Amerikan Hastahanesi

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve melisesra tarafından 27 Nisan 2009 başlatılmıştır.

27 Nisan 2009
    Konu Sahibi : melisesra
  1. melisesra

melisesra maşallah benim oğluma Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    merhaba kıslar ben bu ay tup bebek yaptırıcam amerıkan hastanesınde dusunuyorum yaptıran varmı acaba ne kadara yapılıyor bıde ıyı sonuclar alan varmı onerıyormusunuz
    yardımcı olursanız sevınırım tskler

2. 28 Nisan 2009
  3. dlksfk82

dlksfk82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    amerikan hastanesi iyi bir hastane fakat tüp bebekte pek bilgim yok ben kadıköy şifanın laboratuarını çok iyi diye duymuştum tercihim oradan yana oldu 1.denemem ve 22nisanda sonucum pozitif

4. 28 Nisan 2009
  5. dlksfk82

dlksfk82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    pek yardımcı olamadım biliyorummirmirmirmir

6. 28 Nisan 2009
  7. serenanes

serenanes Herşeyimiz Doruk'ta Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben martta yaptırdım 1. mikroenjeksiyon denememdi, sonuc pozitif.
    4000 Dolar + ilaçlar, bazen doktorların indirim yapabildiğini biliyorum, 3600 dolar + ilaçlara geldi mesela benim doktorum 6 yıllık doktorumdu .ondan bi indirim almış olabilitrim. profesyoneller ama biraz iş rutine dönmüş, bazı şeylerin sana gelmesini beklemeden senin de sorgulaman gerekebiliyor. genel olarak memnunum ama Dr. Alper Mumcu ,Dr. Bülent Urman veya Cem Ayhan ı tavsiye edebilirim eğer doktorun oradan değil ise.Özellikle Alper Mumcu yumurta toplama ve transfer işlemlerinde oldukça tecrübeli anladığım kadarı ile.

8. 6 Kasım 2009
  9. crisiwa

crisiwa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kesinlikle tavsiye etmiyorum.

10. 11 Kasım 2009
  11. papatya40

papatya40 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kesinlikle tavsiye etmiyorum ben de

12. 11 Kasım 2009
  13. lalin80

lalin80 Guest

kızlar ben de yeni katıldım aranıza.Amerikan da mikro tedavisine başladım geçen hafta.Neden tavsiye etmiyorsunuz?merak ettim.

14. 12 Kasım 2009
  15. papatya40

papatya40 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    selam
    bir kere herkese aynı programdan başlıyorlar standart 2 günde 1 çağırıyorlar ama muayene öyle laf olsun torba dolsun diye ne bi açıklama ne bi şey işte. sonra öyle koyunlar gibi sıraya giriyorsun işlemlerin yapılıyo. Yumurta toplama da 2 yum vardı anestezi gerek görmediler ve ben kus kus ağrı ağrı ağrı o gün ve sonraki gün perişan oldum. Transfer sonrası da mevlam kayıra neden olmadı sizce dedim olur böyle şeyler dediler Sonra 2. ye başlamadan önce sperm analizini istedim verdiler ama drum yktu ayak üstü Cengiz beye sordum koştura koştura zaten bu sonuçlarla aşılamanın bi anlamı yok dedi. e TEL de söylesene be benim dr. Ben de habire doğaldan olacak diye kasıyorum kendimi . Yani sormasam söylemeyecekler eşinizde problem var diye Öyle işte arkadaşım Bi r de ben randevu almışım kalkmışım gitmişim sivastan dr ortada yok kongreye gitmiş Bi beni bilgilrndir bi şey yap oO kadar parayı almayı biliyorsun. Ama hemşireler ve diğer personle süper kibar ve ilgililer .

16. 12 Ocak 2010
  17. melisesra

melisesra maşallah benim oğluma Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    ben memnun kaldım kıslar tuttu benımkı ama 2.5 aylıkken kalbı durdu şimdi tekrar dusnuyoruz aynı yerde rabbım yardımcımız olsun doktorumda cengız beydı çok memnundum

18. 28 Nisan 2010
  19. pozitivist

pozitivist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Hastahanenin adı var sonuç yok. Kesinlikle katılıyorum, fabrikasyon işlem yapıyorlar, tuttu tuttu, tutmadı bi daha dene. Bence felsefe bu. 104 merkez varsa burası en altlarda bi yerde benim görüşüm.