Amniyon sıvı azlığı

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve kelebek_86 tarafından 24 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

24 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : kelebek_86
  1. kelebek_86

kelebek_86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    23 haftalık hamileyim.en son bir ay önce kontrole gitmiştim.doktor amniyon sıvın az demişti.bugünkü kontrolde de ayrıntılı ultrasına girdim ve ordaki doktor da aynı şeyi söyledi...
    devamlı kontrol altında tutulacakmışım...ayrıntılı ultrasonda doktor bebeğin normalden daha az hareketli olduğunu söyledi bir de:KK43:(
    ne yapsam yaaa...moralim bozuldu..erken dönemde amniyon sıvı azlığı yaşayıp sağlıklı bebek dünyaya getiren oldumu hiç aranızda:KK43:

2. 24 Mayıs 2010
  3. CaNFeZaM

CaNFeZaM Sen Gidnce Üşüyor Ellerim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım sakin ol kendine dikkat ki bu bebişinede yansımasın.. ve bol bol su iç özellikle şu sıcak havalarda üç litreya kadar su iç demişti doktorum bana.. dua et İnşaallah birşey olmaz bebişine cnm Allah bebişini sana bağışlasın sağsağlim al kollarına inşallah..[/B:nazar:]

4. 25 Mayıs 2010
  5. River

River Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    korkma canım doktor kontrolündesin nasılsa dua et Allah'a sığın ve boll bol su iç banada doktorum geçen ay sıvın az bol su iç demişti ben zaten normalde çok su içen bi insanım doktorum daha da çok içmelisin ozaman dedi bu ayki kontrolümde çok şükür iyiydi sıvım artık su içmekten su kuscaktım o derece yani :)hala dahada çok içiyorum günde 2-3 litre içmemiz lazım :1hug:

6. 25 Mayıs 2010
  7. glnk

glnk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    ben bir de armutun iyi geldiğini okumuştum bi yerde.neden bilmiyorum ama sonuçta meyva yani denemekten zarar gelmez.

8. 25 Mayıs 2010
  9. pinkaya87

pinkaya87 varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bence su yapan meyvaları bol bol ye canım karpuz gibi mesela içini ferah tut benimde 15 gün önde aritmi bozukluğu vardı bebeğimde moralimi bozmadım. bu kontorlumde baya düzelmiş dedi doktorum.

10. 25 Mayıs 2010
  11. kelebek_86

kelebek_86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    teşekkür edeim arkadaşlar..ama doktor hanım öyle bir söylüyor ki...karnında ölebilir bile dedi:S
    şu an 22+4 teyim 518 gr. dı ayrıntılı ultrasonda haftasına göre normal diyor kilosu için..eğer çok kötü birşey olsaydı zaten çocuk hiç gelişmezdi.birde 5 yaşında kızım var bu da Allah nasib ederse erkek olacakmış:)
    aileye ilk erkek torun geliyor:)korkudan bunun sevincini yaşayamadım bile..bakalım 15 gün sonra kontrole çağırdı abartılı bişekilde su içmeye devam...

12. 25 Mayıs 2010
  13. glnk

glnk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    nasıl bi doktor ve nasıl bi insan bu karnında bile ölebilir ne demek.tamam herşeyi açıkça anlatsın ama insanca anlatsın.zaten psikolojin kötü hamilesin duygusalsın o ne demek yaaa.allah korusun ilerde bişey olursa aklınca kendini güvene alıyo heralde ben sölemiştim diye.
    sen içini ferah tut bol sıvı al dinlen hiiiç bişicikler olmaz allahın takdiri sonuçta.
    sağlıkla kucağına alırsın inşallah bebeişini. :Saruboceq: