amerikan mutfak yardım lütfen

Konusu 'Mutfak Dekorasyonu' forumundadır ve tk24 tarafından 24 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

24 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : tk24
  1. tk24

tk24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    mrb , siteyi uzun zamandır takip ediyorum ama yeni üye oldum sayılır bir konuda yardımınıza ihtiyacım var , amerikan tarzı bir mutfağım var ve mutfaktan salona bir pencere açılıyor , bu pencereyi nasıl daha dekoratif hale getirebilirim ve salonu biraz küçük olduğu için ben köşe takım düşünüyorum sizce nasıl olur , fikir verirseniz sevinirim.

Son düzenleme: 24 Ağustos 2010
  2. 25 Ağustos 2010
  3. tk24

tk24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    sanırım bu konuda kimsenin benim gibi bir fikri yok , biraz daha açmam gerekirse servis penceresini açılıp kapanacak şekilde ve dekoratif olarak nasıl değiştirebilirim .

4. 25 Ağustos 2010
  5. lalelal

lalelal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canım,küçük salonlar için köşe koltuk daha iyi bir seçim.Uzmanlar da bunu diyor.Pencereni boncuk perdelerle dekoratif hale getirebilirsin.Perde düşünmüyorsan eğer,yapışan vitraylar var.Işıkla birlikte çok güzel olur.Fikir olsun diye söyledim.

6. 27 Ağustos 2010
  7. tk24

tk24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    fikirlerin için teşekkürler, vitray güzel olabilir gerçekten , ama işte o zamanda penceyi değiştirmek gerekecek dediğim gibi sadece bir çerçeve şeklinde bir servis penceresi var mutfakla salonu birleştiren . opuyorumnanaktan

8. 2 Eylül 2010
  9. hck

hck Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar.benim aklıma pencere ölçüsüne uygun yanlara doğru açılıp kapanabilen (raylı dolaplardaki gibi)bir mekanizma geldi.bu sayede pencere daha az yer kaplar ve duvarla aynı renge boyanırsa veya tamamı cam yapılırsa kalabalık bir görüntü oluşmaz.
    eğer bu servis penceresi çok yüksekte değilse mutfakta masa bu pencerenin önüne konup yemek yerken salonla bağlantı da sağlanabilir.

10. 2 Eylül 2010
  11. tk24

tk24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    teşekkürler , güzel fikir aslında ama pencre biraz yüksekte kalıyor , galiba biraz seviyesini alçaltıp masayı önüne koymak ve açılıp kapanabilen bir pencere haline getirmek en kullanışlısı olacak ama şık durur mu acaba ona karar veremedim.

12. 11 Aralık 2010
  13. mehlike82

mehlike82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bende aynı durumdan müzdaribim. Oturma odam ve mutfagım arasında küçük bir servis penceresi var. Ev kira. Kapatmak istiyorum ama nasıl bilemedim. Hem hoş görünsün hemde mutfagın kokusu oteki odayı sarmasın ıstıyorum yardımmmm

14. 12 Aralık 2010
  15. asbelk

asbelk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bu pencereye bir salon aynası görünümü versen canım olmaz mı.Bi arkadaşın dediği gibi iki yana doğru açılsa sürgülü olarak.Ve kapandığı zaman oluşan dikdörtgenin çevresini kırık ayna parçacıklarıyla çerçeveletsen nasıl olr acaba?Keşke çizebilseydim ama anlatamadım galiba :KK43:

16. 16 Aralık 2010
  17. mehlike82

mehlike82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aslında ayna veya tablo güzel olurda benim pencerem biraz asagıda belki alt kısmı kolutugun sırtına gelecek. o yüzden oda cok uygun olmaz gibi:KK43:( napacam ben ya..