amla Medicana Hastanesi,fikirlerinize ihtiyacm var!

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve selkie tarafından 3 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    3 Kasım 2009
    Konu Sahibi : selkie
  1. selkie

selkie güldeki arsız dikenim! Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar,şimdi ben özel muayeneye gidiyorum dr ye bebek için..benim dr normalde delta hastanesinde çalışıyor..doğuma oraya gitmeyi düşünüyorum ama ben ümraniye tantavide oturuyorum hastane küçükyalıda uzak kalıyor biraz...otoyoldan ortalama 20 dakika falan sürüyormuş...ben hastanenin nerde olduğunu falan bilmiyorum....hiç gitmedim...mediçana çamlıça hastanesine gitmek istiyorum..bu saatten sonra dr değiştrisem nasıl olur.23 haftalık hamileyim.....ben kendi dr min hastanesine gitsem bile normalde muayenehanesine gittiğim için dr ye ayrı üçret ödeyeçeğim doğum için..mediçana hastaneside evime çok yakın yürüyerek bile 10 dakika,,kendi dr ilede arkadaş gibi olduk...6 senelik doktorum...hem benim dr nin muayenehanesine gittiğim için akşam saatlerinde randevu veriyorlar ve o saatte gitmem sorun olmaya başladı...eve döndüğümde hava kararmış oluyor...hafta sonralarında çumartesi günleride bazen oluyor muayenehanesinde bazen olmuyor...birde son zamanlarda aradağımda ulaşamaz oldum dr me?banada mediçana çamlıça hastanesinde zehra hanımı tavsiye ettiler ona devam edeyim diyorum,hem hastane evime çok yakın olduğu için,hem orda doğum yapmak istediğim için,benim dr de geliyor çağırına mediçanaya ama ayrı üçret ödemek durumundayım...ne yapmalıyım,bilemnedim,karar veremedim...birde mediçanada doğum fiyatlarını biliyormusunuz?orda doğum yapan arkadaşlar memnunmusunuz?bu konudada bilgilendirirseniz beni sevinirim...

Son düzenleme: 3 Kasım 2009
  2. 4 Kasım 2009
  3. semiror

semiror Evli,Mutlu,Çocuklu... Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla canım daha doğum yapmadım henüz, ama oraya gidiyorum bende hemde 32 haftamdan sonra değiştirdim dr. çünkü hiç memnun değildim medipole gidiyordum bende.. neyse şimdi medicanaya gidiyorum doktorum sibel hanım ve inanılmaz memnunum,çok ilgili ve güler yüzlü arkadaş gibi,uzunca ilgileniyor tavsiye ederim..doğumum bu cumartesi 7 kasım hayırlısıyla inşaallah,orda doğum yapanlara sorduğum kadarıyla hepsi çok memnun kaldıklarını söylediler,ebelerde çok ilgiliymiş..bakalım görücez inşaallah bende memnun kalırım...delikafadulden çok az kaldı ve heyecandan deliriyorum

4. 4 Kasım 2009
  5. tombilibu

tombilibu evli mutlu çocuklu:) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    semiror merhaba canım
    bende daha çok yeni hamileyim 6. haftanın içindeyim daha
    bu ikinci bebeğim
    ben şu anda medipole gidiyorum ama kafam karışık senin doktorun kimdi
    neden memnun kalmadınki
    bilgilendirirsen sevinirim canım
    şimdiden teşekkürler

6. 4 Kasım 2009
  7. selkie

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    çanım sağol ,bende hala karar veremedim...ama sibel hanımı herkes çok övüyor....ama çok kalabalık oluyormuş sanırım...seninde doğumuna çok az kalmış...Allah kurtarsın....:Saruboceq:

8. 5 Kasım 2009
  9. ffk

ffk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar 3 hafta önce medicanada doğum yaptım.çok memnun kaldım tavsiye ederim.

10. 5 Kasım 2009
  11. selkie

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    çanım bebeğin hayırlo olsun...teşekürederim...bende bir deneyeyim bari...senin dr kimdi?

12. 5 Kasım 2009
  13. Teletubby

Teletubby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Sevgili Semiror,
    Bu doktorun nasıl biri olduğunu sanki benim ağzımdan yazmışsın. Ancak bu kadar güzel anlatılabilir.
    Sağolsun beni sürekli sezeryana zorladı ve nasıl yaptıysa doğumdan sonra bebeğimin kafasında kocaman yara vardı. Sorduğumdada haberinin olmadığını söyledi. Ayrıca kendisinin bıraktığı sezeryan izi bunca zamandan sonra hala çok kötü. Iıkinci gebeliğimden ötürü başka doktora gidiyorum ve bu doktor yapılan sezeryanı beğenmedi. Neyse hatırlamak bile istemiyorum.

14. 5 Kasım 2009
  15. semiror

semiror Evli,Mutlu,Çocuklu... Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok geçmiş olsun canım,ne kötü bişey yaa...
    Allah böyle doktorların elinden bizleri korusun:Saruboceq:

16. 5 Kasım 2009
  17. Teletubby

Teletubby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Sağol arkadaşım, duana amin diyorum. Sanki biz onun için birer müşteriyiz. Zaten o kadar çok müşterisi var ki bir eksik bir fazla çok farketmiyor onun için. Bu yüzden seni ve beni kaybetmek onu sarsmamıştır.
    Beni sezeryana zorlamasana rağmen ben 40,5 haftaya kadar normal diye direndim. Ancak çocuğumun hayatının tehlikeye girdiğini söyleyince mecburen razı geldim.
    Neyse Allaha şükür bebem yanımda. Allah yavrularımızı bağışlasın ve canımızı:)...

Son düzenleyen: Moderatör: 5 Kasım 2009
  18. 5 Kasım 2009
  19. Teletubby

Teletubby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Sağol arkadaşım, miniklerimle birlikle bizde size büyük mutluluklar diliyoruz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.