American gangster

Konusu 'Sinema & Tiyatro' forumundadır ve Asortie tarafından 25 Ocak 2008 başlatılmıştır.

25 Ocak 2008
    Konu Sahibi : Asortie
  1. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238
    filme arkadşlarm çok ısrar etti die gittm sıkılcğmı sanmıştm fakt çok memnun kaldm denzel washington ın oyunclğu süper izlemenizi tavsiye edrm ama birz fazla uzatlmış ciddn:kahve::1shok:

Yapım : 2007, ABD
    Tür : Dram / Macera / Suç
    Yönetmen : Ridley Scott
    Senaryo : Steven Zaillian
    Oyuncular : Denzel Washington, Russell Crowe, Cuba Gooding Jr., Josh Brolin, RZA , Norman Reedus, Ruby Dee, Lymari Nadal
    Yapımcı : Ridley Scott
    Görüntü Yönetmeni : Harris Savides
    Müzik : Marc Streitenfeld
    Dağıtım : UIP Filmcilik
    Süre : 2 saat, 37 dk.
    Gösterim Tarihi : 18 Ocak 2008
    Özet ;New York’un önde gelen suç patronlarından birisinin şoförlüğünü yapan Frank Lucas’ın varlığından patronu ölene kadar hiç kimsenin haberi yoktur. Ancak patronunun aniden ölümü üzerine kendi imparatorluğunu kurmak ve Amerikan Rüyası’nın kendine özgü versiyonunu yaratmak için gereken açık kapıları keşfeder ve kolları sıvar. Frank Lucas, zekâsı ve katı çalışma ahlâkı sayesinde kısa sürede Harlem bölgesindeki uyuşturucu ticaretinin kontrolünü eline geçirir.

2. 28 Ocak 2008
  3. DeveKuxsxu

DeveKuxsxu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    UZUN BİR ARADAN SONRA GİDELİM SİNAMAYA GİTMEYE KARAR VERDİK...sengözlerimebaksanabGİTTİK AMA UMDUĞUMUZU BULAMADIK:çok üzgünüm:OYUNCULUKLAR İYİYDİ AMA SIKINTIDAN PATLADIK:roflol::tomato:

4. 7 Şubat 2008
  5. fatto

fatto DÜNYAYI KURTARAN KIZ Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ya film yavaş ilerliyodu ama güzeldi bence... a.s

6. 5 Mart 2008
  7. kurmis

kurmis Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    Cidden o kadar abartı yorumlar okuduktan sonra tam bir hayal kırıklığından ibaret bu film. Tamam oyunculuk iyi de. Bi kere aşırı uzun,gereksiz argolar,gereksiz ve cok fazla çıplak kadın sahneleri,yine uyuşturucu,yine uyuşturucu,sıkıcı bir konu.. Ben hiç sevmedim. Ki denzel w. filmlerine karşı daha izlemeden bir pozitif önkabüllenmem hep olmuştur. Ona rağmen sevmedim.