amh hormonu testini yaptırmalımıyım?

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve hip0kondriyak tarafından 5 Kasım 2010 başlatılmıştır.

5 Kasım 2010
    Konu Sahibi : hip0kondriyak
  1. hip0kondriyak

hip0kondriyak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba ben 3.5 yıllık evliyim 2 yıldır tedavi görüyorum 1 kez aşılama 1 kezde tüp bebek yaptırdım herşeyin çok iyi olmasına ragmen tedavi olumsuz sonuçlandı şuanda 10 tane dondurulmuş embriyom var tekrar embriyolarla denemek istiyorum şansımı ancak bugün amh hormonu diye bir test duydum ve bu test bana yapılmamıs sizce yaptırmalımıyım transferden önce

2. 11 Kasım 2010
  3. hip0kondriyak

hip0kondriyak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    güncel...............

4. 16 Aralık 2010
  5. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabaögecmıs olsunçbu testın sıze herhangı bır faydası yok çSız yumurtalık rezervı ıyı bır hastasınız.Tekrar gecmıs olsun.

6. 25 Mart 2011
  7. rena_27

rena_27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba hocam, yumurta rezervi nasil yaptiriliyo, endemetriozisde hangi hormon tahlillaeri yapdirilmali?odaklarimin ve tuplerimin durumunu oyrenmek icin laproskapi gerekmi?sizin siteden okudumki, cok kolay gecirilen bi ameliyyatdir, ayni gun hastaneden cika biliyomusum, bi de odaklarin yakilmasi icin gecirilen laproskopi ameliyyati yumurta rezervine zarar vere biliyomu

8. 31 Mart 2011
  9. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba yumurtalık rezervini anlamanın en iyi yolu vajinal ultrasonla bakmaktır. endometriotik odaklarınızın varlığını anlamak için laporoskopi amelyatı olmanızı önermem. tüplerinizin açık olupolmadığını basit bir hsg adlı rahim filmiyle anlamak mümkündğr. saygılarımla

10. 9 Nisan 2011
  11. rena_27

rena_27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba hocam,ben daha once dediyim gibi endometriozis hastasiyim, 2 ay once bana 3 aylik dogum kontrol haplari onerildi, artik 2 aydir kullaniyorum, ben doktora geldiyimde sikayetlerim:karinda, kasiklarda, budlarimda keskin agrilar, cinsel iliskide agrilar, ve normal fiziki hayat surebilmeyimdir, bu hala devam ediyo, doktorum, 3 ay sorasinda da aynen agrilarin devam ederse, gelirsin,laproskopiyle endometriozis odaklarini, ve agri yapan sinir uclarini yakacam demisdir, ama soylediyi fiyat 15 000 tl oldugu icin ben o doktorla tedavimi devam etdirmekden vaz gectim, kendim Azerbeycanda yasiyorum, hic bi sigortam yok, o yuzden her seyi kendim karsiliycam, o yuzden iyi bi doktora , ama normal fiyata yapa bilecek bi doktora ihtiyacim var, hem biliyorumki bazen doktorlar laproskopiyi yapiyolar, ama pek de basarili olmuyo, bi seyler kaliyo, benim bu endometriozis hastaligimdaki en buyuk sorunum agrilarimdir, Allaha cok sukur cocugum var, yani laproskopiden sora tup bebek falan yapdirmiycam,
    simdi hocam, ben mayis ayinda laproskopi olmayi dusunuyorum, ama once hormon tahlillari yapdirmak istiyorum, ve bide bana rahim filmi cekmeyimi tavsiye ediyomusunuz, gerek varmi yokmu?lutfen benim sorularimi cevaplarmisiniz, tavsiyelerinize ihtiyacim var, zamanim az,hangi hastanede , hangi doktora yapdiracagima bi karar vermem gerek, ameliyyati 3 sehirde yapdira bilirim, ya istanbul, ya izmir ya adana, cunku bu sehirlerde kalacak yer var, ameliyyat sorasi
    cevablarinizi bekliyorum
    saygilarimla

12. 9 Nisan 2011
  13. rena_27

rena_27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba hocam,ben daha once dediyim gibi endometriozis hastasiyim, 2 ay once bana 3 aylik dogum kontrol haplari onerildi, artik 2 aydir kullaniyorum, ben doktora geldiyimde sikayetlerim:karinda, kasiklarda, budlarimda keskin agrilar, cinsel iliskide agrilar, ve normal fiziki hayat surebilmeyimdir, bu hala devam ediyo, doktorum, 3 ay sorasinda da aynen agrilarin devam ederse, gelirsin,laproskopiyle endometriozis odaklarini, ve agri yapan sinir uclarini yakacam demisdir, ama soylediyi fiyat 15 000 tl oldugu icin ben o doktorla tedavimi devam etdirmekden vaz gectim, kendim Azerbeycanda yasiyorum, hic bi sigortam yok, o yuzden her seyi kendim karsiliycam, o yuzden iyi bi doktora , ama normal fiyata yapa bilecek bi doktora ihtiyacim var, hem biliyorumki bazen doktorlar laproskopiyi yapiyolar, ama pek de basarili olmuyo, bi seyler kaliyo, benim bu endometriozis hastaligimdaki en buyuk sorunum agrilarimdir, Allaha cok sukur cocugum var, yani laproskopiden sora tup bebek falan yapdirmiycam,
    simdi hocam, ben mayis ayinda laproskopi olmayi dusunuyorum, ama once hormon tahlillari yapdirmak istiyorum, ve bide bana rahim filmi cekmeyimi tavsiye ediyomusunuz, gerek varmi yokmu?lutfen benim sorularimi cevaplarmisiniz, tavsiyelerinize ihtiyacim var, zamanim az,hangi hastanede , hangi doktora yapdiracagima bi karar vermem gerek, ameliyyati 3 sehirde yapdira bilirim, ya istanbul, ya izmir ya adana, cunku bu sehirlerde kalacak yer var, ameliyyat sorasi
    cevablarinizi bekliyorum
    saygilarimla

14. 25 Mayıs 2011
  15. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba, ağrılarınız muhtemel yapışıklılara bağlıdır ve derin endometriozis konusunda yetkin ellerde ameliyat olmazsanız ağrılarınız geçmeyecektir. bahceci kliniğinde prof.dr.mustafa bahceci ile birlikte bu ameliyatları başarıyla gerçekleştiriyoruz. fiyatlar size telafuz edildiği gibi yüksek değildir. ben 1 yıl süresince merkezi klink hastanesinde tüp bebek bölümünün şefliğini yürüttüm. orada bu ameliyatı yapabilecek biri olduğunu düşünmüyorum. benimle 0090212 3103100 numaralı telefondan iletişime geçmenizi önereceğim. sizin için yapabileceğimiz şeyler var. sevgiler.