Ameliyattan sonra burun fonksiyonunun normale dönmesini çabuklaştımrka mümkün mü?

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve pmbs tarafından 23 Haziran 2010 başlatılmıştır.

23 Haziran 2010
    Konu Sahibi : pmbs
  1. pmbs

pmbs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Kızlar bugün daha 4.günüm. acele ettiğimi biliyorum ama nefes alamamak zor gelio. bir de şu sızıntı var tabii. tampon çıktıktan sonra nefes alabilicem diye sevinirken, nefes alamadığım gibi kan ve teramisin karışımı sarımsı bir sıvı, ince bir sızıntı şeklinde akıyor sürekli. çok az ama yine de rahatsız ediyor, ne zaman geçer acaba? benimki biraz zor bi ameliyat olduğu için tampon vesaire gerekti ama genelde nasıl oluyor onu da bilmiyorum. :sm_confused:

2. 23 Haziran 2010
  3. hurishuris

hurishuris Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    cnm bende ameliyat oldum 5.günüm benimde aynı seninki gibi sızıntı var ama normaldir.senin nezmn alıncak tampon ve alçın?bnm 6. yada 7.gün dedi ama tampon durcakmı odamı alçıyla birlikte alıncak bilmiorum sen biliomusun?

4. 23 Haziran 2010
  5. perna

perna Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ne kadar iyi gelir bilmiyorum ama ananasın ameliyat sonrası yaraları çabuk iyileştirme , şişlik ve ödem azaltma özelliği varmış, ben de 2 hafta önce ameliyat oldum, 3 gün öncesinden düzenli yemeye başlamıştım ve sonrasında da devam ediyorum, sanırım işe yaradı..

6. 23 Haziran 2010
  7. perna

perna Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bir de; eğer sigara içiyorsanız, iyileşmeyi geciktiriyo diye biliyorum..

8. 23 Haziran 2010
  9. ddmmmm

ddmmmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bayanlar benimde 10.günüm inanın bana ne o 1. gün ne o 3. gün of of çok kötüydüm bende nefes alamıyorsun burnun akıyor ve uyuyamıyordum da ben ama şuan çok iyiyiym bence dr unuzun dediği ilaçları kullanın ve zaten tamponla alçı çıkınca rahat edeceksiniz sonrada okyanus suyu kullanarak rahatlarsınız birazcık daha sabır gerçekten sabır gerekiyomuş bende ameliyatı oldum ohh herşey koly olacak sandım ama yok adı üstünde ameliyat bu ve zor olan 1 hafta atlattın o kadar hızlı iyileşiyosunuz ki benim burnum açıldı şuan nefesi rahat alabiliyorum morluklarda gitti biraz şişlikler var o da ya sabırrrrrrr diyorum herkese çok geçmiş olsun ama bu işi kimse de kolay sanmasın kolay anlatmasın bu iş meşakkatli bi iş iyice düşünün derim psikolojiniz kaldırmaya bilir hazırlıklı olun ve daha sonra adım atın beklentileriniz nedir netleşin ki sıkıntı yaşamayın derim..........

10. 23 Haziran 2010
  11. pmbs

pmbs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    cnm ben özellikle silikon plakayı da alıcak mısınız diye sormadım ama alçım cuma günü çıkıcak yani 6.gün. sanırım silikon plaka da öyle çünkü ufak bi bant kalıcağını söylemişti. çok sabırsızlanıyorum bilmiyorumkismile

12. 23 Haziran 2010
  13. seviyorumseni

seviyorumseni Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    canım 27. günüm ama hala tam olarak nefes alıyorum diyemem.burnumun içindeki şişlerin inmesi zaman alıcak .akıntıya gelince o yogun akıntı tampon alındıktan sonra 2 gün sürmüştü ama hala şimdi bile birden kontrolsüz olarak akıyor burnum ..burun ameliyatında öğrendigim en önemli şey sabır :):)

14. 23 Haziran 2010
  15. hurishuris

hurishuris Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bende çok sabırsızlanıyorum nasl oldu die:)

16. 23 Haziran 2010
  17. pmbs

pmbs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    eyvah eyvah, en son isticeim şey kontrolsüz burun akıntısı demk ki sürekli elimde peçeteyle gezmem gerekicek, neyse ona da katlanıcaz mecburen yeterki sonuçlar güzel olsun.

18. 23 Haziran 2010
  19. pmbs

pmbs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Sigara içmiyorum ama anansı ilk defa duydum, gerçi ben artık 4 günü bitirmek üzereym. kendiliğinden inmeye başladı bile ama şu akıntı geçmek bilmio yahu, yine de teşkkür ederm