ameliyattan sonra kendinden memnun olanlar var mı gerçekten???

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve weirdo_87 tarafından 2 Haziran 2010 başlatılmıştır.

2 Haziran 2010
    Konu Sahibi : weirdo_87
  1. weirdo_87

weirdo_87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    İnsanlar genelde estetik ameliyat yaptıranların psikolojik sorunları olduğunu ve bu ameliyatların devamının geleceğini düşünüyor. Burda insanlardan kasıt aslında psikologlar.. Gerçekten böyle midir acaba? Yani mesela burun estetiği yaptırdınız. Sonrasında genel olarak hoş bir burunsa, tamam bu kadar artık kendimi güzel buluyorum diyeniniz var mı? Yoksa biraz daha kalkık mı olsaydı? Acaba daha mı dar olsaydı, sanki biraz asimetrik mi? Acaba dudaklarıma da yağ enjekte ettirsem mi? Biraz daha zayıflasam mı? vs soruları soranınız var mı? Yani, mesela ben ne zaman kendimden memnun kalacağımı bilmiyorum. Yalnız mıyım bu konuda?kafamçokkarıştı

2. 2 Haziran 2010
  3. Lakito

Lakito Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    153
    Sorduğun sadece burun estetiği ise ben sonuçtan memnunum.Yani olaya sadece burun olarak bakıp kendimi burun olarak görmüyorum :) Burnumu yüzümle bir bütün olarak değerlendiriyorum.Sonuçta yüzümle son derece uyumlu olduğuna inanıyorum ve beğeniyorum.Ha belki olayı sadece burun olarak değerlendirirsen belki daha kalkık kavisli olsun derdim ama acaba o burun bana yakışır mıydı ve acaba her burnu öyle olan güzel mi :))))

4. 2 Haziran 2010
  5. Pink7

Pink7 ヅ 웃♥♥♥유 &#1 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Burun ameliyatı çok hasas bişemiş olunca anladım beklenti içindeysen hüsran yaşayabiliyorsun doktor seçiminde çok önemli vede bu konuda şans olmalı insanda çok iyi denen doktorlarn bile insandır hatası oluyor sana rastlar yada rastlamaz o da biraz şans işi ben atelim çıktığındada içime çok sinmemiştii hoş 5.5 ay oldu gene sinmiyor benm doktorla konuştuğum burun daha kısa ve hafif kalkık bi burun ucu istemiştim çünkü benm kendi burnum uzun ve aşağa doğruydu ama nedense kural çiğnenmiş düz çok az kısaltılmış bi burun ucum oldu halada içime sinmiyor doktor araştırıuorum acele etmicem ve gerçekten içime sinen doktora revizyon olucam

6. 2 Haziran 2010
  7. Pink7

Pink7 ヅ 웃♥♥♥유 &#1 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Birde şunu söylemek istiyorum kendi tecrübeme dayanarak alçı yada atel her ne kullanılıyorsa çıktığı anda emin olun burun şekliniz hemen hemen o oluyor kavislimi düzmü kalkıkmı inikmi yamukmu vs ...

8. 2 Haziran 2010
  9. elmali_turtam

elmali_turtam Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende sonuçtan çok memnunum . hiçbi şekilde burnum şöyle olmuş böyle olsa daha iyi olurdu demedim. doktorum tek bi ameliyatla beni istediğim bi burna kavuşturdu a.s.
    kendime güvenim geldi hatta gülüşüm bile daha güzel oldu :)

10. 2 Haziran 2010
  11. selo1

selo1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    turtaa :) o kavis ne zmandan sonra oldu bandajları cıkardıın andamı ???

12. 2 Haziran 2010
  13. firegirl986

firegirl986 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    ben çok memnunum pink e katılıyorum atel yada alçı çıktığı anda belli oluyo ne olduğu genel olarak ben çok beğenmiştim istediğim gibi yaptı doktorum

14. 2 Haziran 2010
  15. elmali_turtam

elmali_turtam Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet alçı çıktıktan sonra şekli az çok belliydi. tabi zamanla daha da oturdu.

16. 2 Haziran 2010
  17. beyzacik

beyzacik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ben kalkıklıgını falan sevdim ama yuzume bakınca kendimi anlamsız hissediyorm sanki benm mimiklerim diil sanki baskası bakıyo gibi

18. 2 Haziran 2010
  19. seviyorumseni

seviyorumseni Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    insan tabiki herseyin en mükemmelini istiyor acaba o mu yakıştı bumu daha yakışırdı derken bi türlü memnun kalamıyor.ama sanırım bütün insanların doğasında bu varki çünkü doktorum benden gizli aileme 1,5 ay çekeceginiz var demiş. sürekli burnunu sorgulayacak acaba omu güzeldi bumu ,keşke yaptırmasaydım keşke şöle olsaydı diye başınızın etini yicek hazırlıklı olun demiş.işe gidip gelicek arkadasları ıımmmm sanki biraz küçükmü olmuş aaaa bu burnamı para verip yaptırdın dicek ve kaç yıl boyunca aynı burunla yaşamış gözü ona aşina yeni bir burna adapte olması yeni yüz ifadesine alışması gercekten zor bi süreç bu süreyi aşmaları kişilerin zor oluyor demiş.demekki bu süreç hepimizin yaşaması gereken bi süreç ..