Ameliyatsız Göğüs Küçültme Yöntemlerini Biliyor musunuz?

Konusu 'Doğal Göğüs Küçültme Yöntemleri' forumundadır ve ozpir tarafından 19 Mart 2007 başlatılmıştır.

19 Mart 2007
    Konu Sahibi : ozpir
  1. ozpir

ozpir Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar herhangi bir operasyon geçirmeden göğüsleri küçültmek mümkün mü? Bilgisi ve deneneyimi olan arkadaşlar bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

2. 19 Mart 2007
  3. Selenais

Selenais Kelepceliyim ben sana Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Bana spor hocam søylemisti, eger kiloluysan ve gøguslerinde buyuzden fazla buyukse øncelikle kilo vermelisin, bana kendiside belirtti bu gøgusler icin cok saglikli degil dedi sarkar, ama kuculur, bu arada tabi sIkIlastirici gøgus egzersizide yapman lazim, fazla yaglar atilirken gøslerindeki kaslar onlari formunda tutar, guzel bi buyukluk ve form kazanir gøgusler

4. 22 Mart 2007
  5. Selenais

Selenais Kelepceliyim ben sana Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Cok iyi anlatamayabilirim, simdiden øzurdilerim=)

Evde yapilabilen egzersizler:
    Bunun icin Push-up hareketi guzel, karninin uzerine yat, iki elini birbirinden baya ayir iki yana kollarinin yardimiyla yukari dogru it kendini. Bu hareketi yaparken gøgus ve boyun kaslarinin calistigini hissetmen gerek, kollari daha fazla hissediyorsan yanlis yapiyorsun, kollarini daha fazla ayirmayi dene.

Veya eline bi top al, ne cok yumusak nede futbol topu kadar sert olan, topu gøgus kaslarini kullanarak ellerinle sIkIstir.

Veya
    Iki tane 2,5litrelik pet siseyi su ile doldur yere yat dirseklerini bukmeden yerden yukariya kaldir siseleri.

SIkIlastirici bitkisel yaglarda kullanabilirsin gøguslerine, sakin gidip o pahali sIkIlastirici kremlere para verme. Hic ønermem.

Umarim ise yarar bunlar

6. 28 Mart 2007
  7. ozpir

ozpir Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler seloss...

8. 3 Nisan 2007
  9. ozpir

ozpir Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar, kilo vermek göğüslerin bir nebze de olsa küçülmesine sebep olur mu acaba?

10. 13 Haziran 2007
  11. Alala_2

Alala_2 Guest

kızlar igne ipliige donduum zamanlarda bile kuculmedi benimkiler bende ameliyatta buldum cozumu simdi iiki yapmısım diorum..

12. 30 Temmuz 2007
  13. gamzedeyim

gamzedeyim Guest

edoşş sen hormon ilaçları kullan bak nasıl büyüyo benimkilerde küçüktü ilaç kullanmaya balayınca büyüdü ideal kilomda olmamma rağme göğüsler biraz fazlafisfisfis

14. 30 Temmuz 2007
  15. gamzedeyim

gamzedeyim Guest

nasıl ameliyat oldun hiç acı hissetmedinmi ne cesaret

16. 30 Temmuz 2007
  17. Sevimli

Sevimli Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben hep minimizer sütyen kullaniyorum türkiyedede vardir herhalde onlar gögüsleri kücük gösteriyor, ben senelerdir bu sütyeni kullaniyorum ve cok memnunum....

18. 30 Nisan 2008
  19. EU1

EU1 Guest

walla oluyo ben 5 kilo verdim gögüslerim kçükldü gerçekten kilo vermek işe yarıyo