Amerikan kapı hakkında...

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve beyel tarafından 30 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

30 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : beyel
  1. beyel

beyel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evimin kapılarını değiştirmek istiyorum yanlız karar veremedim amerikan kapıların camlı modellerinden mi yoksa camsız modellerinden mi yaptırsam ...evim küçük olduğundan belki diyorum camsız modeli tercih edersem ses geçirme olasılığı daha az olabilir çünkü bütün odaların kapıları küçük bir antreden açılıyor...yatılı misafirim çok oluyor dakafamçokkarıştı

2. 30 Ağustos 2009
  3. Desibel

Desibel Okeyin dörtlüsü... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım kapılarını camsız yaparsan koridorun çok karanlıklaşır...bence oda kapılarını hiç değilse yarım camlı yaptır...banyo.WC ve yatak oda kapısını bütün yaptırırsın...sevgiler...
    Odalara bu modeller gibi camlı olanlardan...
    Yatak odası,banyo,WC böyle kapalı olan modellerden tercih et...sevgiler...​

4. 30 Ağustos 2009
  5. beyel

beyel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    haklısın arkadaşım karanlık olabileceğini hiç düşünmemiştim ben ...sadece yatak odamı ve söylediğin gibi wc yi camsız yaptırayım...çok teşekkür ederimkaydirigubbakcemile5

6. 8 Eylül 2009
  7. esra222

esra222 Ben O' na Resmen AşıĞım.. Üye

Beğenildi:
    39
    Ödül Puanları:
    113
    tatlım bizm ailede herkes camsız yaptırdı çok da memnunlar.camlıyla ne uğraşıcaksın ki hem daha az ses geçiriyor daha iyi oluyor...

8. 8 Eylül 2009
  9. mihmandar

mihmandar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bende kapılarımı değiştirmek istiyorum eskişehirde yol üzerinde birkaç yere sordum 220 tl fiyat verdiler
    bu amerikan kapılarda neye dikkat etmek gerekir kalite farkı neyle kıyaslanır bilen varsa bilgilendirebilirmi?

birde beyazmı kahvemi ne renk önerirmisiniz.
    beyazın zamanla renk değiştirdiği söyleniyor evde sigara falan içilmiyor ama böyle söylenince endişe ettim.
    tuvalete aslında camlı daha iyi olmazmı misafir gelince de meşgul olduğu da belli olur. hani misafirlikte artık tuvalete gitmek artık ayıp değil. bizim zamanımızda ayıptı tutardık peeeh.

10. 8 Eylül 2009
  11. nix

nix birgül<3beliz Üye

Beğenildi:
    1.756
    Ödül Puanları:
    238
    bence kesinlikle beyaz ve camsız olmalı çok modern duruyo..camlı olucaksa amerikan kapı olmasının ne manası kaldı

12. 8 Eylül 2009
  13. Hallelujah

Hallelujah Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben yeni evime koyu renk yaptırıyorum mutfak ve salon kapısı camlı olacak diğerleri camsız.

14. 8 Eylül 2009
  15. handealan

handealan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bence camlı hiç hos deil tatlım.camlı olunca amerikan kapı yaptrmanın bi manası kalmıo.asaletini bozuyo kapının.evin rengi eger acık bi renkse ve evin günes alıosa kahverengi kapı ii.cok günes almayan bi evde beyas kapı ii.

16. 8 Eylül 2009
  17. mihmandar

mihmandar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar önerileriniz için teşekkürler

koyu renk çok toz belli ediyor gitiğim bir evde gördüm istem dışı bakarken bile tozlar acaip belli oluyordu bu yüzden beyaz daha kullanışlı gibi geldi bana şimdiki kapılarım kahverengi kaplama gibi bişey,

ben pek kapı kapatmam eşim ve oğlum birkaç kez kapıyı kapatmışlar gece farketmedim kapıya kafa ile daldımkafamçokkarıştı hatta delirdim denebilir canımın acısındandelikafadulden o sebeple beyaz daha görünür olduğu için beyaz düşünüyorum.zemuszemus

18. 9 Eylül 2009
  19. beyel

beyel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    haklısın galiba benim için önemli olan karanlık olması değil...dediğim gibi ses geçirmemesi önemli madem ses geçirmiyor camsız olanlar bana dah uygunkafamçokkarıştı