Ameliyattan sonra Burnunu bir tarafa doğru eğri hisseden var mı?

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve 47su tarafından 1 Mart 2009 başlatılmıştır.

1 Mart 2009
    Konu Sahibi : 47su
  1. 47su

47su Guest

arkadaşlar benim burnum sağa kaymış gibi....gibi değil aslında dışardan biri bile farkediyor sizdede oldumu?

2. 3 Mart 2009
  3. adanaadana

adanaadana Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    vallahı arkadasım bendede aynı sorun var burnum sağa dogru kayık ve sağ delıgım daha buyuk ayrıca burnumun etıde dustu amelıyat olalı 6 yıl oldu ve ben kısmetse tekrar amelıyat olacam yaza allah yardımcımız olsun

4. 4 Mart 2009
  5. 47su

47su Guest

adanaadana sen hemenmi farkettin yoksa zaman geçtikçemi gördün eğikliği kusurları cevap verirsen sevinirim arkadaşım...

6. 7 Mart 2009
  7. adanaadana

adanaadana Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    zaman ilerledikçe burnumun egrı oldugunu gordum bırde 6 yıl oldu ıste 1 yıldır felanda burnumun ucu çöktu ıyıce sağa kaydı ya nefesde alamıyorum cok kotu bır durum bu yaz işte gıdecem amelıyat olacam nasıl bılıyomusunuz resımlere bakınca burnum sankı ıkı sekıl ustu ayrı ucu ayrı orta kısmındada rengı koyulastı leke gıbı burnumun cok kotu ya

8. 8 Mart 2009
  9. EU3

EU3 Guest

yaa arkadaslar doktorlarınızın adını da paylasır mısınız acabaa?

10. 23 Mart 2009
  11. police_woman25

police_woman25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    güzelim benim dikkatimi ceken birsey var hangi dr yaparsa yapsın hastaların burnu nun sag ve solu aynı olmaz.cünkü insanlar dogarken sag ve sol yüzü aynı degildir.mesela 1 gözümüz digerinden büyüktür.burun da o sekilde sag ve sol yanlardan baktıgımız zaman dogal burnumuz farklıdır.ve estetik cerrah normal burnumuza göre sekil verdiği icin haliyle tam mükemmel olamaz...biz bunu baskası söylemeden farkedemeyiz sahsen ben hic aynada asırı derecede incelememistim yüzümü ama gercekten sag ve sol yüz farklı en belirgin de burunda...sen fazla inceledigin icin kusur buluyor olabilirsin tatlım...ama dr lar ressam degil...sahsen ben burnumun soldan daha güzel sagdan daha iri oldugunu fark ettim...

12. 26 Mart 2009
  13. nazlee88

nazlee88 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aaa evet yaa hakkaten öle ama mesela bi elin parmakları diğerinden daha kalın ayak ta aynen öle burunda bi taraftan daha değişik böle yanii ilginç ..

14. 27 Mart 2009
  15. rely

rely Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim burnum sağa kaydı ameliyattan sonra ama 8 ay geçti oturdu yerine. ameliyattan sonra burnumu daha dikkatli incelediğim için burun deliklerimin şekillerinin farklı olduğunu farkettim, ama eski resimlerime bakınca gördüm ki deliklerin şekli eskiden nasılsa öyle. sadece şimdiye dek ben farketmemişim. öyle şeyler de olabiliyor.

16. 27 Mart 2009
  17. LoveLy_

LoveLy_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende yaklaşık 3 hafta önce deviasyon + estetik ameliyat oldum.Şu anda nefes almamda bi problem yok yandan bakıldığında gayet güzel ama çok dikkatli bakıldığında hala hafif sağa doğru bi eğiklik war. Ben açık teknikle ameliyat olmuştum 3 hafta geçmesine rağmen dikiş yerleri kırmızı duruyor. Tamamen ne zaman geçer. Bilgisi olan war mı ?

18. 27 Mart 2009
  19. 47su

47su Guest

bende de sağa doğru eğiklik var ve farkediliyor