Amniyon sıvısı.. yardım lütfen..

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Larosw tarafından 4 Aralık 2008 başlatılmıştır.

4 Aralık 2008
    Konu Sahibi : Larosw
  1. Larosw

Larosw Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    idrar yolu enfeksiyonu var denildi..monurol saşe adında tek kullanımlık antibiyotik kullandım..araya bayram girdiğinden geçtimi geçmedimi bilmiyorum ama... son zamanlarda iç çamaşırım ıslanıyor.. koyu renk giydiğimden rengini falanda seçemedim.. amniyon sıvısı olabilirmi birde amniyon sıvısı doğum gelmeden böyle az az sızıntı yaparmı?? yaparsa zararları nedir? ne yapmam gerekiyor? amniyon sıvısı olduğuna nasıl emin olabilirim..? bu konuda bilgisi olan yardım edebilirmi bana.. :1no2:

2. 4 Aralık 2008
  3. Larosw

Larosw Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    bu konuda beni bilgilendirecek kimse yokmu :KK43: araya bayram girdiğinden doktorada gidemiyorum :KK43:

4. 4 Aralık 2008
  5. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238
    canım eczaneye git altest diye günlük ped gibi bişey var onu altı saat boyunca çamaşırına takıyorsun ve bkliyorsun rengi mavi olursa...... falan falan die eczacı anlatacaktır sana benimde öyle bir sorunum olmuştu bana ondan almamı önerdi doktor ama her eczanede bulunmuyor kesin al ve yap onu canım allah korusun sızıntı falan olabilir benim son ay olduğu için çok önemsememiştim ama 5 aylıkkende gelmişti yine yapmıştım ama idrar olarak çıkmıştı benim ki ihmal etme
    son aylarda zaten olurmuş ama benim 5 aylık olunca çok korkmuştum ve hemen almıştım

6. 11 Şubat 2013
  7. AlSense

AlSense Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hamileliğin riskli dönemlerinde eczanelerde bulunan ve amniyon sıvı sızıntısı olması halinde renk değiştiren basit bir ped ile bu süreci test ederek kontrol altına almak mümkün . Ped amniyon sıvı sızıntısı olması halinde renk değiştirerek erken teşhise yardımcı oluyor.