amniosentez için dokuz eylul yada ege unide en iyi doktor

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve _bulut_ tarafından 1 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : _bulut_
  1. _bulut_

_bulut_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaslar ıkılı testım kötu cıktı uclu testım ıyıydı ama doktor amniosentez yaptırmamı onerdı. 4 doktora gösterdım sonucları ve aynı seyı önerdıler. izmirde dokuz eylulde veya ege üni hastanesınde ıyı bı doktor bılıyomusunuz

2. 1 Ağustos 2010
  3. oglak75

oglak75 2 kelebeğim,aşkım ve ben Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    egede prof.sermet sağol ve doç.fuat akercan canım sermet sağol dışarıda muayenehanesinde yapıyor ve pahalı ama güvenilir çok başarılı bir hekim riskli gebelik uzmanı fuat akercan ise egede hastanede yapıyor ayrıca ek bir para veriyorsun ama çok değil o da riskli gebelik uzmanı ikisine de gittim biliyorum canım
    9 eylülde de prof. namık demir var ona da gittim o da yapıyor kent hastanesi ile anlaşmalı orda yapıyor 1milyar 200 lira ama namık hoca bizim bebeğimizin hastalığını göremedi hemde bebeğimde çok ciddi bir anomali vardı onu bile göremedi yani benim güvenim kalmadı açıkçası sen bilirsin

4. 1 Ağustos 2010
  5. oglak75

oglak75 2 kelebeğim,aşkım ve ben Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bebeğinin ense kalınlığı kaç ölçüldü benimkinin ense kalınlığı çok yüksekti eğer ense kalınlığında sorun yoksa bir sorun olmuyor genelde içini ferah tut

6. 28 Eylül 2012
  7. joyjoyjoy

joyjoyjoy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    .. Uzun zaman önce açılmış bir başlık ama başka arkadaslarıma yardımcı olur diye yazıyorum.
    .. Prof. Dr. Sermet SAĞOL'u kesinlikle tavsiye ederim. Ben amniyosentezimi O'na yaptırdım ve çokta memnun kaldım. Amniyosentezden önce uzun bir muayene yaptı. Yani diğer doktorlar amniyosentez yapılacak dediler diye hemen yapmıyor. Kendi geniş kapsamlı muayene ediyo ondan sonra yapıyo. Ayrıca o kadar iyi bir doktor ki konuşmalarıyla insanı çok rahatlatıyor. Benim sonucum da Trizomi 18 çıktı. Gebelik sonlandırma işlemi yapıldı. Benim doktorum Aydın'da Uzm. Dr. Cenk TAN'dı. Sermet Bey, Cenk Bey ile konuşup bilgiler verdi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.