Amerikan kültür derneği İngilizce kursu..

Konusu 'Yabancı Dil Eğitimi' forumundadır ve WaMpiRceSs tarafından 13 Eylül 2010 başlatılmıştır.

13 Eylül 2010
    Konu Sahibi : WaMpiRceSs
  1. WaMpiRceSs

WaMpiRceSs Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Genel ingilizce kursu toplam kaç kur ve fiyatları nedir ? Kısaca başlangıçtan ileri seviyeye kadar kaç liraya yazılırım ?

Ayrıca giden varsa memnun musunuz ?

2. 17 Eylül 2010
  3. resusitasyon

resusitasyon Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Pro Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    ..evet ve şubedeb şubeye değişiyor mu eğitimin kalitesi?

4. 18 Eylül 2010
  5. Maskaraa

Maskaraa Ece Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben şuan Amerikan kültür derneginin kadıköy şubesindeyim.
    Bir ay boyunca tüm kurslarla görüştüm hatta netten bile arastırdım.
    Kalite olarak ve fiyat olarak en uygun yer diyebilirim.
    Ben 3 kurluk yazıldım.2.200
    sınıftaki biri kısın yazılmıs 1.500
    kimisi 2.000 ye yazılmıs 3 kur için.
    Bana 5 kur için 3.900 gibi bir rakam cıkarmıslardı sanırım.Cok gelince 3 kurluk yazıldım.

kampanya dönemleri oluyormuş.Bende o dönemi yakalasaydım daha uygun olacaktı.
    Ayrıca burda genel ingilizce 5 kurdan olusuyor.
    6.kuru vermiyolar ileri düzeyde diye...

Bence arayın fiyat görüşün.
    Çünkü önce kayıt yaptırmakla sonra kayıt yaptırmak arasında fiyat acısından epey fark oluyo.

Egitimin kalitesi şubeden şubeye degişiyor olmalı.
    Cünkü ben forumlardan maltepe şubesine dair cok şikayet okudum.
    Zaten evime de kadıköy şubesi yakındı ve şikayet bulamadıgım için bu subeyle gözüm kapalı gittim.
    Bu arada tek kişilik özel derslerde mevcut.Gidenler memnun ama ücretini bilmiyorum.

6. 18 Eylül 2010
  7. resusitasyon

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    teşekkürler maskara..benimde işim kadıköy e evim pendik e yakın ne düşünsem bilemedimbilmiyorumkismile

8. 2 Ekim 2010
  9. tourmaline

tourmaline Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    Kızlar amerikanda konuşma kursları var mı acaba ? Ben de Kadıköye yakınım..
    Siz konuştunuz mu son fiyatlar nedir ? Birebir konuşma dersi daha iyi olur sanki acaba ne kadardır?
    Kadıköydeki kurs Altıyol boğadan Söğütlü çeşmeye inerkenki caddedeki değil mi?

10. 2 Ekim 2010
  11. resusitasyon

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    ben yerini bilmiyorum ama netten bi bak istersen..ama tarif ettiğin yerde sanırım ben baktımda..ben uzağım yakınsan hemen gittt...ekim kasım ayına özel bişiylerden bahsediyor sitede..

12. 20 Ekim 2010
  13. BlueAsus

BlueAsus Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben universitede ogrenciyken tofel sinavi icin Amerikan kulture gitmistim. Ankara cinnahtaki yerine. Pek memnun kalmamistim. Ders suresi bitiminde hoca basip gidiyodu, ekstra bi sorun varsa tenefuste sordun sordun yoksa kaliyosun. ucuzda degildi o zaman.Kendi gayretine ve cabana kalmis. Bide bizim donemde zengin tipler vardi, ozel ders felan alip geliyolardi. iclerinde walla bi ben kalmistim ozel ders alamayan. Bence kendin gayret et. bence sen bak neresi daha cok saat dersi en ucuza veriyosa oraya git. bol bol ingilizce alt yazisiz film izle, kitap oku..bide bu ingilizce chat siteleri var, gir oralarda bedava sohbet et, dilin gelisir. pratik yaparsin.

Bende ayni surecten gectim, kolay gelsin. ama is sende bitiyo, onu soyliyim. hihoyyyt

14. 14 Aralık 2010
  15. WaMpiRceSs

WaMpiRceSs Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Arkadaşlar ben yazıldım.Kampanyalı halini yakaladım halen devam ediyor zaten.2 kur alana 1 kur bedava.Toplam 6 kur,3 kuru 1800 lira gayet uygun diğer kurslara göre yani toplam 3600 yapıyor.wall street falanda gezdim onlar 5400 lira falandı sanırım sadece yarısına kadar veriyorlardı...

Kursa gelince 1 kur boyunca (2,5 ay) toplam 4-5 kez speaking dersleri var yabancı hocalar giriyor.Hafta sonları ücretsiz konuşma kulüpleri var.Öğretmen çok ilgili ama sınıflar biraz kalabalık biz 14 kişiyiz.8 diyorlar ama dolduruyorlar 14 kişi.Zaten en çok 14...Toplam 4 telafi dersi alma hakkımız var fakat bence hocadan hocaya değişiyor çünkü biz çok alıyoruz etüt olarakta alıyoruz..

Kurs bu şekilde...Bana kalırsa Türkiyede bir yabancı dil kursuna gitmeyin.Biraz daha biriktirin yurtdışı dil okuluna gidin.Ben 2.kurdayım ama çok yararlı olmadı.3.kurdan konuştuklarım da aynı şeyi söylüyor..Kişiden kişiye de değişiyordur tabi.

16. 5 Nisan 2011
  17. mukumukumuk

mukumukumuk Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Merhabalar,

Ben Amerikan Kültür Derneği Pendik Şubesinde öğrenciyim. Şuan seviyem B2. Kurstan oldukça memnunum.

Daha önceden eskişehirde iki kursa gitmiştim. Üç kursu karşılaştırınca Amerikan kültür kesinlikle fark atıyor. Bunun çeşitli nedenleri var. Bunlardan en önemlisi derslere yabancı hocalarda giriyor. Yabancı hocanın katılma oranı seviyeye göre değişiyor. Misal ikl kurlarda %30 ken ilerde %50 daha sonra %70 olabiliyor. Ben dil kurslarından çok çektiğim için Amerikan Kültürede yazılırken şu kampanyalarına kanmayıp ilk başta tek kur için anlaşma yaptım. Baktım herşey yolunda 2+1 kampanyasından yararlandım ve sonuna kadr devam etmeye karar verdim. Ama bunu yaparken tez ve bebek konusunu hiç hesaplayamadım. Şuan 3 kurluk anlaşmamın ilk kuru bitmiş durumda. Kalan iki kuru devretmek istiyorum.

İlgilenen arkadaşlar varsa öncelikle kursu kendiniz araştırın. Amerika kültüre tamam diyorsanız inanılmaz uygun oluyor bu şekilde sizler içinde... Şöyle açıklayayım ben 3 kur için 1720 Tl ye anlaşmıştım. 1720 yi üçe bölünce 550 gibi bişey çıkıyor. tek kur fiyatı. iki kuru 1100 TL ye almış oluyorsunuz...İsterseniz kurs ve fiyat araştırmanızı yapın, benimle iletişime geçin.
    sevgiler...

18. 5 Nisan 2011
  19. mukumukumuk

mukumukumuk Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Karar verdiniz mi? başladınız mı kursa bilemedim. Pendik'teki AMerikan Kültür ile ilgileniyorsanız değerlendirebilirsiniz üste yazdığım durumu.

Sevgiler.

Son düzenleme: 5 Nisan 2011