ameliyattan sonra

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve cimcime12 tarafından 28 Eylül 2010 başlatılmıştır.

28 Eylül 2010
    Konu Sahibi : cimcime12
  1. cimcime12

cimcime12 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    slm arkadaslar bir yakınım bacağından ameliyat oldu ve narkozdan sonra 2-3 gün istifra etti hep.bu yaz ameliyat olmayı düsünüyordum fakat yakınımı böyle görünce aklıma 1-2 şey takıldı.benim bünyem cok zayıf ameliyattan sonra doğal olarak ağzını pek acamıyorsun burnun sızlıyor ağrıların oluyor + üstüne istifra edersem ağzın cok hareket etmesinden burun cok acıcağını sanıyorum tecrübeli arkadaslar biraz bilgi verirse sevinirim.

2. 28 Eylül 2010
  3. ACELYAM

ACELYAM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    canim oncelikle sana sunu beliorteyimki bünydeden bünyaya degisiyor..mesela benim bünyemde cok cok zayiftir bende ameliyat oldum burnumdan 2 bucuk ay once..inanki doktorumu bezdirdim korkumdan hastanedeki anestezi uzmanina defalarca bünyem yazif diye söledim ama inanki hic bisede olmadi ALLAH a sukur tamamen senin le alakasi var yani vücudunla benimkisini zayif biliodum mesela ameliyati birnkac morluk ve sislikle ucuz atlattim.. narkozuda kusarak deilde bol bol kucuk tuvalete cikarak attim ustümden:) bol sans bence hic korkma korkulacak kadar kötü bisey deil...:hulya:

4. 28 Eylül 2010
  5. eylul85

eylul85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ben ameliyatımın 2.günü grip+nezle oldum..kapşurmaktan helak oldum her 10 dk da bir hapşuruyordum..ama hiç acı hissetmedim..üstelik ben hapşurunca ağzım sonuna kadar neredeyse açılır yani..düşün:)) bence korkulacak bişey yok canım..

6. 28 Eylül 2010
  7. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    amann cnmmmmmm düşündügün şeye bakkk:)
    ben amlyt olmadan önceeeeee sonrasında çekecegim agrılar umrumda bile olmas diyordummm ki öyle olduuu:)hapşurmaktan maffoldumm günde 30-40 kes hapşuruyordum düşün yaniii genelde ya hapşurmas insan yada 2-3 kes hapşurur:) doktor ilaç verdi ama ona ragmen hapşurugum durmadı:)hiç bşycilerde olmadı:)Sen amlytını ol ondan sonrası gelip gecer:)

8. 28 Eylül 2010
  9. thereisnoTime

thereisnoTime Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ağrısız ameliyat olmaz. :) kusmasan da ağrıycak bikaç gün kussan da.

10. 29 Eylül 2010
  11. irueta

irueta Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba Eylül Orhan beye septum deviasyon ve rinoplasti ameliyatı yı olmayı planlıyorum. Bende internetten çok araştırdım ancak olumlu yada olumsuz herhangi bir yazı bulamadım. Anladığım kadarıyla sen Orhan Bey'e ameliyat olmuşsun. Memnun kaldın mı acaba.Bilgi verirsen çok memnun olurum

12. 30 Eylül 2010
  13. cimcime12

cimcime12 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    içim rahatladı:) tabiki ağrılar olcak 2-3 gün ama üstüne istifra etmek helak eder gibime geldi ama pek sorun olmuyormus söyleyen arkadaslara cok tesekkür ederim.

14. 18 Haziran 2012
  15. nurhyt

nurhyt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    konu biraz eski ama yine de cevap veriym.ameliyattan hemen sonra kusmadım.hatta çok iyiydim.saatler geçti yemeğimi yedim.su içtim.tuvaletede çıktım.yalnız gece serum takıldıktn hemen sonr midem bulanmaya başladı.kusmktan korkuyodum çünkü bazen burundanda gelebiliyo.burnumu zorlarsam ve bu da bir soruna yol açarsa diya tedirgin oluyodum.Herneyse miden bulanıyosa yapacak bişe yok.çıkardım ve korkulacak hiç bişe olmadı.aksine rahatladım ve bi güzel uyudum.

16. 7 Temmuz 2012
  17. sazsaziye

sazsaziye Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Forumdan anladığım kadarıyla çok büyük sorunlarla karşılaşan yok ama bünye zayıfsa ona diyecek bir şey yok, tabi herkesde de aynı etkiyi yapacak diye de bir şey yok, illa olacğaım diyorsan bunlara fazla takma naısl olsa gelip geçici bir durum

18. 7 Mart 2015
  19. ozlemyagmr

ozlemyagmr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Haftaya bende ameliyat olacağım bakalım neler olacak. Biraz korkuyorum...