ediyorum ve birazcık korkuyorum

2. 16 Ocak 2010
  3. opitipiti

opitipiti Guest

Ben lay lay lom gıtmıstım amelıyathaneye.
    Amelıyathaneyı begenmemıstım etrafa bakınıp duruyordum. :-)
    doktor ve anestezıst ıle konusurken bayılı verdım.
    Gözlerımı actıgımda sankı bır dakka uyudum uyandım gıbı geldı bana.

4. 16 Ocak 2010
  5. 357SACO

357SACO Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    ne kadar güzel ya ,ben sanki herseyi hissedecekmişim de canım çok yanacakmış gibi seyler hissediyorum.biliyorum öyle olmayacagını ama korku buna deniyor galiba.

6. 16 Ocak 2010
  7. Carina

Carina Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ne kadar rahat olursan ol insan tırsıyor :) ben doktorlarımı görmeden bayılmak istemedim.sohbet ettik çok şeker dünya tatlısı tonton anestezi doktoru bana nasıl uyursan öle uyanırsın lütfen rahat ol kendini sıkma demişti :) ve öle de oldu.mışıl mışıl uyudum :)

8. 16 Ocak 2010
  9. KALEM1981

KALEM1981 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    98
    Ödül Puanları:
    148
    canım,ben anestezi anını hatırlamıyorum,çünkü ameliyathaneye gitmek için sedyeyi getirdiklerinde ,ben şimdi tamam gidiyorum dedim ve içimi bir korku kapladı.sedyeye bindim üstümü örttüler,saçıma boneyi geçirdiler,o anda gözümden bir kaç damla yaş gelince,zaten kolumda takılı olan kataterden sakinleştiriciyi verdiler,o anda uyudum,ameliyathanede anestezi uzmanı sesimle hitap etti,sanki uyumaya gelmişim de zorla uyandırıyolar gibiydim,merhaba dedi ben de zorla merhaba dedim tekrar uyudum,sonra yeniden uyandırıdılar,hadi bakalım uyutuyoruz sizi dediler ama ben gözümü açıp tamam bile diyemedim ki... o kadar uykum vardı yani.. bir daha uyandırdılar, bu sefer aynı ses tonu ile ameliyatınız bitti dedi anestezi doktorum. ben de hadi ya oldum resmen.. doktorumu giderken gördüm,nerde diye sordum,üstünü değiştirmeye gittiğini söylediler,ben yine uyudum ama saniyelik sanırım tekrardan doktorum nerde diye sordumaynı ses tonuyla cevap verdiler,tekrar uyudum gözümü açtığımda odamdaydım... yani anestezi anından hiç bişey anlamıyosun canım korkmana hiç gerek yok.resmen uyuyosun ve uyanıyosun o kadar basit.. korkma desem de korkacaksın ama yaşadığında göreceksin ki korkacak bişey olmadığını

10. 16 Ocak 2010
  11. 357SACO

357SACO Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    agız yoluyla mı olyor bu anestezi yoksa damar yoluyla mı?

12. 16 Ocak 2010
  13. opitipiti

opitipiti Guest

Damar yoluyla.
    Korkmana gerek yok hem zaten önceden sana ıgne vuruyorlar ozaman rahatlıyorsun okadar heycanlı olmuyorsun yanı düsün ben lay lay lom nerdeyse göbek atarak gırdım amelıyata. :-)
    bıde doktor ve anestezıst cok seker ınsanlardı güldürdüler bayılana kadar.

14. 16 Ocak 2010
  15. KALEM1981

Beğenildi:
    98
    Ödül Puanları:
    148
    benim ağızdan bişey vermediler sanırım,ama gözümü açıp göremediğim için emin değilim, ameliyathanede yapılan çoğu şeyi hatırlamıyorum.ama büyük ihtimalle damardan vermişlerdir.kısacası ben anestezi verilmeden daha bayılmıştımakannehir

16. 16 Ocak 2010
  17. Carina

Carina Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    damar yolundan canım korkma lütfen rahat ol

18. 16 Ocak 2010
  19. KALEM1981

Beğenildi:
    98
    Ödül Puanları:
    148
    benim gibi ameliyat olan olmamıştır sanırım.. resmen uyudum ben yaa.. anestezi öncesinde verilen sakinleştirici yüzünden,anestezi uzmanı ile sohbet bile edenmedim